Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Forum »    MUZIKA » Sve o muzici.. » ESTRADNE NOVOSTI (Novosti sa ex-yu estrade)
ESTRADNE NOVOSTI
lunapikilexDatum: Nedjelja, 09.05.2021, 04:49 | Poruka broj: # 261

Poruka: 735
Status:

Ljuba otkrio u kakvim je odnosima sa bivšom djevojkom Prijovićkom

Pjevač Ljuba Perućica progovorio je o odnosu sa kolegicom i nekadašnjom djevojkom, Aleksandrom Prijović.

Nakon raskida Ljube i Aleksandre dosta se nagađalo o razlozima, a šuškalo se i da nisu ostali u dobrim odnosima nakon što su stavili tačku na svoju vezu.

– U suštini najnormalnije, kao i sa svim kolegama. Uvijek se jedno drugom javimo, i popričamo. Ne vidimo se dugo, kad se vidimo imamo svašta da pričamo, šta se izdešavalo, ko šta radi, kao i sa bilo kim sa kim sam u najnormalnijem odnosu – rekao je Ljuba.

Ljuba je otkrio i da li bi snimio duetsku pjesmu sa bivšom djevojkom, a njegov odgovor ide jasno u prilog tome da su on i Aleksandra u dobrim odnosima.

– Zašto da ne. Kad bi se poklopila prava pjesma u pravom momentu, ne vidim nikakav problem – rekao je Perućica za Alo.

Podsjetimo, ubrzo nakon raskida sa Perućicom, Aleksandra je uplovila u vezu sa Filipom Živojinovićem za kog je sada udata i ima dvogodišnjeg sina Aleksandra, dok se Ljuba prije dvije godine oženio sa Katarinom Kolozeus.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 09.05.2021, 04:50 | Poruka broj: # 262

Poruka: 735
Status:

Zapaljen grob pjevačevog oca: Darko Lazić sumnja na neke ljude

Grob oca Darka Lazića Milana Lazića izgorio je u požaru. U to se uvjerila i ekipa Kurira, koja jeposjetila rodno mjesto pjevača, selo Brestač, gdje je to glavna tema.

Naime, mještani su zgroženi prizorom koji su zatekli na seoskom groblju. Vatra je u potpunosti uništila okvir sa vještačkom travom, ali i donji dio nadgrobnog krsta, dok vijenci koji tu stoje od decembra, kada je Dragan sahranjen, nisu zahvaćeni vatrom.

Darko je zbog toga danima u agoniji.

– On jeca na sav glas i kuka, jer mu se dogodila užasna stvar. Shvatio je da ljudima ništa nije sveto. Prvo je mislio da se sve slučajno odigralo, ali je vremenom počeo da uviđa da su mu to učinili zli ljudi – priča dobro upućen izvor.

– Lazić misli da su grob zapalili ljudi kojima duguje novac. Znali su šta će da ga povrijedi i udarili su na ono što mu je najviše sveto. Prolazi kroz pakao, nikome ne bih poželio te muke. Očigledno je da njegova porodica nema sreće i da ih samo prate problemi – zaključuje dobro obaviješten izvor.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 09.05.2021, 04:50 | Poruka broj: # 263

Poruka: 735
Status:

ŠAŠIĆ SE POMIRIO SA SONJOM: Sve priznao

Željko Šašić, pjevač, priznao je da se pomirio sa bivšom suprugom Sonjom Vuksanović.

– Sonja i ja smo se razveli prije više od deset godina i svašta se pisalo na ovu temu. Jedno vrijeme nismo bili ni u kakvom odnosu, nismo komunicirali, prosto za time nije bilo potrebe. Sada smo se pomirili, možete i da je pozovete da je pozdravite od mene! Mada, vjerujem da će ona da slaže i da kaže da to nije istina. Uvijek mogu da sjednem na piće s njom, nikad nisam imao s tim problem. Bivši supružnici uvijek treba da budu u dobrim odnosima, ne vidim razlog da ne bude tako. Svakako na mom emotivnom planu se nešto drugo dešava, uvijek ima neke akcije, sve je u redu, ne treba da brinete – rekao je Željko.

On je jednom prilikom priznao kako i dalje pati za Sonjom i to što je ona otišla za Acom Lukasom.

– Prošlo je mnogo godina, a ja ponekad i dalje patim zbog razvoda od Sonje! Ne kažem da je to sad neka velika tuga, ali nekako osjetim žal zbog toga što smo se rastali. Čovjek uvijek žali zbog nečeg lijepog što se završilo. To je i normalno. Koliko god da se ljudi udalje jedni od drugih poslije braka, ipak im ostaje zajednička prošlost. Ako me pitate da li je i dalje volim, odgovor je ne, ali svakako da često pomislim na ženu sa kojom sam proveo jedan dio života – izjavio je pjevač svojevremno i dodao:

– Do toga da se rastanemo dovele su one stvari koje ljudi ne rade kad su u braku, a svi znamo na šta mislim! – dodao je Željko, koji je pjesmu “Mali je ovo grad” posvetio Sonji nakon razvoda. Pored toga njih dvoje su se u javnosti najžešće blatili.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 09.05.2021, 04:51 | Poruka broj: # 264

Poruka: 735
Status:

ANDREANA ČEKIĆ DEFINITIVNO OSTAVILA DEČKA

Pjevačica Andreana Čekić definitivno je raskinula vezu sa Markom Miloševićem.

Prekidu veze je navodno prethodila tuča, a potom i otkaz, a sad je Milošević kratko potvrdio da je romansi s pjevačicom kraj došao prije nekoliko mjeseci.

“Andreana i ja nismo zajedno nekoliko mjeseci. Ne znam šta radi”, rekao je Milošević i dodao da ne želi da “govori o privatnom životu”, ali ni da potvrdi da li su se rastali prijateljski.

Posljednji put kada su Marko i Andreana dospjeli u medije, bilo je u januaru ove godine, kada su se navodno potukli na odmoru na Kopaoniku, što pjevačica nikada nije potvrdila.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 09.05.2021, 04:51 | Poruka broj: # 265

Poruka: 735
Status:

Kija Kockar uživala na jahti u Crnoj Gori

Mlada pjevačica Kija Kockar odlučila je da napuni baterije i otputovala u Crnu Goru odakle se oglasila i pozdravila svoje pratioce na društvenim mrežama.

Naime, pobjednica prve sezone “Zadruge” uživala je u plovidbi morem, i objavila nekoliko fotografija i snimak sa luksuzne jahte.

Ona je ovu objavu opisala emotikonima u znaku mora i ponovo raspametila jači spol seksi izdanjem.

“Uživaj, tako i treba”, “Najljepša”, “Prelijepo”, “Baš dobro izgledaš”, “Zaslužila si, mačko”, nizali su pozitivni komentari fanova.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 09.05.2021, 04:52 | Poruka broj: # 266

Poruka: 735
Status:

Slađin sin ne želi Đanijev novac, evo i zašto

Kako SCANDAL! saznaje, vanbračni sin Slađe Trajković odbija bilo kakvu vrstu pomoći od Đanija! On se čak i sa majkom rijetko čuje i nema namjeru da to mijenja.

Slađu sin viđa jednom godišnje!

– Đani nikad tog dečka nije odvajao od svojih sinova, ali on ne želi od njega ništa, ne zanima ga. Ništa on Đaniju ne zamjera, poštuje ga i uvažava, ali smatra da on nije dužan – objašnjava izvor za Scandal! i dodaje:

– Radi i živi u Americi, vrijedan je i sve sam sebi obezbjeđuje. I sa Slađom se rijetko čuje, nema naviku da je zove. Jedino održava kontakt s braćom. Posebno se čuje sa Milošem koji je nedavno dobio dijete. Mnogi inače šire priče kako će Slađa da prepiše vanbračnom sinu dio Đanijeve imovine, ali to su gluposti. Uostalom, sve i da jeste tako, dečka to ne zanima. Ne želi ništa od Đanija, ali ga cijeni i poštuje i nema ništa protiv njega – završava naš izvor.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 09.05.2021, 04:52 | Poruka broj: # 267

Poruka: 735
Status:

Marija Šerifović za dodinu dana potrošila više od 25.000 eura samo na putovanja!

Marija Šerifović jedna je od najtraženijih i najplaćenijih pjevačica, pa je pandemija koronavirusa nije zatekla kad su finansije u pitanju. Pjevačica je prošlu i ovu godinu iskoristila maksimalno i putovala gdje god je mogla čim bi joj se ukazala prilika.

Tako je početkom prošle godine otputovala na turneju u Ameriku, dok još uvijek nije postojala opasnost od zatvaranja. Kad se vratila sredinom februara u Beograd, jedno vrijeme je bila zarobljena, a sve vrijeme je govorila kako joj nedostaje Amerika.

Čim joj se ukazala prilika, Marija je u oktobru rezervisala nekoliko dana u Istanbulu, odakle je redovno objavljivala fotografije. Sudeći po hotelu u kojem je odsjela i kakva mjesta je posjećivala, za ovo putovanje platila je oko 4.000 eura sa avionskom kartom.

Iz turske metropole uputila se u Los Anđeles, gdje ima stan i gdje je stigla u novembru. Tada je posjetila i Njujork, gdje je po njenom priznanju potrošila nekoliko hiljada dolara, jer je grad veoma skup. Pritom, morala je da kupi poklone porodici i prijateljima i požalila se da je tamo sve skuplje.

U decembru je došla u Beograd, a u februaru ove godine opet je otišla u Los Anđeles, gdje se srela s Minjom Matić, djevojčicom za koju je Srbija skupljala novac za liječenje, a Marija je za nju organizovala koncert.

Potom je, po povratku u Beograd, odmah spakovala kofere i otišla u Dubai, gdje joj je društvo pravila Jovana Pajić. I za to ljetovanje je dala oko 6.000 eura, sudeći po hotelu u kojem su odsjele.

Interesantno je da je prije nekoliko dana ponovo otišla u Dubai s prijateljem, i to putovanje je koštalo približno onom kad je išla s Jovanom. Ako se sve sabere, Marija je za godinu dana na putovanja potrošila oko 25.000 eura.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 09.05.2021, 04:53 | Poruka broj: # 268

Poruka: 735
Status:

Šaban Bajramović postaje dio čuvenog džez i bluz muzeja u SAD

Čuveni Delta Mississippi Blues Museum uputio je pismo projekt menadžerki Nišville džez festivala u SAD Jeleni Ivanjac, u kom izražava namjeru da se organizuje postavka o muzičaru Šabanu Bajramoviću. Šaban bi bio prvi Rom u svijetu koji bi postao dio njihove postavke, saopštili su iz Nišvilla.

Kako se navodi, Delta Mississippi Blues Museum je čuven jer je legat za najpoznatije bluz muzičare iz SAD, posebno one potekle iz delte Misisipija. Ovi muzičari su bili jezgro čitavih bluz i džez stilova, koji su se kasnije raširili po cijeloj SAD i izvršili uticaj na svjetsku muziku.

Pored Delta Misisipi Bluz Muzeja, želju za sličnom postavkom pokazalo je još nekoliko bluz muzeja, kao i muzej u Nju Orleansu, najčuveniji džez muzej, čiji je direktor Greg Lambsi potvrdio dolazak na Nišville od 6. do 15. avgusta.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 09.05.2021, 04:54 | Poruka broj: # 269

Poruka: 735
Status:

Poslije skandaloznih dešavanja, Darko Lazić zakazao vjenčanje sa vjerenicom Marinom Gagić

Darko Lazić i njegova vjerenica Marina Gagić odlučili su navodno da se vjenčaju, i to 24. juna, na rođendan njihovog sina Alekseja.

Njih dvoje su u posljednje vrijeme prošli kroz turbulentan period i sada su riješili da prošlost ostave iza sebe. Ovu informaciju podijelili su navodno samo s najbližima, a javnost, prijatelje i porodicu uskoro će obavijestiti o tome. Željeli su da se stiša bura koja se u prethodne dvije nedjelje podigla, kada je Marina odlučila da se vrati kod svojih roditelja.

– Moram da kažem da je sa mnom i Marinom sve u najboljem redu. Čeka vas nešto mnogo lijepo, da zapušimo ljudima uši. Mnogo smo lijepi zajedno, zato nas ljudi ogovaraju i prave spletke. Nije našla nikakve poruke da sam je varao, nismo ni raskinuli vjeridbu. Marina je bila kod njenih, kod majke, na malo više od nedjelju dana. Danas dolazi kući. Sve je u redu, funkcionišemo normalno. Da je raskinuta vjeridba, valjda bih ja znao. Bila je svađa kao u svakoj zajednici, gdje nema svađe, nema ni ljubavi – rekao je Darko za “Kurir”.

Ako sve bude bilo kako su planirali, Darko i Marina će se vjenčati u opštini i u crkvi u Brestaču. Svadbeni ručak i ceremonija će biti u hotelu njegovog prijatelja u kom je pravio slavlje i kada je prošle godine krstio sina. S obzirom na to da je Lazić rekao da se razočarao u mnoge kolege, pozivnice će dobiti samo oni koji su uz njega bili i u lijepim, ali i manje lijepim trenucima. Sve će biti organizovano na vrhunskom nivou, a ovo će biti prvo slavlje u porodici nakon što mu je otac Milan Lazić preminuo u decembru prošle godine, piše pomenuti medij.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 09.05.2021, 04:54 | Poruka broj: # 270

Poruka: 735
Status:

Kija Kockar javno odgovorila Slobi na prozivke: MICIKA, ZA TEBE BI MISLILI DA SI STATISTA

Pjevač Sloba Radanović dobio je poziv da glumi u filmu koji snima Aleksa Balašević, sin pokojnog kantautora Đorđa Balaševića, o čemu je prije nekoliko dana govorio u emisiji “Amidži šou”. Mnogi su prokomentarisali da je tom prilikom prozvao bivšu suprugu Kiju Kockar, a sada je uslijedio i njen odgovor.

– Dobio sam ozbiljnu ulogu, nije da ću protrčati kroz film da igram samog sebe – rekao je Sloba u pomenutoj emisiji, što su mnogi shvatili kao prozivku na račun Kije, koja je u dva projekta igrala upravo samu sebe.

Podsjetimo, Kija i Sloba razveli su se 2018. godine, nakon što ju je on u rijalitiju “Zadruga 1” prevario sa Lunom Đogani.

Kija Kockar sada je odgovorila bivšem mužu.

– Prvo moraš biti priznat i zaista poznat da bi glumio sebe, jer bi za tebe micika mislili da si jedan od statista. U svakom slučaju, ti želim puno uspeha – napisala je Kija kao odgovor Slobi.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 09.05.2021, 04:55 | Poruka broj: # 271

Poruka: 735
Status:

Da li će se opet spojiti Elitni odredi?

Nekadašnja hip-hop grupa Elitni odredi, koju su činili Relja Popović i Vlada Matović, bila je jedna od najpopularnijih na Balkanu. Međutim, te 2015. godine došlo je do raspada “epohalne ekipe”, a reperi su nakon toga započeli solo karijeru. Njihov prekid saradnje ostavio je prazninu na muzičkoj sceni, ali i opšte razočaranje kod njihovih fanova, iako se njihovi hitovi i dan-danas puštaju na radio stanicama i slušaju u diskotekama.
Godinama se spekuliše da su Popović i Matović u svađi, koja datira još iz perioda kada su Relja i Nikolija Jovanović ušli u vezu, tačnije poslIJe njihove duetske pJesme „Alkohola litar“. Tada se pričalo da se Vlada naljutio na Relju zbog Nikolije, a ubrzo je nakon toga došlo do raspada grupe.

Popović je u proteklih šest godina napravio zavidnu karijeru, dok se Matović u odnosu na njega povukao i malo se zna gdje je i šta radi.

Međutim, nedavno su uslikani zajedno kako sjede i ćaskaju u jednom beogradskom kafiću, nakon čega su korisnici društvenih mreža počeli da naslućuju da će se Elitni odredi ponovo zajedno vratiti na scenu.

Ove spekulacije je podgrijao Dado Poumenta, sa kojim imaju snimljen duet „Ljubavi moja“. On je naime na svom Instagram profilu objavio čak dvije fotografije. Na jednoj pozira s Reljom, dok u opisu stoji „Šta mislite o ‘Ljubavi moja’ drugi dio?“
lunapikilexDatum: Nedjelja, 09.05.2021, 04:56 | Poruka broj: # 272

Poruka: 735
Status:

Poznata pjevačica smislila odličan patent za bakšiš!

Pjevačica Vanja Mijatović već izvjesno vrijeme živi zajedno sa svojim vjerenikom. Iako mnoge zanima da li će se na tom polju nešto uskoro promijeniti i da li će stupiti u bračne vode, pjevačica navodi da bi prvo željela da se vrati na posao, te da će vremena za vjenčanje uvijek biti.

– Ne znam, vjerujem da ćemo to organizovati vrlo brzo i pozvati najmilije ljude kako bismo se proveselili svi zajedno – rekla je ona i dodala:

– Mi živimo zajedno i bukvalno smo kao vjenčani, sad samo žurka fali da ljudi mogu da kažu da smo zvanično vjenčani. A super je kada s nekim živite prije nego što se odlučite na neki korak jer tu se stvarno sve vidi, ne kažu za džabe da moraš džak soli da pojedeš da bi vidio da li ti neko odgovara. Mi smo tu negdje na pola džaka jer volimo mnogo slano, rekla je pjevačica za Grand.

Na pitanje kako joj zvuči prijedlog da muzičari zbog korona virusa, ubuduće pjevaju iza pleksiglasa na proslavama i da li će ispoštovati ta pravila i na sopstvenom vjenčanju, Mijatovićka odgovara:

– Kad bubnjar već godinama može da svira iza peklsiglasa, zašto ne bismo i mi. Taman da nas neki ljudi malo smaraju. Na mom vjenčanju će biti kako mjere budu nalagale, samo mi je važno da mi gosti ne budu negdje zarobljeni.

S obzirom na to da je i sama pjevačica, zanimalo nas je kako bi riješila problem davanja bakšiša iza pleksiglasa.

– Ja vjerujem da ćemo mi na tom pleksiglasu da izrežemo rupu, a iza ćemo staviti jednu kantu, bure, šta god i tu protneš ruku i ubaciš. Sve ćemo mi da izmislimo za bakšiš, ne brinem. Za karticu nemamo aparat, ali možeš ubaciti karticu sa pinom. Mislim da mi ništa ne bi smetalo ni na mojoj svadbi, ni da radim tako – našalila se Vanja.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 09.05.2021, 04:56 | Poruka broj: # 273

Poruka: 735
Status:

Bio je pobjednik Zvezda Granda: Sada Darko Lazić nema lijepo mišljenje o takmičenju

Pjevač Darko Lazić započeo je karijeru kada je pobijedio u muzičkom takmičenju “Zvezde Granda” o kojem danas nema baš najbolje mišljenje.

Posljednjih nedjelja Darko Lazić puni medijske stupce, kako zbog korona nastupa, tako i zbog bračnih problema. Ipak, sada je progovorio o muzičkom takmičenju koje mu je stvorilo karijeru i izavao brojne komentare.

Kako tvrdi, “Zvezde Granda” su izgubile na kvalitetu posljednjih godina, te to nema mnogo veze sa periodom kada se on takmičio.

-“Zvezde Granda” kada smo se mi takmičili su bile “Zvezde Granda”, ovo danas se svelo na šoubiznis – rekao je Darko u emisiji “Ekskluziv”, a zatim rekao kako ne bi svoju djecu poslao putem ovog takmičenja ukoliko bi željela da se bave muzikom:

– Ne bih ih pustio, iskreno da ti kažem – zaključio je Lazić.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 09.05.2021, 04:57 | Poruka broj: # 274

Poruka: 735
Status:

Žena od sultana išla u školu pjevanja kod ove pjevačice

Tijana Milentijević, koja se proslavila pjesmom “Žena od sultana”, svoju muzičku karijeru započela je u takmičenju emisije “Zvezde Granda”, a kako kaže tada žiri nije bio oštar kao sada.

Bila sam veoma mlada kada sam se prijavila za takmičenje ‘Zvezde Granda’, imala sam 13, 14 godina, tako nešto, i bio je skroz drugi žiri. Nemam neke traume, nisu bili toliko oštri kao sada. I nisu toliko ocjenjivali stajling kao sada. Mada, ja sam tada bila veoma mlada, bila sam u baletankicama, haljinicama, u nekim više dječijim stvarima”, rekla je Tijana

Ne, Marija Šerifović nije bila u žiriju kada sam ja bila u ‘Zvezdama Granda’. Ali poznajem je privatno, i Danijela i nju jer kod njih sam išla u školu pjevanja prije samog učešća u ‘Zvezdama Granda’ i mnogo toga sam naučila. Naučila sam tehniku disanja, tako da, apsolutno se ne kajem i ponosna sam što sam završila njihovu školu pevanja. Ali je bilo strašno na časovima, stvarno se puno stvari uči i meni je tada, možda, bila trauma kada su mi ukazivali na greške koje su stvarno postojale. Ali sada sam sretna i zadovoljna što sam sve to uspjela da ispravim”, ispričala je Tijana svoja iskustva iz škole pjevanja.
lunapikilexDatum: Petak, 14.05.2021, 18:45 | Poruka broj: # 275

Poruka: 735
Status:

Podignuta optužnica protiv Slobe Vasića

Tužilaštvo u Novom Sadu navodno je podiglo krivičnu prijavu protiv Slobe Vasića zbog nasilja, koje je pjevač počinio 2019. godine kada je nasrnuo na svoju djevojku Bojanu J. sa kojom se zabavljao mjesec dana.

Proces se navodno vodi u Osnovnom sudu u Novom Sadu.

– Obavještavamo vas da je nakon izvršenih provjera utvrđeno da je ovo Tužilaštvo vezano za događaj povodom kog tražite informaciju, na osnovu člana 43. stav 2. tačka 5. Zakona o krivičnom postupku u vezi sa članom 495. i 499. stav 1. Zakona o krivičnom postupku, podnijelo Osnovnom sudu u Novom Sadu optužni prijedlog protiv S.V. zbog krivičnog djela nasilje u porodici iz člana 194. stav 1. Krivičnog zakonika, koji postupak je u toku pred Osnovnim sudom u Novom Sadu – pisalo je navodno u saopštenju.

Povodom ovih navoda, Vasić se nije javljao na telefon.

Podsjetimo, Sloba i Bojana J. su prema riječima njenog brata Đorđa J. bili svega mjesec dana u emotivnoj vezi, a pjevač se uselio u djevojčin stan koji je ona iznajmila u Novom Sadu, nakon samo 20 dana zabavljanja. Osim toga, brat Vasićeve bivše je, takođe, istakao da pjevač ima brojne finansijske probleme, zbog čega je bio pod pritiskom, te je bijes i gnijev učinio svoje.

Podsjetimo, Sloba je nedavno postao otac sa suprugom Jelenom. Njih dvoje dobili su kćerku i na društvenim mrežama redovno pokazuju koliko su sretni.
lunapikilexDatum: Petak, 14.05.2021, 18:46 | Poruka broj: # 276

Poruka: 735
Status:

Lepa Brena u novi stan od pola miliona ulaže bogatstvo

Pjevačica Lepa Brena i nekadašnji teniser Boba Živojinović prošle godine su kupili veći dio sprata u kuli koja se gradi u luksuznom naselju na Novom Beogradu.

S obzirom na to da se njihov stariji sin Stefan Živojinović odvojio od njih u svoj stan, kao i Bobin sin iz prvog braka Filip Živojinović koji se skućio sa suprugom Aleksandrom Prijović, poznati bračni par imao je namjeru da proda vilu na Bežanijskoj Kosi i promijeni adresu stanovanja. Međutim, za sada su odustali od prodaje, a u međuvremenu su pazarili skupocijenu nekretninu od pola miliona eura koja još uvijek nije kompletno gotova.

Brena i Boba kada borave u Beogradu idu bar do tri puta nedjeljno da nadgledaju kako ide idu radovi i dokle je sve stiglo. Konstantno su na vezi sa majstorima i arhitektama jer žele da sve bude bez greške.

Prema našim saznanjima, Brena je u opremanje stana odvojila skoro čitavo bogatstvo, a najvjerovatnije će enterijer biti uređen po feng šuiju.

„Po savjetima stručnjaka, dekoratera i arhitekata pjevačica ima namjeru da novi dom opremi na najboljem mogućem nivou. Iz svoje karingtonke prebaciće samo najneophodnije stvari, ali i drage uspomene, medalje, nagrade, predmete… Ona želi da sve bude novo i kvalitetno, pa samim tim da se osjeća mirno i spokojno. Sve prostorije biće okrečene u „jin“ boje, odnosno u crnu, plavu, ljubičastu i bijelu. Te nijanse pomažu u kreiranju mirnog ambijenta. Takođe, one osvježavaju um i tijelo“, otkriva naš izvor.

Inače, Brena i Boba planiraju da jedan dio naprave samo za njihovog najmlađeg sina Viktora, koji će takođe imati svoj komfor i udobnost. Viktor je inače više puta viđen u novoj zgradi sa majstorima, čak je i na svoj Instagram profil objavljivao fotografije sa tog mjesta, odakle se pruža pogled na cijeli Novi Beograd.

Pokušali smo da stupimo u kontakt sa Brenom i Bobom, ali nisu se javljali na telefon do zaključenja ovog broja.

Oni su trenutno u Dubaiju, pa očigledno imaju ljepše i preče stvari nego da gledaju u telefone.
lunapikilexDatum: Petak, 14.05.2021, 18:46 | Poruka broj: # 277

Poruka: 735
Status:

EVO ZAŠTO JE DOŠLO DO ESTRADNOG RATA IZMEĐU RADE MANOJLOVIĆ I MILICE PAVLOVIĆ

Pjevačice Rada Manojlović i Milica Pavlović godinama se ne simpatišu i izbjegavaju, a sada je konačno otkriveno i zbog čega vlada negativna atmosfera između ove dvije dame. Kako se saznaju, Rada je prva potkačila svoju kolegicu.

– Svi su mislili da je Milica iz čista mira prozvala Radu kada je rekla da može da spava u range-roveru jer nije kupila stan poslije toliko godina karijere i tada su je mnogi osudili- rekao je izvor za Scandal i dodao da je zapravo Milica ta kojoj je zasmetalo poređenje sa starletom.

– Međutim, ipak je Rada ta koja je navela Milicu da je javno pecka i provocira. Na jednoj od Zadrugovizija prije nekoliko godina Sanja Stanković pjevala je pjesmu “Baja papaja” koju izvodi Milica, i Rada je tada rekla da je to prosta pjesma i da nije teška niti komplikovana, te da je Sanja to odlično otpjevala, identično kao MIlica. Milici je to zasmetalo jer je ipak priznata pjevačica, a Sanja je samo starleta iz rijalitija.

Na tadašnjoj Zadrugoviziji, Rada je ovako prokomentarisala pjevanje rijaliti starlete.

– Ajde sad da se ne lažemo- u pjesmi Baja Papaja zaista nema pjevanja! Nema puno pjevanja i nekih zahtjevnih melodijskih linja da to ne bi mogla Sanja da dočara kako treba. Ne mislim sad da je to neka arija ne znam kakva, operska, pa da ne smijem da kažem da nije ličilo i bilo blizu originala! Pogotovo sa njenim (Sanjinim) nastupom, vidjela sam da se baš potrudila- dobar kombinezon, šareni, medvjed… Potrudila se da skine spot Baja Papaja, mislila sam na to- pravdala se tada Rada kada je shvatila da je možda pretjerala i da će se njena kolegica uvrijediti.
lunapikilexDatum: Petak, 14.05.2021, 18:47 | Poruka broj: # 278

Poruka: 735
Status:

Divne vijesti o zdravstvenom stanju Marine Tucaković!

Najuspješniji estradni tekstopisac, Marina Tucaković, protekle nedjelje bila je na kontroli na Onkološkoj klinici, gdje su ljekari poslije detaljnih pregleda i analiza ustanovili da se metastaze polako povlače.

– Pluća se polako oporavljaju, terapija i lijekovi koje uzima daju rezultata, a ono što je Marinu posebno usrećilo je informacija da skoro sve metastaze koje je imala na glavi su se povukle. Tokom liječenja pluća ustanovljeno je da se tumor proširio pa su ljekari morali da biju bitku na više frontova. Bilo je pitanje samo šta je prioritet i šta prvo liječiti. Pored terapije koju su joj prepisali, hemioterapije koju je dobila, velikog udjela su imali i melemi iz manastira i pra afričkog drveta, tako da su sada prognoze bolje nego ikad. Savjet ljekara je i dalje mirovanje, izbjegavanje stresova, čuvanje od korone pošto u ovoj fazi liječenja ne smije da se vakciniše – rekao je Marinin prijatelj za “Svet”.

– Slijedećeg mjeseca će imati još jednu kontrolu gdje će konzilijum odlučiti da li je potreban još jedan ciklus zračenja ili će drugim lijekovima nastaviti liječenje – ispričao je Marinin prijatelj, koji dodaje da je ona sada dosta smirenije i spokojnija i da joj je najneizvjesniji period bio dok je čekala prethodne rezultate i saznanje da li se oporavlja ili će bolest da uznapreduje, kao i da su muž Futa i sin Laća sve vrijeme uz nju.
lunapikilexDatum: Petak, 14.05.2021, 18:47 | Poruka broj: # 279

Poruka: 735
Status:

Malo ko zna da Ivana Selakov prvi posao nikad nije prestala da radi

U muzičkom svijetu Ivana Selakov bila je prepoznatljiva kao pjevačica koja velikim zvijezdama pjeva prateće vokale. Široj javnosti postala je poznata nakon što je snimila prvi solo album, ali malo ko zna da uprkos velikim hitovima koje ima, nije zapostavila svoj prvi posao, te da neke nove pjesme velikih zvijezda pjeva upravo ona.

– Kad me pitaju koliko sam pratećih vokala otpjevala, ja kažem 3.000, ali sam prestala da brojim prije nekoliko godina. Ima stvarno mnogo hiljada pjesama koje sam otpjevala, to je jedna predivna stvar koju radim i dan danas – rekla je Selakov.

– Znam pjevače koji su sad snimili ozbiljne hitove i čekaju da ih puste, jer sam im pjevala bek vokale. I dan danas to radim i volim, a i umijem. Pored pjevanja svojih pjesama, pjevanje pratećih vokala kolegama mi je slijedeća ljubav – ispričala je u emisiji “Zvezde Granda Specijal”,a voditelj je pitao da li je tačno da je na početku karijere pjevala u klubovima i da je zarada bila tolika da je mogla da plati samo taksi.

– Živa istina. To je bilo prije svega, danas imam sedam dueta i svih sedam su ozbiljni hitovi – istakla je pjevačica.
lunapikilexDatum: Petak, 14.05.2021, 18:48 | Poruka broj: # 280

Poruka: 735
Status:

VESNA ZMIJANAC KUPILA STAN ZA NIKOLIJU I RELJU!

Folk zvijezda pazarila je trosobnu nekretninu od 87 kvadrata u novom poslovno-stambenom kompleksu u Ulici kneza Miloša u Beogradu, saznaje Informer.

U stanu će živjeti svi zajedno dok se Nikolija ne porodi, a potom će pjevačica da se vrati u svoju kuću na Bukulji.

– Vesna je nedavno prodala svoj stan na Voždovcu i kupila novi u Ulici kneza Miloša, koji je platila 232.105 eura. Pazarila ga je dok je još bio u izgradnji, pa ju je kvadrat koštao 2.661 eura, dok je cijena sada dosta veća. Stan je u prizemlju u najluksuznijoj zgradi u tom naselju, koje je pod video-nadzorom. Vesna će se uskoro useliti sa Nikolijom, Reljom i petogodišnjom unukom Reom – priča naš dobro obaviješten izvor.

On dodaje da Zmijanac planira da neko vrijeme bude uz trudnu kćerku u Beogradu, a zatim će stan ostaviti Nikoliji i Relji:

– Nikolija je u šestom mjesecu trudnoće i Vesna želi da do porođaja brine i njoj, da je vodi na kontrole, kuha i čuva unuku Reu. Kad beba dođe na svijet, biće uz nju nekoliko mjeseci, a zatim će se vratiti na Bukulju. Nikolija i Relja će sa djecom ostati tu da žive.

Zmijanac svakog dana obilazi završne radove na enterijeru i uveliko naručuje namještaj, koji inače biraju kćerka i zet.

– Svi zajedno gledaju kataloge i obilaze radnje. Rekla im je da je njoj dovoljna jedna sobica, da ima kad je u Beogradu, a da ostatak urede kako god žele. Mada sve plaća, Vesna se mnogo ne miješa, jer će oni ostati tu da žive. Želja im je da se početkom juna usele u stan, kako bi se skućili prije Nikolijinog porođaja – otkriva naš sagovornik.

Vesni očigledno ne smeta što će njih petoro živjeti u 87 kvadrata. Pjevačica kaže da obožava zeta i da voli da provodi vrijeme s njim.

– Relja je divan! Odličan je zet! Neće da prizna, ali osjećam da me mnogo voli. Volim ga isto kao i Nikoliju, doživljavam ga kao da mi je sin. Češće sam na njegovoj strani nego na njenoj – priča folk zvijezda.
Forum »    MUZIKA » Sve o muzici.. » ESTRADNE NOVOSTI (Novosti sa ex-yu estrade)
Search:
Top 30 Forumasa