Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Forum »    MUZIKA » Sve o muzici.. » ESTRADNE NOVOSTI (Novosti sa ex-yu estrade)
ESTRADNE NOVOSTI
lunapikilexDatum: Ponedjeljak, 25.01.2021, 01:04 | Poruka broj: # 61

Poruka: 735
Status:

Vuk Mob: “Doživio sam svoj poraz, moja karijera jeste pukla”

Reper Vuk Mob svojevremeno je učestvovao u rijalitiju “Parovi”, nakon čega je rekao da se neće ponovo oprobati u takvom formatu, i da bi to značilo da mu je karijera propala. Međutim, u septembru prošle godine ušao je u “Zadrugu 4”, gdje je proveo četiri mjeseca, te su mnogi komentarisali ovu njegovu izjavu.

Vuk je sada objasnio zbog čega je odlučio da ponovo uđe u rijaliti program.

Kako je istakao, u “Zadrugu 4” odlučio je da se useli zbog nedostatka posla, budući da su zbog pandemije korona virusa obustavljeni nastupi muzičara i da oni već mjesecima nigdje ne pjevaju.

– Doživio sam svoj poraz, ali ne u tom smislu, već u smislu da je cijela muzička scena doživila svoj poraz, jer mi skoro godinu dana ne radimo. Ja ne znam šta je to, ako nije poraz. Televizije rade, pekare rade, restorani rade, a pjevači ne rade. Ja vrlo dobro znam šta radim i znam da su tu odmah dušebrižnici izokrenuli, odmah prave klipove “ako krenem u rijaliti to znači da mi je pukla karijera”. Moja karijera jeste pukla, ali zato što ja ne nastupam. Moj prihod novca su nastupi. Ja imam prihode od digitalne prodaje, ali sa druge strane, kada ti na nedjeljnom nivou donosiš određenu sumu novca kući, svake nedjelje i to odjednom stane, da više nema nikakvog prihoda, ja smatram da je to poraz za svakog pjevača. Ako nije, neka me isprave. To je naš posao, kao što je u mesari posao da se proda meso, tako je i moj posao da odem na nastup, uzmem pare i odem kući – izjavio je Vuk za “IDJ TV”, pa dodao:

– Ja moram da razmišljam o svom djetetu i o svojoj porodici.

Podsjetimo, Vuk Mob sa vjerenicom Oliverom Konatar čeka kćerku.
lunapikilexDatum: Ponedjeljak, 25.01.2021, 01:05 | Poruka broj: # 62

Poruka: 735
Status:

Emina Jahović priznala koliko pati zbog ovoga!

Pjevačica Emina Jahović, koja godinama živi u Istanbulu, priznaje da joj mnogo nedostaje Beograd.

– Ja obožavam Beograd. Ko ga ne voli? Moji mama i tata su ovdje studirali medicinu, moja sestra živi ovdje, najbolja drugarica i prijatelji. Meni nedostaje Beograd. Sad mi se plače – rekla je Emina.

Ona je otvoreno rekla i da joj je u Turskoj ponekad dosadno, iako mnogi misle da joj je život tamo “med i mlijeko”.

– Ponekad se smorim u Istanbulu. Mnogo mi nedostaje Beograd, volim grad, volim ljude. Oni su me napravili, šta drugo da kažem, dali su mi šansu da postanem ovo ko sam – istakla je pjevačica.

Podsjetimo, Emina se u Istanbul preselila kada se udala za turskog pjevača Mustafu Sandala, sa kojim je dobila sinove Jamana i Javuza, a od kog se prije tri godine razvela.
zerdusthDatum: Utorak, 26.01.2021, 13:55 | Poruka broj: # 63

Poruka: 32
Status:

ok hvala
lunapikilexDatum: Subota, 30.01.2021, 00:55 | Poruka broj: # 64

Poruka: 735
Status:

Milica Pavlović otkrila u kakvom je odnosu sa Vukom Kostićem!

Poslije duže pauze, pjevačica Milica Pavlović ponovo se vratila druženju se medijima. Dok je nije bilo, ponovo se šuškalo o njenom odnosu sa glumcem Vukom Kostićem, te je pjevačica napokon otkrila da između njih nema ništa više osim prijateljstva.

– Tokom snimanja serije “Pevačica” imala sam puno podršku Vuka Kostića. On i ja se družimo i poznajemo već duži niz godina. Najbitnije što mi je rekao jeste da budem opuštena i ono što zapravo ja jesam. Takođe, kazao je da imam dara za to i da slušam sve sugestije. Mnogo mi je značio u tom projektu – ističe Milica.

– Vuk i ja smo samo prijatelji. Družili smo se zajedno na Mokroj gori. Tamo sam otišla sa svojim prijateljima, a potrefili smo da budemo svi zajedno tamo. Bio je izuzetan domaćin i otkrio nam je sve čari Mokre gore. Ja sam još pod utiskom i mnogo mi je drago da naša zemlja ima takve predjele – rekla je pjevačica.
lunapikilexDatum: Subota, 30.01.2021, 00:55 | Poruka broj: # 65

Poruka: 735
Status:

LUKAS NAPRAVIO NOVI PREKRŠAJ: Opet ga zaustavila policija

Aca Lukas je prije nekoliko dana priveden u policijsku stanicu zbog vožnje u alkoholisanom stanju, zbog čega mu je određena novčana kazna u iznosu od 60.000 dinara, a već sada je napravio novi prekršaj.

Ovaj put Lukas je zaustavljen zbog brze vožnje, na auto-putu u blizini Autokomande, oko 23:45 sati.

“Aci Lukasu sinoć je izmjerena brzina kretanja od 113 kilometara na sat, na putu gdje je dozvoljeno 80 kilometara na sat. Policija je napravila zapisnik za prekšaj, ali drugih prekršaja nije bilo”, rekao je izvor istrage.

Ovu informaciju potvrdio je i menadžer Ace Lukasa, Saša Mirković, navodeći da je pjevač sinoć žurio zbog obaveza.

“Potrudiću se da od danas angažujem vozača koji će voziti Lukasa. Radimo na montaži spotova za nov album jer je veliko interesovanje, pa je žurio sinoć i nije obratio pažnju na ograničenje. Uredno je platio kaznu od 5.000 dinara, jer je prekoračo brzinu za 20 na sat”, izjavio je Mirković.
lunapikilexDatum: Subota, 30.01.2021, 00:56 | Poruka broj: # 66

Poruka: 735
Status:

ZORICA ISPRIČALA HIT SA SVADBE KOJU JE RADILA S DŽEJOM

Odlazak Džeja Ramadanovskog mnogi smatraju nenadokandivim gubitkom za muziku, a premda su njegove pjesme obilježile nekoliko generacija on, prema svjedočenju Zorice Marković, ponekad je umio da ostane bez dinara.

U posljednjem intervjuu, pjevačica se prisjetila jedne anegdote koju je odlučila da podijeli sa javnošću.

“Baš sam plakala kad je Džej preminuo. Družili smo se više od 30 godina. Pjesma ‘Zar ja da ti brišem suze’ bila je prvo ponuđena meni. Rekla sam Džeju da je on uzme pošto nije u mom stilu. Jednom sam provalila da je u teškoj finansijskoj situaciji, pa sam ga pozvala da pođe sa mnom na svadbu”, počela je priču Zorica.

“Nije znao repertoar. Dok je pjevao, stajala sam iza njega i suflirala mu. Rekao mi je: ‘Hvala ti, Zorice, napunio sam frižider za 15 dana. Moja porodica ima šta da jede.’ Bilo mi je puno srce”, dodala je Markovićka.

Podsjetimo, Ramadanovski je preminuo u 56. godini u decembru prošle godine. Uzrok smrti je bio srčani zastoj.
lunapikilexDatum: Subota, 30.01.2021, 00:56 | Poruka broj: # 67

Poruka: 735
Status:

Preminula Selma iz pjesme “Bijelog dugmeta”, Bebek shrvan od boli

Selma Borić, koja je opjevana u rok baladi legendarnog “Bijelog dugmeta” preminula je u 92. godini života. Ovu vijest za “Avaz” je potvrdio i Željko Bebek, Selmin dugogodišnji prijatelj.

– Jutros me je obavijestila njena porodica, s obziroma da zbog korone nisam je posjećivao dugo vremena. Nažalost starost je odnijela, ali zaspala je u miru i nek ostane tako u miru. Otišla je moja Selma. I dalje ću ja njoj pjevati i pominjati je pred publikom, zbog toga što pjesma nosi njeno ime a pjesma je opisala dio njenog života, lijepi dio njenog života. Tako ćemo je se rado sjećati – rekao je Bebek za “Avaz”
lunapikilexDatum: Subota, 30.01.2021, 00:57 | Poruka broj: # 68

Poruka: 735
Status:

Zorica Brunclik primila vakcinu protiv COVIDA 19

Od kako je počelo masovno vakcinisanje građana Republike Srbije, mnoge javne ličnosti su primile vakcinu, a danas je to učinila pjevačica Zorica Bruncilik.

Rečeno – učinjeno. Folk zvijezda Zorica Brunclik jedva je dočekala dolazak vakcina protiv COVID-19 da bi se zaštitila i tako omogućila sebi da počne sa pripremema za solistički koncert planiran za 21. april u Centru „Sava“.

– I ja sam se vakcinisala, što preporučujem svima. Sve sam preduzela da bismo se družili 21. aprila u Sava centru na mom solističkom koncertu „Godina poslije“ – rekla je najtiražnija pjevačica u istoriji domaće diskografije koja je prvobitno zakazala koncert istog datuma 2020. ali ga je otkazala zbog vanrednog stanja.
lunapikilexDatum: Subota, 30.01.2021, 00:57 | Poruka broj: # 69

Poruka: 735
Status:

Stari dobri Tap 011 ponovo na sceni

Grupa uz koju su odrastale generacije i bend koji mnogima i danas budi najljepše emocije, Tap 011, juče je premijerno na K1 televiziji imao premijeru spota za novu pjesmu „Metar po metar“. Spot su snimili na Jahorini, a kažu da su pjesmu osjetili i odabrali „na keca“ i da podsjeća na onaj „stari dobri Tap“.

“Stalno se smijemo kada svako naše okupljanje mediji opisuju kao „ponovo zajedno,“ a mi se od 2011, kada smo imali koncert u Areni, redovno družimo. Zato sam rekla svima da moramo da snimimo pjesmu da bi ljudi znali da postojimo kao bend, da smo zajedno”, kazala je Goca Tržan u emisiji „Kec na jedanaest.“

“Prije godinu i po dana Milan je napisao pjesmu „Doktore,“ ali onda se prošle godine desila ova nesrećna korona i nismo htjeli da je objavimo da se ne bi mislilo da je napisana tim povodom. Pjesma je ljubavna i nema veze sa koronom, ali smo ipak odlučili da malo sačeka. Onda je Milan napisao i ovu pjesmu i odlučili smo da „Metar po metar“ bude prva s kojom ćemo se pojaviti. Jesmo matori, ali se jako dobro držimo, družimo i super nam ide”, u svom maniru, duhovito, kazala je Goca Tržan. Dodala je i da je njen suprug Raša primijetio koliko je srećna i koliko se sjajno osjeća otkako se bend ponovo okupio.

“Moram da naglasim i da smo svi presrćni što smo pjesmu snimili po „old school“ sistemu. Svi smo otišli u studio, Ivana i ja smo pjevale zajedno. Danas se to rijetko radi”, rekla je Goca.

Đorđe Pajović istakao je da bend već ima četiri gotove pjesme i da ćemo ih sve čuti uskoro.

“Danas, sa premijerom nove pjesme i spotom možemo da kažemo da je ovo ozbiljan comeback. Goca nas je, moram priznati, najviše „vukla.“ Imamo danas možda i bolju energiju nego nekada. Otvorili smo nedavno i zvaničan Instagram profil grupe i svi smo admini. Dogovor je da nema brisanja nijedne objave tako da sam uvjeren da će se svi naši fanovi smijati i ludo zabavljati, jer će tu biti svega”, kazao je Đole u emisiji Kec na jedanaest.

Ivana Peters koja je sa Gocom u emisiji otpjevala nekoliko najomiljenijih pjesama grupe Tap 011, kazala je Aleksandri i Bošku da joj druženje i rad sa bendom djeluju kao nešto prirodno i potpuno blisko.

“Kao da nije prošlo toliko godina otkako smo zajedno radili i stvarali”, rekla je Ivana.

“Kao nekad smo se smjestili svi u jedan auto i otišli na Jahorinu da snimimo spot. Ludo smo se zabavljali”.
lunapikilexDatum: Subota, 30.01.2021, 00:58 | Poruka broj: # 70

Poruka: 735
Status:

Sloba Radanović se oglasio povodom vijesti o raskidu sa Jelenom Đuričanin

Sloba Radanović oglasio se nakon navoda da je raskinuo vezu sa djevojkom Jelenom Đuričanin.

Sloba je, naime, najprije otpratio Jelenu sa Instagrama i obrisao njihove zajedničke fotografije, zbog čega su se pojavili navodi da je par raskinuo vezu.

Međutim, pjevač tvrdi da to nije istina i da je i dalje u ljubavi sa Jelenom.

– Ma, kakvi! Izmišljotina – rekao je Radanović za “Telegraf JETSET”.

Nakon toga, Sloba je ponovo zapratio Jelenu na Instagramu, te se ona sada opet nalazi na listi ljudi koje pjevač prati na ovoj društvenoj mreži.
lunapikilexDatum: Subota, 30.01.2021, 00:59 | Poruka broj: # 71

Poruka: 735
Status:

Severinu sad tuži i učiteljica

Severina Kojić sjutra ima zakazano novo ročište na zagrebačkom Opštinskom građanskom sudu. Ovaj put tuži je učiteljica. Tužba je podignuta prošle godine u aprilu zbog incidenta u školi u oktobru 2019. godine, prenosi 24.sata.hr.

Učiteljica od pjevačice traži 70.000 kuna odštete. U četvrtak je u Palati pravde pripremno ročište na kojem se Seve i učiteljica ne moraju pojaviti, ali mogu ako žele. Prvo ročište bilo je zakazano za novembar prošle godine, ali je odloženo. Tužba je pak pokrenuta u aprilu prošle godine. Seve se nije pojavila na posljednja dva ročišta koja je u sporu protiv nje, takođe u Palati pravde, pokrenula sutkinja Lucija Lasić.

Sutkinja je pjevačicu tužila u februaru prošle godine zbog povrede prava ličnosti i zatražila naknadu štete od 20.000 kuna. Severina je, naime, nakon incidenta u školi u oktobru 2019. godine na konferenciji povodom početka svoje regionalne turneje “Magic Tour” izjavila:

“Ne znam zašto se čudim što se ovo događa i svom sistemskom psihičkom silovanju od strane oca i institucija kad u ovoj zemlji niti žene niti djevojčice nemaju sudsku zaštitu i podršku za fizičko silovanje. Slično silovanje sam i sama prošla na Županijskom sudu u Splitu, i to u sudskom postupku pokušaja oduzimanja djeteta kod sutkinje Lucije Lasić”.

Lasić je bila u sudskom vijeću na Županijskom sudu u Splitu koje odlučuje o Severininoj žalbi na presudu kojom je odlučeno da dječak stanuje s ocem, srpskim preduzetnikom Milanom Popovićem (55), a Severini je oduzeto pravo odlučivanja po pitanjima zdravstvene zaštite i obrazovanja dječaka. Ta je prvobitna presuda podigla mnogo prašine u javnosti, a Severina i njen advokatski tim puno truda polažu u žalbu. Na sjednici savjeta splitskog Županijskog suda u februaru prošle godine sutkinja Lasić prvi put je zatražila izuzeće iz predmeta. Njen prvi zahtjev za izuzećem je odbijen, no Lasić je ponovno zatražila izuzeće uz obrazloženje da je pokrenula parnični postupak radi naknade štete protiv jedne od stranaka u postupku, odnosno protiv Severine Kojić.
lunapikilexDatum: Subota, 30.01.2021, 00:59 | Poruka broj: # 72

Poruka: 735
Status:

Stefanu Đuriću Rasti ukinut pritvor

Prvi osnovni sud u Beogradu ukinuo je danas pritvor reperu Stefanu Djuriću Rasti i L.B. koji se terete za nedozvoljeno držanje skanka i kokaina za ličnu upotrebu.

Oni će biti pušteni iz Okružnog zatvora u Beogradu gdje su u pritvoru proveli skoro četiri mjeseca zatvora od hapšenja u oktobru prošle godine.

Pritvor im je ukinuo sudija za prethodni postupak Prvog osnovnog suda u Beogradu, rekla je za Tanjug portparolka suda Bojana Stanković.
lunapikilexDatum: Subota, 30.01.2021, 01:00 | Poruka broj: # 73

Poruka: 735
Status:

Aleksandra Mladenović otkrila od čega je živjela bez nastupa

Aleksandra Mladenović kaže da je sve vrijeme štedila novac, te da se nije našla u finansijskoj krizi, iako mjesecima zbog pandemije korona virusa ne nastupa.

– Ja sam štediša i ne bacam pare na nepotrebne stvari. Uštedila sam i za sada je po tom pitanju sve okej, bogu hvala – rekla je pjevačica i dodala:

– Kao što svi znamo, po pitanju posla ništa se ne dešava. Malo budem kod kuće, malo prošetam i to je to.
lunapikilexDatum: Subota, 30.01.2021, 01:01 | Poruka broj: # 74

Poruka: 735
Status:

Rada skoro godinu dana nema nastupe, a evo od čega zarađuje

Iako je važila za jednu od najtraženijih folk pjevačica mlađe generacije, pjevačica Rada Manojlović ne pamti kada je imala posljednji nastup – zbog pandemije koronavirusa, koja je proglašena u martu prošle godine, svi nastupi u 2020. su joj otkazani, a ni sama ne zna kada će, poslije duže pauze, ponovo biti u prilici da stane pred publiku.

Ista sudbina zadesila je sve njene kolege, od kojih se mnogi mjesecima unazad žale na nepovoljnu finansijsku situaciju, budući da nemaju prihode. Rada ne krije da jedva čeka da krene da radi, ali se, što se finansija tiče, ipak snašla, te za egzistenciju ne brine.

Trenutno sam u rodnom selu, nastupa odavno nema. Zarađujem od pregleda na pjesmama na Jutjub kanalu i od kirije stana koji izdajem u centru Beograda. Valjda ćemo uskoro da počnemo sa tezgarenjem, svima je dosadilo nošenje maski i sjedenje kod kuće – priznala je pjevačica.
bobo97Datum: Subota, 30.01.2021, 23:37 | Poruka broj: # 75

Poruka: 5
Status:

1
bobo97Datum: Subota, 30.01.2021, 23:37 | Poruka broj: # 76

Poruka: 5
Status:

2
bobo97Datum: Subota, 30.01.2021, 23:38 | Poruka broj: # 77

Poruka: 5
Status:

3
bobo97Datum: Subota, 30.01.2021, 23:38 | Poruka broj: # 78

Poruka: 5
Status:

4
bobo97Datum: Subota, 30.01.2021, 23:38 | Poruka broj: # 79

Poruka: 5
Status:

5
lunapikilexDatum: Nedjelja, 31.01.2021, 15:54 | Poruka broj: # 80

Poruka: 735
Status:

Estrada kuka kako nema para, a Tina Ivanović daje brdo love na renoviranje luksuzne kuće!

Dok se mnogi sa estrade žale što nemaju nastupe, a samim tim i prihode i jedva krpe kraj sa krajem, pojedini imaju i za ulaganja.

Tina Ivanović i njen suprug Zvezdan iskeširali su basnoslovnu sumu novca kako bi renovirali njihov dom.

Ekipa emisije ”Paparaco lov” iz drona je uslikala Tininu kuću. Atraktivna folkerka, zajedno sa svojim suprugom, vlasnica je ogromnog objekta koji sadrži stambeni dio, kao i nekoliko lokala u prizemlju. Takođe sadrži i veliko dvorište, gdje su se u trenutku snimanja odvijali radovi.

Vrijednost njene kuće, koja se nalazi na periferiji Beograda, se procjenjuje na više od 340 hiljada eura.
Forum »    MUZIKA » Sve o muzici.. » ESTRADNE NOVOSTI (Novosti sa ex-yu estrade)
Search:
Top 30 Forumasa