Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Forum »    MUZIKA » Sve o muzici.. » ESTRADNE NOVOSTI (Novosti sa ex-yu estrade)
ESTRADNE NOVOSTI
lunapikilexDatum: Nedjelja, 10.01.2021, 14:49 | Poruka broj: # 21

Poruka: 735
Status:

VIKI MILJKOVIĆ O SIROMAŠTVU i teškom periodu: "Toliko stvari sam preturila preko svojih leđa, to niko nije znao"

Viki Miljković jedna je od najuspešnijih pevačica u Srbiji i regionu, a sada je otkrila da put do njenog uspeh nije bio nimalo lak ni jednostavan.

“Ne postoji uspešan čovek koji makar jednom nije bankrotirao. Svi smo mi u životu imali manje-više teške probleme, uspone i padove, ja sam toliko stvari preturila preko svojih leđa, ali to se na mom licu nije videlo, to niko nije mogao da prepozna. Da li mi ruže cvetaju, ili sam na podu, kobeljam se, ali kad god ustanem budem pozitivna, i zato me Bog nagradi. Svi smo dolazili u tu situaciju, samo što se o tome ne zna niti treba pričati, glavu gore, ustaneš i ideš još bolje”, istakla je Viki.

Viki je objasnila da siromašni ljudi više grabe ka uspehu jer žele da postignu određene ciljeve u životu.

“Ne možeš da budeš uspešan ako nisi bio siromašan. Siromašni grabe i kidaju, svi smo mi bili siromašni i postali danas ovo što jesmo i podstrek za one siromašne da vam to nije prepreka da jednog dana budete uspešni i bogati”, rekla je Viki u emisiji "Magazin In".
lunapikilexDatum: Nedjelja, 10.01.2021, 14:56 | Poruka broj: # 22

Poruka: 735
Status:

U Sarajevu iznenada preminuo poznati muzičar Dragoljub Đuka Savić

U Sarajevu je iznenada preminuo poznati muzičar Dragoljub Đuka Savić. Njegove kolege jutros su preplavile društvene mreže dirljivim riječima opraštanja s Đukom.

Bas gitarista s dušom, omiljen kod kolega, šarmantan, duhovit, sve je to postigao prelazeći trnovit put do uspjeha.

Najljepši period muziciranja je od momenta kad je postao član prvo tamburaškog orkestra Radija Sarajevo, a kasnije i Narodnog orkestra. Zabilježio je bezbroj snimaka za arhiv Radija Sarajevo, kasnije za BHT 1 kao muzičar, a kasnije kao interpretator gradskih pjesama.

Rođen je 1953. godine u Kruševcu, ali je sebe uvijek smatrao sarajevskim, tj. bosanskohercegovačkim umjetnikom.

Inače, prije nekoliko dana kolege su se angažovale na prikupljanju novca za operaciju i ugradnju aparata koji bi osigurao pravilan rad srca, ali Đuka nije izdržao.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 10.01.2021, 14:57 | Poruka broj: # 23

Poruka: 735
Status:

„KRALJ DIJASPORE“ BORI SE ZA ŽIVOT: Najpoznatiji pjevač iz Hercegovine već mjesec dana je u bolnici, oglasio se njegov tim…

Početkom decembra brzo se proširila vijest kako je pjevač Mate Bulić (63) u bolnici pozitivan na koronavirus te da prima kisik. Potvrdio je to tim "kralja dijaspore" i hercegovačkog zabavljača, a mjesec dana kasnije ponovno su se oglasili sa službenog profila.

- Molimo vas da ne širite neprovjerene informacije. Mate je još u bolnici i svi se molimo za njegov brzi oporavak. Ljubazno vas molimo da poštujete privatnost obitelji i u ovim teškim trenucima za njih da ih nepotrebno ne uznemiravate. Hvala vam. Tim Mate Bulića - stoji u posljednjoj objavi na Bulićevim društvenim mrežama.

Nisu pojasnili o kakvim se to netačnim informacijama koje kolaju radi, ali fanovi pjevača sada su dobili službeno očitovanje, a u komentarima mu ostavljaju lijepe želje i pišu kako će svakako i oni moliti za njega.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 10.01.2021, 14:57 | Poruka broj: # 24

Poruka: 735
Status:

NIKAD NIJE KASNO: Tozovac se oženio u 85. godini!

Pjevač iz Srbije Predrag Živković Tozovac vjenčao se 31. decembra 2020. godine sa svojom životnom saputnicom Emilijom Mimom.

Tozovac i Mima riješili su da potpišu papir nakon 40 godina ljubavi i zajedničkog života.

Svega nekoliko ljudi prisustvovalo je vjenčanju, a slavlje nije moglo da prođe bez malo muzike i harmonike.

- Poslije 40 godina ljubavi, moja Mima i kralj muzike Tozovac - napisala je njihova prijateljica Biljana uz fotografiju mladenaca na Instagramu.

Prijatelji su Tozovcu pjevali "Podignimo uvis čaše, Toza se ženi".
lunapikilexDatum: Srijeda, 13.01.2021, 01:07 | Poruka broj: # 25

Poruka: 735
Status:

Duguje više od milion i po, a hvali se brendiranim stvarima!

Pjevač Darko Lazić priznao je da je u velikim dugovima, te je nedavno otkrio da je čak dužan više od milion i po.

– Nisam još vratio dugove, porasli su. Bilo je milion, sada je milion i po. Ali dobro, čim počnem da radim, vratićemo. Bitno je da ja glava na ramenima. Milion i po eura nije nimalo malo – rekao je Darko nedavno.

Međutim, on se nerijetko hvali skupocijenim stvarima i luksuzom. Folker trenutno uživa na Kopaoniku sa vjerenicom Marinom i njihovim sinom Aleksejem, odakle se redovno oglašava na Instagramu.

Naime, on je ovog puta sa svojim pratiocima podijelio fotografiju na kojoj se vide čizme poznatog svjetskog brenda koje na sniženju koštaju 465 eura, dok su u punoj cijeni čak 775 eura. Ipak, nije poznato da li je u pitanju zaista original obuća, ili je riječ o dobroj kopiji.

Lazić često potencira i stavlja u prvi plan svoj sat poznate marke, a koji košta oko 30.000 eura, zapravo ima dobru kopiju ovog modnog detalja.

Podsjetimo, prije nekoliko dana na jednom njemačkom Instagram profilu objavljena je fotografija kojoj su prikazali razliku između originala i kopije sata.

Oni su ukazali da je cjelokupna postavka sata “mnogo viša u odnosu na original”, da su okviri pjevačevog modela urađeni mnogo grublje, kao i da je rastojanje između kućišta i narukvice preveliko.
lunapikilexDatum: Srijeda, 13.01.2021, 01:08 | Poruka broj: # 26

Poruka: 735
Status:

ACA LUKAS PJEVAČICU ČASTIO 17.000 EURA: Progovorio i o svojim bakšišima, pa spomenuo kocku

Aca Lukas nikada nije krio da je kroz svoju veliku karijeru imao problema i sa porocima, pa je tako sada otvoreno pričao o svom, kako kaže najvećem – kocki.

On je objasnio da usljed ogromnih suma koje je za noć znao da izgubi ili dobije potpuno izgubio osjećaj za novac.

Lukas je jedan od najplaćenijih pjevača na javnoj sceni, a otkrio je i da je najveći bakšiš koji je ostavio u kafani 17.000 eura, a da je dok je još kao radni pjevač na splavu “Lukas”, mnogo prije nego što je postao slavno ime i prezime, dobijao i 50.000 eura bakšiša.

“Uvijek sam volio da dam, to jest da bacim pare, jer sam ja veliki kockar, pa sam imao to nešto zacrtano da uvijek volim da dam da bih i ja dobio. Tako sam jednom poslije nastupa otišao u kafanu i jednoj pjevačici dao 17.000 eura bakšiš, svi su me gledali i pitali da li sam normalan, ali to sam ja. Znam šta je kocka, da đavo uvijek dođe po svoje, pa sam uvijek tako davao, ali sam opet i dobijao”, otkrio je Lukas.

“Nisam od onih što se ujutru kaju. Kada sam toj pjevačici dao toliki bakšiš, nikada nisam zažalio. Ja nastavljam dalje. Meni su najveći bakšiš od 50.000 eura dali neki momci na ‘Lukasu’. Od kada sam postao Aca Lukas, ne pjevam za bakšiš. Ja pjevam na bini, ne može niko da mi priđe. Nije poenta da vam neko daje milione, a da ostali gosti trpe. Sad sam nedavno pjevao na jednoj romskoj svadbi i nikada više. Gurali su mi bakšiš u džepove i onda je nastala frka jer sam otišao s parama. Samo smo Ceca i ja uzeli pogođenu sumu, a ostali pjevači Jana, Keba… Trebalo je da i oni budu isplaćeni od toga. Rekao sam, nema šanse da bilo šta vratim jer sam ja od toga isplatio svoje muzičare”, objasnio je.

Aca je jednom prilikom otvoreno govorio i na koji način vaspitava djecu kada je droga u pitanju. Tada je istakao da bez obzira da li je riječ o torti ili nekom drugom poroku, za njega važi samo jedno pravilo – “nikada neće probati nešto a da se prethodno nije dobro raspitao o sastojcima”.

Baš zbog svega navedenog, pjevač smatra da je i najmjerodavniji da svojoj djeci da savjet i lični primjer zašto bi trebalo da izbjegavaju drogu u širokom luku.
lunapikilexDatum: Srijeda, 13.01.2021, 01:10 | Poruka broj: # 27

Poruka: 735
Status:

KARLEUŠIN MUŽ U VEZI SA ŽENOM POZNATOG PJEVAČA: Tajno se viđaju već GODINU DANA, uhvaćeni zajedno u provodu...

Duško Tošić je i dalje oženjen, a reklo bi se prema najnovijim pričama, da kao momak živi.

Fudbaler, kako Kurir saznaje, navodno ima djevojku, koja je takođe u braku i to sa poznatim pjevačem. Međutim, to što su zvanično zauzeti njima ne predstavlja nikakav problem i navodno su poslednjih godinu dana u vezi. Kako tvrde izvori, oni su nedavno u isto vreme boravili u Dubaiju.

Fudbaler je na odmoru bio sa kćerkama, a i njegova draga je došla sa svojim mužem i djecom. Nakon deset dana, pjevač se vratio u Beograd sa nasljednicima, a ona je nastavila "sama" da se odmora. Da je u istom hotelu kao i Duško odale su fotografije koje su postavili na Instagram stori u isto vrijeme. Ali, kada su shvatili da neko može to da poveže, ona je brže-bolje uklonila stori. Beogradom već uveliko kruži priča da se Duško navodno viđa sa ženom poznatog pjevača, a njih dvoje čak izlaze zajedno. Prije odmora u UAE, Duško je navodno sa djevojkom bio na jednoj privatnoj žurki gde je poručivao Cecine pjesme, a ona mu iz džepa vadila pare i kitila pjevačicu.

Podsjetimo, fudbaler je prije dvije godine navodno bacio oko i na suprugu svog kolege Filipa Đorđevića, Jovanu. On je navodno na sve načine pokušavao da osvoji ovu manekenku, a sve je počelo porukom na Instagramu, koju je Tošić uputio zauzetoj ženi, ne sluteći da će ga ona prenijeti mužu ko je startuje. Tada je Filip pozvao Duška i jasno mu stavio do znanja da je u njihovom braku sve u najboljem redu i da nema potrebu da se udvara mami njegove djece. Duško se nije oglašavao povodom ove sitaucije.

Duško Tošić je, po svemu sudeći, slab na poznate i atraktivne dame sa društvenih mreža. On je navodno bio u šemi sa nekoliko poznatih dama, a sredinom 2017. godine uhvaćen je u izlasku sa Makedonkom Marijom Andonovskom.

Njih dvoje slikali su turski paparaci ispred restorana u kojem su bili skoro cijele noći. Takođe se i devet mjeseci navodno tajno viđao sa Sorajom Vučelić, kojoj je kupio narukvicu od 50.000 eura.
lunapikilexDatum: Četvrtak, 14.01.2021, 04:42 | Poruka broj: # 28

Poruka: 735
Status:

CECA NAŠLA ZAMJENU ZA ARKANA: Na Jahorini ruku pod ruku sa mladim ugostiteljem

Prema riječima izvora bliskom paru, upoznavanje se desilo na rođendanu Cecine prijateljice, a nakon nekoliko nedelja druženja, započeli su romantičnu ljubavnu vezu.

Folk pjevačica i Arkanova udovica Svetlana Ceca Ražnatović (46), već neko vrijeme je u emotivnoj vezi sa Bogdanom Srejovićem (38) iz Beograda, piše Blic.

Prema riječima izvora bliskom paru, upoznavanje se desilo na rođendanu Cecine prijateljice, a nakon nekoliko nedelja druženja, započeli su romantičnu ljubavnu vezu.

- Na rođendanskoj večeri u jednom beogradskom restoranu se desio prvi susret Cece i Bogdana. A potom su se preko zajednočkog prijatelja vidjeli nekoliko puta, gdje su se rodile simpatije. U samom početku su se krili daleko od očiju javnosti i kretali samo među najužem krugom prijatelja. Međutim, od Nove godine su počeli i zajedno da izlazi u javnost, čemu svjedoče i ove paparaco fotografije nastale u jednom beogradskom restoranu, a pre toga ovaj par je viđen na Jahorini gdje su sa društvom uživali u zimskim čarolijama… Naravno, da Cecin odlazak na Jahorinu nije prošlo nezapaženo, a samim tim ni misteriozni muškarac od kojeg se nije odvajala - otkriva izvor koji je do detalja upućen u ljubavnu vezi Ražnatovićeve.

Inače, Bogdan je dugi niz godina u ugostiteljstvu i veoma je uspješan u svom poslu. Iz njegove emotivne prošlosti, svakako treba pomenuti da iza sebe ima brak, razveden je skoro pet godina, a kćerka Iskra mu je centar svijeta, piše Blic.
lunapikilexDatum: Četvrtak, 14.01.2021, 04:43 | Poruka broj: # 29

Poruka: 735
Status:

Vuk Mob kratko i jasno ODGOVORIO Kiji Kockar na TUŽBU!

Nakon što je Vuk Mob iznio niz detalja afere sa Kijom Kockar, pjevačica je riješila da presavije tabak i tuži ga.

Na pitanje o tome da li je spreman na pravnu borbu sa Kijom, te da li će pokušati da se izmiri sa njom, reper je kratko za Kurir Stars poručio:

– Svako treba da radi ono što misli da je ispravno!

Podsjetimo, Vuk se tokom boravka na imanju u Šimanovcima pokajao samo zbog toga što je o svemu tome pričao pred njenom majkom Nadicom Zeljković, te joj je jednom prilikom rekao:

– Nisam spavao cijelu noć. Shvatio sam da sam pretjerao i da nisam smjeo da kažem Nadici da je njena kćerka Kija ološ. Ona je ipak njena majka. Ne mogu da vjerujem da sam dopustio sebi da se raspravljam sa ženom koja je starija od mene. Nisam ja tako vaspitan i kajem se zbog toga. Rekao sam istinu o mom odnosu sa Kijom, ali trebalo je da povučem ručnu i da ne miješam Nadicu u to.
lunapikilexDatum: Četvrtak, 14.01.2021, 04:44 | Poruka broj: # 30

Poruka: 735
Status:

Hrvatski pjevači neće dobiti ni euro pomoći Hrvatske muzičke unije

Nakon niza burnih reakcija zbog novčanih iznosa koji su navodno dodijeljeni izvođačima poput Parnog valjka, Nine Badrić i Petra Graše, u sklopu konkursa “Jer svirati se mora”, iz Hrvatske muzičke unije su objasnili o čemu se radi.

– Muzičari od pomenutog konkursa neće dobiti ništa, niti jednu lipu (hrvatska valuta, prim. aut.). Ta sredstva su namijenjena organizaciji koncerata i pokrivanju produkcijskih troškova (najam prostora, tehnike, razglas, rasvjeta, služba obezbjeđenja, covid mjere, dezinfekcijska sredstva i sl.). Na taj način se prioritetno pomaže onima koji nisu muzičari, već mnogobrojne prateće djelatnosti nužne za funkcionisanje muzičke djelatnosti koji takođe moraju da prehrane svoje porodice – pojasnili su iz Hrvatske muzičke unije (HGU – Hrvatska glazbena unija).

Dodaju kako su muzičari pristali da svoju zaradu ostvare od prodaje ulaznica, i to u smanjenim koncertnim kapacitetima, čime su pristali da nastupaju za bitno manje iznose od uobičajenih, kako bi dali svoj doprinos spasu djelatnosti koja je, uz turizam i ugostiteljstvo, najviše stradala.

– Hrvatska muzička unija i Ministarstvo kulture i medija već mjesecima nastoje da pomognu muzičarima u Hrvatskoj da prežive period u kojem im je rad onemogućen. Hrvatska muzička unija trenutno pomaže i muzičarima s područja koja su pogođena potresima, a pripremamo i dodatnu pomoć za one kojima je najpotrebnija – javlja HGU.

Najveće potpore u iznosu od oko 4,5 miliona dinara dobili su Prljavo kazalište, Džiboni, Toni Cetinski i Petar Grašoza koncerte u pulskoj Areni koji treba da se održe u maju i junu 2021., te Parni valjak za koncert u Areni Zagreb u maju 2021.

Za organizaciju koncerta Marka Perkovića Tompsona u Spaladium Areni dodijeljeno je oko dva miliona dinara, a koncert je bio najavljen za februar 2021. Nešto manju cifru, tačnije oko milion i po dinara dobili su organizatori koncerata Darka Rundeka i Ekipe,Tomislava Bralića i klapa Intrade, Bare i Majke, Josipe Lisac, Urban i 4 i Gelo i Gudači, Let 3, Masima i 4 Tenora i Hladno Pivo.

Iznos od oko milion i dvjesta hiljada dinara dodijeljen je organizatorima koncerta u Opatiji na kojem trebaju nastupati Nina Badrić, Mia Dimšić i Marko Tolja.
lunapikilexDatum: Četvrtak, 14.01.2021, 04:45 | Poruka broj: # 31

Poruka: 735
Status:

Đorđe David : U Sarajevu su ljudi, za razliku od Beograda, odgojeni

Đorđe David, muzičar i član žirija “Zvezda Granda”, ovih dana boravi u Sarajevu i priprema svoje kandidate za četvrti krug popularnog muzičkog takmičenja.

– Došao sam zbog kandidata koji su iz Bosne i Hercegovine, izašao sam im ususret zbog cijele ove situacije s pandemijom pa se pripremamo za narednu sezonu. Koristim svaki slobodni momenat da im pomognem. Dolazak sam, takođe, iskoristio za promociju svog novog albuma „Da se ne zaboravi“ – rekao je David u razgovoru za „Dnevni avaz“.

U Sarajevu su ga ljubazno ugostili, a proba se održavala u jednom kafiću.

– Sviđa mi se spoj različitih kultura u glavnom gradu BiH. Djeluje da je sve uređeno, neki životni postulati se poštuju. Ljudi se ponašaju vaspitano, za razliku od Beograda, što realno tamo ne postoji – iskren je.

Otkrio nam je i kako se slaže s ostalim članovima žirija „Zvezda Granda“.

– Svi smo u regularnim odnosima, međusobno se poštujemo. Ali u posljednje vrijeme Draganu Stojkoviću Bosancu se najviše obradujem, iz emisije u emisiju. Volim njegov smisao za humor – kazao je Đorđe David.

Krajem marta prošle godine prebolovao je koronavirus.

– Prvo bih rekao, ne ponovilo se. Naježim se kada vidim da ljudi ulaze u market ili bilo gdje bez maske, odmah se sjetim da sam ja bio takav i da sam se tako zarazio. Trebamo svi ozbiljno shvatiti cijelu situaciju, ako želimo dobro zdravlje – istakao je.

Iako nije bilo koncerata, vrijeme je iskoristio za novi album.

– Album koji smo izdali namijenjen je mlađim generacijama. Osim albuma, radim i na svojoj glumačkoj karijeri, glumit ću u jednoj predstavi – rekao nam je muzičar.

Za publiku sprema još nešto posebno, ali to nam ovaj put nije htio otkriti.

– S radom na tom projektu počet ću krajem februara. S tim ćemo obići cijeli region, Jelena Gavrilović i Ivana Peters su dio toga, ostatak ću otkriti kada bude vrijeme – zagonetno je zaključio.

– Napravio sam „veliko čišćenje“ u svom životu. Nakon ove bolesti neke ljude sam odstranio iz svoje svakodnevice, jer je bilo vrijeme za to. Ne želim ništa da planiram jer je to nezahvalno. Samo želim zdrav život, ostalo će doći – naglasio je.
gogopetrovicgogoDatum: Petak, 15.01.2021, 23:21 | Poruka broj: # 32

Poruka: 22
Status:

hvala
lunapikilexDatum: Subota, 16.01.2021, 04:12 | Poruka broj: # 33

Poruka: 735
Status:

SVE JE POČELO KADA JE VRAĆEN U BOSNU I HERCEGOVINU: Pjevaču Vladi Georgievu ukinuta zabrana ulaska u...

Uprava policije saopćila je u augustu prošle godine da je Georgiev vraćen u Bosnu i Hercegovinu s Graničnog prijelaza Sitnica "zbog zabrane ulaska u Crnu Goru".

Pjevaču Vladi Georgievu ukinuta je zabrana ulaska u Crnu Goru, koju je donijela prethodna vlast.

Rješenje o ukidanju zabrane Georgievu potpisao je ministar policije Sergej Sekulović.

Uprava policije saopćila je u augustu prošle godine da je Georgiev vraćen u Bosnu i Hercegovinu s Graničnog prijelaza Sitnica "zbog zabrane ulaska u Crnu Goru".

U obrazloženju te odluke bilo je navedeno da "to zahtijevaju razlozi nacionalne, odnosno unutrašnje sigurnosti ili javnog zdravlja", prenio je Tanjug.
lunapikilexDatum: Subota, 16.01.2021, 04:15 | Poruka broj: # 34

Poruka: 735
Status:

Darka Lazića fanovi brutalno isprozivali zbog kilaže

Darko Lazić već nekoliko dana boravi na Kopaoniku, gdje je otputovao sa vjerenicom Marinom Gagić i sinom Aleksejem, a kako se redovno oglašavaju na društvenim mrežama njihovi pratioci su upućeni u sve što rade i obilaze.

On je pozirao na planini i pokazao svoju novu liniju, kojom njegovi fanovi nisu zadovoljni.

Darko je nakon operacije smanjena želuca smršao više od 70 kilograma, a pratioci mu poručuju da je pretjerao.

“Nemoj više mršaviti, izgleda jezivo”, “Ne pretjeruj sa dijetom”, “Bio si ljepši prije”, bili su neki od komentara ispod fotografije.

I dok se njima ne sviđa, Darko ističe da se preporodio i da je prezadovoljan svojim izgledom.

“Nikad zgodniji nisam bio. Dobio sam elan da kupujem novu garderobu, da se lijepo obučem. Ali od fizičkog izgleda, bitnije mi je da su bolovi skoro prestali. Sada mogu cijelu noć da spavam, ali i da se krećem, pošto sam sa viškom kilograma imao problem da stanem na sopstvene noge”, rekao je Lazić.
lunapikilexDatum: Subota, 16.01.2021, 04:16 | Poruka broj: # 35

Poruka: 735
Status:

Sergej najavljuje koncert u Ljubljani

Crnogorski pjevač Sergej Ćetković, izuzetne karijere i magnet za žene uputio je čestitku za tekuću 2021. godinu. Uz čestitku priložio je video spot za pjesmu “Pusti probleme” koju je ispjevao sa prijateljima iz grupe “Who see”.

Kaže da je to ljetni hit koji će u ovim teškim momentima unijeti bar malo pozitivne energije među ljude. Ovaj sjajni pjevač najavljuje i nastavak svoje koncertne aktivnosti po regiji i to za 24. februar 2021. godine prvi put u Ljubljani u Cankarijevom domu kada će se predstaviti publici intimnim koncertom, predstaviti svoju karijeru.

Ovo će biti novo iskustvo za njega jer nastupa pred novom publikom. Jednostavno kazano, kako reče Četković, najavljuje lijepu bajku u Ljubljani.
lunapikilexDatum: Subota, 16.01.2021, 04:16 | Poruka broj: # 36

Poruka: 735
Status:

Čuveni duet Vesne Zmijanac nije bio namijenjen njemu: Nakon 25 godina saznao istinu

Prije tačno 25 godina, pjevač Slavko Banjac snimio je čuvenu duetsku pjesmu “Ja imam nekog, a ti si sam” sa Vesnom Zmijanac. Kako kaže, sve do skoro nije znao da je pjesma toliko voljena od strane publike.

– Vrlo često se čujem sa Vesnom, pijem kafu i tako pričamo. Sa njom imam neke planove nekog rada, želimo to. Na koncertu je vidjela svu snagu koju sam te večeri izbacio iz sebe – kaže Slavko, a potom jej otkrio da njihov duet nije prvo bio namijenjen njemu:

– Nevjerovatno. Ona je prije neki dan gostovala u jednoj emisiji, Keba je bio sa njom i to veče čujem da je to pjesma bila koju je trebao Keba da pjeva. Kaže bili su za Kebu. Sad kad vratim film, bila je kasna noć i onda su me pozvali u studio. Šta je život, nevjerovatne stvare se dešavaju… – rekao je pjevač za “24sedam”.
lunapikilexDatum: Subota, 16.01.2021, 04:20 | Poruka broj: # 37

Poruka: 735
Status:

STARIJA SAM, NEKE STVARI SAM PROŠLA I NISAM ZLOPAMTILO! Slađa Delibašić BIVŠEM MUŽU oprostila Vesnu Đogani, sada se DRUŽE!

Od kada se razvela da Đoletom Đoganijem, Slađa Delibašić ostala je u sjanim odnosima sa svojim bivšim suprugom.

Međutim, sve je začudilo da je pevačica u odličnim odnosima i sa Vesnom Đogani, Đoletovom sadašnjom izabranicom. Ipak, u medijima se često pisalo da se njih dve ne podnose, ali je Slađa te navode oštro demantovala i tvrdi da su u odličnim odnosima.

- Gluposti su da nisam dobra sa Đoletom i Vesnom. Ja sam otvoren tip žene, ne smeta mi ništa. Nemam nikakvu zlu nameru, ne gledam u prošlost i nikome od njih ništa ne zameram. Život ide dalje, svako teži svom cilju. Oboje smo ostvareni i imamo porodice, pa nema razloga da se ne volimo. Ja sam u super odnosima sa Vesnom, viđamo se, idemo na ručkove. Starija sam i neke stvari sam prošla, nisam zlopamtilo - istakla je pevačica u „DeToxic“ emisiji.
lunapikilexDatum: Subota, 16.01.2021, 04:20 | Poruka broj: # 38

Poruka: 735
Status:

PROMAŠILA SI PROFESIJU! Goca Tržan i Željko Joksimović sukobili su se u EMISIJI: Pevačica mu je odmah ODGOVORILA!
STARS


Pevač Željko Joksimović tokom prošle godine započeo je novi biznis kada je otvorio televiziju na kojoj je okupio dosta poznatih voditelja, među kojima se našla i jedna pevačica.

Željko je svojoj koleginici Goci Tržan dao priliku da se oproba u novom poslu, naime ona je dobila svoj rijaliti šou u kom učestvuje i njen muž Raša Novaković. Tim povodom pevač je prokomentarisao:

- Goca je promenila profesiju i to radi fantastično. Zasenila je sve. Pozvao sam je i rekao "Ti si promašila profesiju", što ne znači da ovo drugo nije radila dobro.

- Upravo si mi rekao da ne znam da pevam! - rekla je Goca kroz smeh, na šta je Joksimović odgovorio.

-Nije tačno, nego nismo znali da i ovaj posao radiš fantastično kao i pevanje.
lunapikilexDatum: Subota, 16.01.2021, 04:21 | Poruka broj: # 39

Poruka: 735
Status:

MIA BORISAVLJEVIĆ OTKRILA POL BEBE! Pevačici se ispunila ŽELJA, ne skida osmeh s lica: Ema je SUZDRŽANA!

Pevačica Mia Borisavljević čeka drugo dete sa svojim suprugom Bojanom Grujićem, a sada je otkrila i pol bebe.

Ona je na svom Instagramu objavila da čeka devojčicu, te je podelila video na kome ne skida osmeh s lica.

- Mama je želela roze balone, a tata plave. Ema je bila suzdržana, važno joj je da je živo i zdravo - napisala je Mia u opisu.

Podsetimo, pevačica je nedavno izjavila kako tokom odgajanja prvog deteta nije mogla bez bebisiterke, a to ni ovoga puta neće biti izuzetak.

- Ema ima bebisiterku sve vreme. Ne bismo mogli da radimo i da funkcionišemo bez bebisiterke i bez moje majke. Imala sam bebisiterku pre nego što sam se porodila (smeh). Morala sam prvo sve da pripremim da bih mogla da se porodim - rekla je Mia.

Inače, Borisavljevićeva je nedavno otkrila i da bi volela da dobije još jednu ćerku.

– On hoće dečaka, ja hoću devojčicu. Ja imam sestru, ona je dve godine starija od mene i znam koliko znači imati sestru. A i Bojan ima sestru, pa misli da treba da budu brat i sestra. On misli da svaka sestra treba da ima brata, a ja mislim da svaka devojčica treba da ima sestru - rekla je za 24sedam.
lunapikilexDatum: Subota, 16.01.2021, 04:21 | Poruka broj: # 40

Poruka: 735
Status:

LEPA LUKIĆ PROSLAVILA 81. ROĐENDAN SA MAČKOM: Ona me zagrli svojim šapicama, a meni je srce puno! Nikog nisam zvala na TORTU!

Lepa Lukić je juče proslavila 81. rođendan, ali proslava je izostala. Kako sama kaže, rođendan je proslavila sa mačkom.

- Svi me zovu i čestitaju mi rođendan. Najpre mi se javio sestrić, a zatim i drugarice. Nikog neću zvati na tortu niti ću izlaziti bilo gde dok ne prođe ova korona - ispričala je pevačica, dodajući da je poseban dan obeležila uz mačku koju je stavila i u testament.

- Rođendan slavim kod kuće, ali nije mi dosadno jer je tu moja maca. Nas dve zajedno slavimo i lepo se zabavljamo. Ona me zagrli svojim šapicama, a meni je srce puno. I ne razmišljam o godinama. Osećam se dosta mlađe, a ne kao da imam 81. godinu. Ipak, znam da su to ozbiljne godine, pa se dosta pazim, a naročito korone, - dodala je Lepa.
Forum »    MUZIKA » Sve o muzici.. » ESTRADNE NOVOSTI (Novosti sa ex-yu estrade)
Search:
Top 30 Forumasa