Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Forum »    MUZIKA » Sve o muzici.. » ESTRADNE NOVOSTI (Novosti sa ex-yu estrade)
ESTRADNE NOVOSTI
lunapikilexDatum: Nedjelja, 31.01.2021, 15:54 | Poruka broj: # 81

Poruka: 735
Status:

Sergej uskoro predstavlja Blu ray video i dupli CD sa koncertom iz Arene Zagreb

Sergej Ćetković, jedna od najvećih regionalnih pop zvijezda, održao je 14. februara 2020. godine veličanstveni koncert u rasprodanoj Areni Zagreb.

Tokom dvoiposatnog koncerta Sergej je izveo svoje najveće hitove, a snimak koncerta 12. februara biće objavljena na Blu-rayu i dvostrukom CD-u.

Kao i prošle godine, Dan zaljubljenih će i ove godine biti u znaku Sergeja.

Izdanja je trenutno moguće prednaručiti putem webshopa Croatia Recordsa, a uskoro ćete u 28 pjesama uživati i na svim streaming platformama.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 31.01.2021, 15:55 | Poruka broj: # 82

Poruka: 735
Status:

Džejeva kćerka napušta sadašnji posao i počinje novu karijeru

Marija Ramadanovski, kćerka Džeja Ramadanovskog, do sada je radila kao šminkerka, ali je nakon očeve smrti odlučila da se posveti muzičkoj karijeri i postane pjevačica.

Naime, kako je za “Alo” ispričao izvor blizak porodici Ramadanovski, Džejeva kćerka već je navodno krenula da bira pjesme i saradnike, a najveću podršku ima u svojoj porodici i zetu Adilu Maksutoviću.

– Dok je bio živ, Džej je Mariju tjerao da snimi pjesmu. Predlagao joj je čak i duet, ali je ona zbog treme i nesigurnosti uvijek to odbijala. Pred kraj njegovog života, pristala je da sa ocem gostuje u nekoliko televizijskih emisija u kojima je pustila svoj raskošni glas i pokazala da se od onog ko ju je stvorio ne razlikuje puno – ispričao je izvor blizak porodici Ramadanovski.
Kako kaže, Marija je ovu odluku donijela tek kada je Džej preminuo, ubijeđena da na taj način ispunjava njegovu najveću želju.

– Od kada je Džej preminuo Marija stalno ponavlja kako bi njen tata bio ponosan na nju kada bi zapjevala, kada bi ga naslijedila… Žao joj je što se na taj korak nije odlučila ranije, dok je on bio živ, jer bi joj pomogao i oko muzičkog pravca, ali i oko saradnika, muzičara, odabira pjesama. Majka Nada i sestra Ana su uz nju svim srcem, ali je i Adil riješen da mlađoj sestri svoje supruge pomogne i oko pjevanja i oko pjesama. Kako se pročulo u muzičkim krugovima da Džejeva nasljednica planira da postane pjevačica, tako su i pojedini tekstopisci počeli da se javljaju i nude joj pjesme – tvrdi izvor.

Marija Ramadanovski je zavšila kozmetičku školu, a zaposlena je u jednom pozorištu kao šminker. Kako je odlučila da četkice i sjenke zamijeni mikrofonom, vjerovatno će uskoro napustiti ovaj posao, pa će ubuduće šminkati samo sebe za nastupe.

Marija, kako se dalje navodi, želi da snimi pop album, jer joj je zabavna muzika bliža i sluša je od malena. Iako joj je tata bio legenda narodne muzike, ona smatra da ne posjeduje trilere i boju glasa za tu vrstu muzike.

– Marija je oduvijek bila naklonjenija zabavnoj pop muzici, sluša Ninu Badrić, Aleksandru Radović… pa bi voljela da njena prva pjesma bude nešto poput onoga što njene starije kolegice rade – završio je izvor.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 31.01.2021, 15:55 | Poruka broj: # 83

Poruka: 735
Status:

Maja Nikolić oplela po legendarnom pjevaču: Ne znam šta je umislio taj Aličić!

Nakon što je Ljuba Aličić iznio brojne kritike na račun svojih kolega, pjevačica Maja Nikolić oglasila se i žestoko mu uzvratila.

– Ja Ljubu ne poznajem privatno, pa ne znam na koga je mislio. Mene ne pogađa njegova izjava, jer ne pjevamo na istim mjestima. Ja pjevam u Domovima omladine i sličnim mjestima, ne pjevam romske svadbe, već gradske. A mnogi pjevači mogu da popune bar 1.000 ljudi na nastupu i koncertu – istakla je pjevačica i dodala:

– Što nije neka imena spomenuo, nego sve tako uvijeno priča. Moje mišljenje je da Aleksandra Prijović uvijek može da napuni, kao i Saša Kovačević. Šta hoće da kaže?! Da Ceca, Lukas, Brena i Bekuta ne mogu da napune neku salu, naravno da mogu, jer su žive legende. Ne znam šta je umislio taj Aličić, možda da je Zdravko Čolić – rekla je pjevačica za Star, a prenose mediji.

Podsjetimo, Ljuba je u oktobru prošle godine izjavio:

– Ma, ne, oni su pametniji od nas, oni će kao nas, stariju gardu da uče kako treba da radimo. To je strašno, ali ja njih ne fermam ni dva posto, uopšte ih ne zarezujem. Ja ne znam da oni postoje, oni zapravo i ne postoje. Eto, neka ti novopečeni pjevači dođu u diskoteku i dovedu 1.000 ljudi, onda ću priznati da su pjevači. Ne mogu ovi popularni da dovedu 1.000 ljudi, a kamoli ti novi, koji izađu iz rijalitija, snime jednu pjesmu. Kakvi su to pjevači, to su sve budale, čuj pjevači. To snime CD da imaju ispod jastuka da stave – rekao je Ljuba tada za Star, a prenose mediji.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 31.01.2021, 15:56 | Poruka broj: # 84

Poruka: 735
Status:

Kija Kockar o razvodu i ljubavi: “Trudila bih se da sakrijem što više, drugi su se miješali”

Pobjednica “Zadruge 1” Kristina Kija Kockar otkrila je da je trenutno emotivno ispunjena .

– Reći ću samo jednu činjenicu koju sam danas saznala, pošto nikad nisam prešla 46, 47 kilograma, a sad imam 49,6 kilograma, znači skoro 50. Tako da sam vrlo sretna i zadovoljna svojim životom u svakom smislu – rekla je Kija, a onda nastavila o ljubavi:

To je sve što ću reći. Ovo je prvi put da sam se ugojila ikada. Rekla sam da svog partnera nikad ne bih prikazala javnosti dokle god ne budem imala vezu gdje bih živjela sa njim, da nemam možda trudnoću, prsten na ruci nešto, pa čak ni to. Trudila bih se da sakrijem što više zato što sam shvatila – objasnila je ona i dodala da se jednom već opekla – rekla je Kija i dodala:

– Mislila sam da nešto može da se desi u mom životu nakon mog razvoda. Opekla sam se tu i shvatila da ne treba da dajem svoj život. Nisu u pitanju samo mediji, taj prvi udar okej. Tu su sad silne mreže. Drugi su se miješali u sve to i hvala Bogu to je na vrijeme bilo sklonjeno. Ko je ispratio moj ljubavni život zna – zaključila je Kristina za “IDJ TV”.
lunapikilexDatum: Utorak, 02.02.2021, 22:57 | Poruka broj: # 85

Poruka: 735
Status:

Sandra Afrika počela da pjeva po kućama: Bakšiš samo pljušti

Sandra Afrika usred pandemije korona virusa snašla se za zaradu, pa pjeva po privatnim veseljima, te joj ni nastupi u dnevnim sobama nisu strani.

Na društvenim mrežama mogu se pronaći brojni momenti sa jednog takvog veselja, na kom Sandra uzima pozamašan bakšiš.

Pjevala je pored garniture, dok je na stolu bilo pečenje. Kako to često biva kad je ona u pitanju, i ovog puta je istakla obline.
lunapikilexDatum: Utorak, 02.02.2021, 22:58 | Poruka broj: # 86

Poruka: 735
Status:

Mirza Selimović otkrio čime se bavio nekada

Mnoge poznate ličnosti kriju neke svoje detalje iz prošlosti, ali ima i onih koji ponosno pričaju o njima, poput pjevača i pobjednika takmičenja “Zvezde Granda” Mirze Selimovića.

Pjevač ovih dana vrijedno gradi svoju kuću i pomaže majstorima, a mnogima je čudno što se on kao istaknuti umjetnik uhvatio zanata.

Mirza ne razumije čuđenja javnosti, te je otkrio svima da mu fizički poslovi nikada nisu bili strani.

– Šta ima tu da bude čudno što pjevač radi oko gipsa? Znam da je ljudima neobično kada vide da se javne ličnosti bave tim poslovima, ali ja sam i ranije, prije nego što sam postao to što jesam, znao da radim u auto-perionici, da za nadnicu unosim ugalj i drva, tako da meni ništa od toga nije strano – rekao je Mirza za “Toxic TV”.
lunapikilexDatum: Utorak, 02.02.2021, 22:59 | Poruka broj: # 87

Poruka: 735
Status:

PUKLA TIKVA: Severina i Igor Kojić posljednjim potezom potvrdili da je ovo konačni kraj

Pjevačica je u međuvremenu ljetos bila na krstarenju s mladim vinarom Tomislavom Voštinićem (38), navodnim tjelohraniteljem.

Već neko vrijeme se šuška kako nešto ne štima u braku splitske pjevačice Severine Kojić (48) i njezinog supruga Igora (33). Tome u prilog ide njihov najnoviji potez - izbrisali su posljednje zajedničke fotografije na Instagramu.

- Ovom divnom muškom stvorenju Igoru Kojiću sretno uplovljavanje na 33 okretaja! Sretno, ljubavi - napisala je tada, a on joj je odgovorio: "Kažu da su 'Isusove godine' najsretnije. Hvala, ljubavi."

Na Igorovom profilu, pak, nema fotografije koju je objavio početkom juna prošle godine, nakon što su se otpratili s Instagrama.

- Ljubav koja se ne mjeri likeom i followeom. Moj anđeo, najljepša duša i najbolja majka na svijetu - stavio je tada u opis objave.

Pjevačica je u međuvremenu ljetos bila na krstarenju sa mladim vinarom Tomislavom Voštinićem (38), navodnim tjelohraniteljem.
lunapikilexDatum: Utorak, 02.02.2021, 23:00 | Poruka broj: # 88

Poruka: 735
Status:

ENES BEGOVIĆ U GIPSU: Očekuje ga duži oporavak

Utjecajni bh. folk muzičar Enes Begović jučer je povrijedio nogu dok je igrao nogomet, što će ga primorati da nekoliko sedmica miruje.

On je u izjavi za "Oslobođenje" rekao kako je pretrpio rupturu Ahilove tetive na desnoj nozi, a ljekari predviđaju da će njegov potpuni oporavak trajati šest sedmica.

- Nakon povrede, brzo sam primljen na Klinički centar Univerziteta u Sarajevu, gdje mi je pružena pomoć. Sada se osjećam dobro, nisam neko ko voli kukati. Da je povreda zeznuta - jeste, ali bit će ovo sve dobro - kazao je Enes Begović.

Valja podsjetiti da je on jedan od inicijatora osnivanja estradne nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine, a odmah je dobio podršku brojnih kolega pjevača, ali i drugih muzičara.
lunapikilexDatum: Srijeda, 10.02.2021, 01:04 | Poruka broj: # 89

Poruka: 735
Status:

Dara Bubamara s djecom u kolima divljala 159km/h

Pjevačica Dara Bubamara većinskom dijelu javnosti već je poznata kao veoma bahata žena koja voli skupe automobile i brzu vožnju. Pjevačica često krši saobraćajne propise, te je zbog svog nedopustivog ponašanja nerijetko na meti loših komentara javnosti.

No, čini se da je Bubamara ovog puta stvarno prevazišla svaku mjeru, jer se pohvalila kako je autoputem jurila 159 kilometara na sat. Samo nekoliko sati nakon što se pohvalila svojom divljačkom vožnjom, Dara je ulicama Beograda, znači u naseljenom mjestu, svojim luksuznim automobilom vozila brzinom od 105 kilometara na sat.

Da stvar bude još strašnija, u tom trenutku u automobilu se nalazio i njen dvanaestogodišnji sin Konstantin i dvojica njegovih drugara.

Naravno, kako bi se pohvalila, Dara je sve usnimila svojim telefonom i objavila na svom Instagram nalogu.

Podsjetimo, ovo nije prvi put da pjevačica vozi bahato i da se takvim ponašanjem javno hvali na Instagramu. Dara je često objavljivala video snimke iz automobila na kojima se jasno vidi da vozi i do 200 kilometara na sat, a uz to naravno koristi i mobilni telefon, što znači dva ozbiljna prekršaja.
lunapikilexDatum: Srijeda, 10.02.2021, 01:05 | Poruka broj: # 90

Poruka: 735
Status:

VRATIO SE NA STARO: Nakon divljačke vožnje, Darko se opet opija

Pjevač Darko Lazić samo što je iole doveo svoj život u normalu nakon saobraćajne nesreće u kojoj je jedva izvukao živu glavu, kao i operacije kojom je suzio želudac, sada opet divlja.

Naime, prvo je prije nekoliko dana uhvaćen kako vozi i više nego neprilagođenom brzinom, pritom sve vrijeme koristeći mobilni telefon, sada se ponovo odao i alkoholu.

Lazić čak ne pokušava ni da sakrije to da se vratio starom načinu života, već se time hvali na društvenim mrežama.

Sada je objavio snimke sa proslave rođendana njegove vjerenice Marine gdje se vidi kako pije alkohol. Nadamo se samo da poslije toga nije opet sjeo za volan.
lunapikilexDatum: Srijeda, 10.02.2021, 01:06 | Poruka broj: # 91

Poruka: 735
Status:

Oženio se Sloba Vasić

Pjevač Slobodan Sloba Vasić oženio je svoju izabranicu Lelu Karagić. Nakon što su se vjenčali, slikali su se ispred jednog beogradskog restorana.

– Porodica Vasić. Nas troje! – napisao je Sloba.

Stizale su čestitke sa svih strana, a mladencima su fanovi poželjeli sve najbolje.

“Živi i zdravi bili”, bio je jedan od komentara
lunapikilexDatum: Srijeda, 10.02.2021, 01:06 | Poruka broj: # 92

Poruka: 735
Status:

Rada u dugovima: Morala podići kredit?!

Iako je pandemija koronavirusa i dalje u toku, folk pjevačica Rada Manojlović navodno je podigla kredit od 80.000 eura da bi investirala u svoju karijeru.

Prema pisanju srbijanskih medija Rada navodno novac želi uložiti u nove pjesme i spotove koje bi trebalo da objavi na proljeće, a da bi u tome uspjela pjevačica je navodno morala da se zaduži.

-Radu je kao i ostale pjevače pandemija koronavirusa veoma pogodila, jer skoro godinu dana nije imala nastupe i nije zarađivala. Ušteđevina se potrošila, a ne zna ni do kada će pandemija trajati. Zbog toga je sve začudila njena odluka da se zaduži i novac u ovom trenutku uloži u posao, ispričao je za Alo izvor blikak pjevačici.

-Odlučila je da malo koketira sa muzikom i pravcem pa je angažovala potpuno novi tim saradnika koji sarađuje sa velikim zvijezdama, a pjesme koje će se naći na albumu će biti mega hitovi, u to nema sumnje. Rada je sigurna da će joj se investicija isplatiti višestruko, dodao je izvor.
lunapikilexDatum: Srijeda, 10.02.2021, 01:07 | Poruka broj: # 93

Poruka: 735
Status:

Ivana Selakov: Ne žalim se, živim skromno

Naime, Ivana kaže da je ostavljala novac i da nije željela da radi “na crno”.
– Štekovi su se trošili i crni dani su bili. Svi smo mi ostavljali neki novac sa strane, neku ušteđevinu. Živjeli smo od toga svih ovih mjeseci. Nisam imala nastupe, nisam željela da radim na crno. Nisam se skrivala i pjevala na privatnim žurkama, ništa nisam radila. Nadam se da će se sve promijeniti. Ne žalim se, živim skromno. Iz kuće nisam izlazila i uspjela sam da se sačuvam – govori Selakov i dodaje:

– Loša godina je iza mene. Najviše u tom smislu da se sve promijenilo u mojoj okolini, a vjerujem, i svim ljudima. Bili smo izolovani, drage osobe su nam bile bolesne, neki su ljudi i preminuli. Nismo mogli da radimo, sve se promijenilo. Za mene ništa lijepo, jedino je bilo sjajno što je moje dijete proslavilo drugi rođendan. Živiš od danas do sutra, i to je to.
lunapikilexDatum: Srijeda, 10.02.2021, 01:07 | Poruka broj: # 94

Poruka: 735
Status:

UDAJE SE RADA MANOJLOVIĆ?!

Pjevačica Rada Manojlović navodno se udaje za dugogodišnjeg dečka i kolegu Harisa Berkovića.

Par je već šest godina u vezi, a tračevi o skoroj svadbi počeli su zbog njenog boravka u Gradačcu gdje živi mladi pjevač.

Neimenovani izvor tvrdi da pjevačica posljednjih mjeseci redovno boravi s Berkovićem kod njegovih roditelja i da su Rada i Haris navodno već razgovarali o svadbi s roditeljima i dobili podršku.

Pjevačica se nije oglašavala ovim povodom, ali je više puta do sada istakla da joj se ne žuri sa udajom.

“Moji su zadovoljni kada sam ja sretna, ne zamaraju me nekim formalnostima. Ako mene pitate, mnogo je važnija beba nego brak”, rekla je pjevačica ranije.

Rada je nedavno završila na naslovnim stranama zbog “svađe” Jelene Karleuše s Kim Kardašijan – dok je Jelena pisala da ju je rijaliti zvijezda iskopirala, pjevačica je podijelila slike odjevne kombinacije koja je zapalila Instagram i istakla da ju je nosila prva.
lunapikilexDatum: Srijeda, 10.02.2021, 01:08 | Poruka broj: # 95

Poruka: 735
Status:

HALID MUSLIMOVIĆ PRIJETI BIVŠOJ PARTNERICI

Halid Muslimović očajan je zbog toga što ga sljedeće sedmice čeka presuda zbog napada na bivšu partnericu Sonju Bašić 2018. godine, pa joj je prijetio putem poruka.

Nakon što je Osnovni sud u Prijedoru donio odluku da pjevač mora da isplati dug ženi s kojom je bio u vezi u periodu od 2015. do 2018. godine u iznosu od 78.000 eura, čeka ga još jedna presuda.

Naime, Sonja je prije tri godine tužila Muslimovića za fizičko zlostavljanje sudu u Banjoj Luci, a po svemu sudeći, ne piše mu se dobro. Svjestan da će biti osuđen sljedeće nedjelje, pjevač se kako piše Kurir, obratio se Bašić putem Whatsappa i tom prilikom joj je prijetio.

Krava koja da 50 litara mlijeka i prospe nogom završi u mesnoj industriji – jedna je od poruka koje su iznenadile Sonju. Međutim, Halid tu nije stao, već je bivšoj ljubavnici poručio da joj “fino leži to i da ide nagrada”, a kao prilog joj je poslao fotografiju sanduka sa cvijećem.
Bašić je bila šokirana porukama koje je dobila od Muslimovića.

Svjesna sam da je uplašen i očajan zbog presude koja ga čeka – kratko je rekla za Kurir.
lunapikilexDatum: Srijeda, 10.02.2021, 01:09 | Poruka broj: # 96

Poruka: 735
Status:

Karleuša ima nove usne i to “ruske”!

Odavno je poznato da pop zvijezda Jelena Karleuša mnogo novca ulaže u svoj izgled, te da je definitivno bez konkurencije kada je riječ o stilu.

Naime, navikli smo od početka njene karijere da Jelena nosi posljednje modne krpice svjetski poznatih dizajnera, a isto tako svaki dio njenog tijela od glave do pete je njegovan.

Ovoga puta, Jelena je osvježila svoje usne, dajuči im takozvani “ruski volumen” koji je trenutno najpopularniji u svijetu.

– Šta reći? Svjetska zvijezda kod mene… Pored cijele Evrope i šire, izabrala je baš mene. Hvala na povjerenju – napisala je vlasnica jednog salona u Novom Beogradu u kojem je izvedena intervencija.

Jelenu je uslikala odmah nakon intervencije još jedna od djevojaka iz salona, a može se reći na osnovu njenog osmijeha i podignutog palca da je Karleuša prezadovoljna svojim novim senzaulnim usnama.
lunapikilexDatum: Srijeda, 10.02.2021, 01:09 | Poruka broj: # 97

Poruka: 735
Status:

NAKON DUŽE PAUZE: Henda objavio novi singl “Uspomena”

Poslije dužeg vremena, Mugdim Avdić Henda izdao je novi single”Uspomena””.

To je prvi singl s albuma “M.A.Henda- Pop sevdah album 2 “koji je snimio uživo s Narodnim i Tamburaškim orkestrom MPJS. Muziku, tekst i aranžman radio je Henda, a video potpisuje produkcija Studio “2U” Sarajevo.

Mugdim Avdić Henda rođen je u Sarajevu 1953. godine. Nakon prvog albuma jednostavnog nazvanog Henda u aranžmanu Branimira Živkovića, slijede albumi Henda II 1982.g., Henda III-Gdje si dušo gdje si rano 1984.g., Henda IV 1988.g., Henda V-Sjećanja 1990.g., Henda VI-Moja prva ljubavi 1992.g.

Ratni multimedijalni projekat Zaboravljeni grad izdaje 1992/1993.godine, a činili su ga kaseta, video-kaseta i knjiga pjesama sa fotografijama Kemala Hadžića. Uslijedili su M.A.Henda-Radio kompilacija 1999.g., Umoran od snova 2000.g., Rođen na Bistriku 2005.g. i Gdje si dušo gdje si rano i ostale pjesme 2006.godine.
lunapikilexDatum: Srijeda, 10.02.2021, 01:10 | Poruka broj: # 98

Poruka: 735
Status:

Era Ojdanić burno reagovao na optužbe Saške Karan da ju je umalo silovao

Era Ojdanić teško je podnio ispovijest kolegice Saške Karan da ju je upravo on seksualno uznemiravao, neprimjereno dodirivao i umalo silovao kada je bila mlada.

Ovakve optužbe, folker je žestoko demantovao u razgovoru za “Alo!”, a kako kaže radi se o lažima. Ojdanić je poručio da Saška želi medijsku pažnju koju su dobile glumice Milena Radulović i Iva Ilinčić koje su nedavno istupile u javnosti i otkrile da ih je silovao učitelj glume Mika Aleksić.

– Živi užas! Horor! Šokiran sam čime se ta žena poslužila da skrene pažnju na sebe. Podnijeću tužbu protiv nje jer je to što je izgovorila gnusna laž i ozbiljno je udarila na moje ime. Razumijem da zbog korone nema niti jednu tezgu, ali optužbama da sam silovatelj je pomjerila granice svoje želje da ponovo bude mlada i poznata. Vidjela je koliku su medijsku pažnju izazvale nesretne, mlade glumice koje zaista jesu silovane, pa rekla sebi: “Daj da se i ja uhvatim za taj voz”. Lagati da si žrtva seksualnog manijaka je nekorektno prema meni, ali i prema stvarnim žrtvama seksualnih napasnika – navodi Era koji bi, kako ističe, radije imao seksualne odnose sa životinjom nego svojom kolegicom.

– Nju je na estradu doveo Milan Simić. Uradio joj je prvi album i bio njen kompozitor. Tada sam je prvi put čuo i vidio, a nakon toga sam je viđao kroz tezge, emisije i rijalitije. Ovo joj nije prvi put da me ovako maltretira. Ranije je govorila da sam pe*er. Neka se odluči da li sam pe*er ili silovatelj. Prije bih opalio kravu iz svog sela nego silovao nju. Čak i u to vrijeme kada je dobro izgledala, nije mogla da me privuče jer je bilo jasno da nije čista u glavi. Ne znam kako joj se jezik ne osuši od laži koje redovno izgovara. Žena jaše mene, umjesto da jaše onog svog dobrog čovjeka za kog je udata – kaže folker koji čvrsto vjeruje u karmu.

– Zbog Saške imam nagon za povraćanjem. Prvi sam pobornik za prava žena, prema ženama se ponašam kao prema kraljicama i o njima mislim samo najljepše, a pogledajte šta sam doživio. Sramota me je da izgovorim to za šta me je optužila. Karma će joj vratiti svu pakost koju čini drugima i zlobu koju nosi u sebi otkako se pojavila – zaključuje Ojdanić i najavljuje tužbu protiv Karanove.
lunapikilexDatum: Srijeda, 10.02.2021, 01:11 | Poruka broj: # 99

Poruka: 735
Status:

Viki uskoro izdaje novi album, a evo sa kojom pjevačicom snima duet

Članica žirija “Zvezda Granda” Violeta Viki Miljković snimila je duetsku pjesmu sa kolegicom Suzanom Jovanović.

Pjevačica koja iza sebe ima na desetine hitova planira da u narednih mjesec dana predstavi svoj novi album, jedanaesti po redu. Na njemu će se, između ostalog, naći i duet sa kolegicom sa kojom se zna više od dvije decenije.

– U trenutku dok je Viki spremala album, često se čula sa Suzanom i pričala o pjesmama koje radi. Shvatile su da postoji sjajna duetska pjesma koju bi mogle njih dvije zajedno da otpjevaju. Dopala im se ta ideja, te su se dogovorile da zajedno snime u studiju pjesmu. Ubrzo su shvatile da imaju odličnu stvar i sa nestrpljenjem isčekuju momenat da je predstave publici – priča izvor blizak pjevačicama.

Inače, Viki je posljednji album “Ovde se ne plače” izdala 2009. godine, a sa tog albuma su se izdvojile pjesme “Idu mi idu”, “Dođavola sve“, “Hej ko to pita”, koje su vremenom postale veliki hitovi.
lunapikilexDatum: Srijeda, 10.02.2021, 01:12 | Poruka broj: # 100

Poruka: 735
Status:

Ljupka Stević nakon skandaloznog raskida riješila da se posveti estetskim korekcijama!

Ljupka Stević prebrodila je veoma stresan raskid za koji je znala cijela Srbija, a sada je riješila da se posveti sebi.

Ljupka je posjetila jedan salon ljepote kako bi zategla lice i ko zna, možda sa “novim licem” stiže i nova ljubav.

Stevićka je pred kamerama poznate emisije prolazila kroz cijeli proces uljepšavanja, a tom prilikom priznala je da nema emotivnog partnera.

“Stanje je nepromijenjeno! Mislim da su muškarci na odmoru ili imaju koronu”, uz smijeh priznaje Ljupka i dodaje:

“Ne sjećam se šta je bilo ranije. Moj život počinje sada ispočetka, ne sjećam se perioda od prije 10 godina”, aludrijaući na svoju aferu sa generalom Simićem.
Forum »    MUZIKA » Sve o muzici.. » ESTRADNE NOVOSTI (Novosti sa ex-yu estrade)
Search:
Top 30 Forumasa