Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Forum »    MUZIKA » Sve o muzici.. » ESTRADNE NOVOSTI (Novosti sa ex-yu estrade)
ESTRADNE NOVOSTI
Sultan-MirzaDatum: Nedjelja, 16.03.2014, 04:23 | Poruka broj: # 1

Poruka: 14417
Status:





enko2974Datum: Subota, 22.03.2014, 01:46 | Poruka broj: # 2

Poruka: 57
Status:

hvala
Sultan-MirzaDatum: Utorak, 27.05.2014, 22:08 | Poruka broj: # 3

Poruka: 14417
Status:




BUM MAGAZIN – 194 IZDANJE

DOWNLOAD:
BUM MAGAZIN 194.PDF
jeandunsireDatum: Nedjelja, 01.06.2014, 11:19 | Poruka broj: # 4

Poruka: 59
Status:

www.ekskluziva.ba
Sultan-MirzaDatum: Nedjelja, 17.02.2019, 23:37 | Poruka broj: # 5

Poruka: 14417
Status:

RIP SABAN SAULIC


Facebook Saban Saulic 1951-2019


"Čudno je, kako nam je malo potrebno da budemo sretni i još je čudnije kako nam to malo često nedostaje"
goran7456Datum: Četvrtak, 21.02.2019, 19:44 | Poruka broj: # 6

Poruka: 1
Status:

Cool
miki74Datum: Četvrtak, 09.01.2020, 17:55 | Poruka broj: # 7

Poruka: 103
Status:


Poruku uredio miki74 - Četvrtak, 09.01.2020, 18:01
miki74Datum: Četvrtak, 09.01.2020, 18:00 | Poruka broj: # 8

Poruka: 103
Status:

miki74Datum: Četvrtak, 06.02.2020, 20:45 | Poruka broj: # 9

Poruka: 103
Status:



Pjevat ću dok sam živ, nisam još "okačio kopačke o klin"

Mada se mnogo puta do sada špekuliralo o tome kako će novi album Halida Bešlića "Trebević" biti posljednji album u njegovoj karijeri, legenda narodne muzike kaže nam da to baš i nije tako.

S bh. muzičkom zvijezdom razgovarali smo uoči promocije novog spota "Trebević", koja će se održati 20. februara upravo na Trebeviću, kada će Halid i najaviti novi materijal.

Razgovor za Klix.ba započeli smo aktuelnim albumom na kojem se nalazi jedanaest pjesama.

"Dvije od tih pjesama su 'Taman' i 'Ja bez tebe ne mogu da živim', ostalo su sve nove pjesme koje publika dosad nije imala priliku čuti. Od toga je jedan duet s Borisom Režakom, dvije pjesme Nene Ninčevića, najviše je pjesama Mirka Šenkovskog Geronima, zatim Dženana Jahića, Dilvada Felića, Damira Arslanagića... Pjesmu po pjesmu ćemo puštati svakih pet dana", kaže nam Halid.

Album je, dodaje, stilski sličan "Romaniji". Ljuti se kada ga pitaju hoće li to biti njegov posljednji materijal.

"Ide mi na živce kada kažem jedno, a ljudi to drugačije prenesu. Rekao sam da je došlo takvo vrijeme da ne znam da li će se u budućnosti ikako snimati albumi, a ne da ih ja neću snimati. Ja ću pjevati dok sam živ. Kod nas ljudi odmah kažu da je to moj posljednji album, a nije tako. To je samo moja pretpostavka, jer ko zna šta će se izdavati u budućnosti, možda neće više albumi, nego samo singlovi.
Međutim, od mene se očekuje da izdam album, to je kao neka mala knjižica koju sakupljam šest-sedam godina", iskren je Bešlić.

Koliko je u današnjem vremenu, pitamo ga, teško trajati s obzirom na to da je sve instant, pa tako i slava.

"Ne razmišljam o tome, nisam opterećen. Ja sam napravio karijeru i radim normalno. Ne razmišljam o tome da li ću pjevati sutra ili ne. Sve svoje snove sam ostvario. Moramo biti svjesni da su vremena turbulentna i ovaj posao je, za razliku od prije dvadeset godina, drugačiji. Sve je drugačije pa se drugačije i radi, snima, prolazi, drugačiji je ukus publike, ali čovjek mora na neki način biti u trendu", smatra Bešlić.

Kada govori o tome na šta je najviše ponosan, skrtoman kao i uvijek, Halid kaže da ne glumi zvijezdu. To je možda ono što ga izdvaja od drugih.

"Volim da živim normalno i da se ponašam normalno, to je moj životni moto. Ne glumim zvijezdu", kaže Bešlić.
mrezata2486Datum: Nedjelja, 09.02.2020, 13:28 | Poruka broj: # 10

Poruka: 61
Status:

hvala
Munja9186Datum: Ponedjeljak, 24.02.2020, 13:21 | Poruka broj: # 11

Poruka: 127
Status:

Saša Matić sarajevskoj publici priredio noć za pamćenje Velika regionalna zvijezda, Saša Matić, održao je u subotu fenomenalan koncert u Coloseum Clubu, gdje je od samog početka pa do kraja koncerta vladala sjajna atmosfera.

Brojna publika nestrpljivo je iščekivala ovaj Sašin nastup za koji se tražila karta više, a nakon svega uvjereni su da se čekanje isplatilo.

Saša je i ovoga puta bez sumnje Sarajlijama priredio nezaboravnu noć ispunjenu najljepšim emocijama. Gosti su iz sveg glasa pjevali njegove neprevaziđene stare i nove hitove kao što su: Poklonite mi nju za rođendan, Kralj izgubljenih stvari Samo ovu noć, Nađi novu ljubav i mnoge druge.

Već ovog vikenda, Coloseum Club će ugostiti jednu od najpopularnijih pop pjevačica na ovim prostorima – Gocu Tržan, stoga požurite i rezervirajte svoje mjesto na vrijeme.
wishmasterDatum: Nedjelja, 12.04.2020, 12:15 | Poruka broj: # 12

Poruka: 56
Status:

hvala Cool
Karabaja083Datum: Nedjelja, 26.04.2020, 16:57 | Poruka broj: # 13

Poruka: 29
Status:

Cool
Karabaja083Datum: Nedjelja, 26.04.2020, 16:57 | Poruka broj: # 14

Poruka: 29
Status:

ok hvala
ribicDatum: Petak, 15.05.2020, 18:30 | Poruka broj: # 15

Poruka: 42
Status:

Cool Cool hvala
pizzydmgmDatum: Subota, 23.05.2020, 09:31 | Poruka broj: # 16

Poruka: 41
Status:

Cool
cafembenimDatum: Utorak, 01.09.2020, 18:56 | Poruka broj: # 17

Poruka: 50
Status:

Cool
lunapikilexDatum: Nedjelja, 10.01.2021, 14:45 | Poruka broj: # 18

Poruka: 735
Status:

GASTOZ I NAIDA SE VERILI, A ONDA JOJ JE BIVŠI RIJALITI IGRAČ DAO JOŠ NEŠTO: Progovorio o SVADBI i velikom POKLONU!

Nenad Marinković Gastoz nedavno je verio svoju devojku Naidu, a sada je progovorio o detaljima emotivnog čina i otkrio koji je to trenutak bio kada je shvatio da sa Naidom želi da provede ostatak svog života.

"11. marta 2017. godine, tada sam je video prvi put u životu", bez razmišljanja je rekao on, pa podelio i kako je njegova izabranica gledala na temu veridbe.

"Mi smo o tome pričali i u rijalitiju, nismo se odvajali. Bili smo kao krpelji. Ja sam odande izašao na malo drugačiji način nego inače, a kada sam je sačekao nakon njenog izlaska, bila je najslađa sa pitanjem koje je postavila: "Jesi li se predomislio?" Ja sam se tada našalio i rekao: Ma pričaćemo, na šta je ona uzrujano rekla: "Molim?!" i onda kada je došla kući sve joj je bilo jasno", kaže Gastoz.

Marinković je često priređivao iznenađenja Naidi dok je bila u velelepnoj vili, ali kako nisu imali način da se čuju, mnoga iznenađenja je propustila da vidi, a kako kaže, ni sa spremanjem iznenađenja za prosidbu nije bilo ništa lakše.

"Bilo je malo komplikovano, jer nije izašla odmah, kada je prvobitno trebalo, nego se to odlagalo, ali bitno da smo to uradili. Bio je specifičan i intiman način baš. Čekao sam da dođemo do stana", otkrio je on.

Društvene mreže su se usijale nakon što su njihovi fanovi saznali da su se obećali jedno drugom za zauvek, a takođe je bilo tako i sa nekadašnjim cimerima iz rijalitija, koji su poludeli od sreće kada su čuli novosti.

"Naida je ludak. Ona se vratila po stvari i jedna cimerka je videla prsten koji joj je ona pokazala. Prvo je trebalo da bude u poverenju, ali onda je ona krenula da vrišti i kroz par sekundi su svi čuli", objasnio je on.

Par više nije pod budnim okom kamera, a evo kako provode vreme van javnosti.

"Kada neko izađe posle četiri meseca iz rijalitija, mozak mu je spržen. Maksimalno sam se trudio da ne pričam o tome, već sam čekao da ona to izbaci iz sebe. Evo tek sada je okej, posle par dana i više ih ne spominje", rekao je Nenad i otkrio koji je to prvi plan koji imaju na umu da ostvare.

"Svadba ne može sada zbog korone, ali planiramo da ceo moj studio pretvorimo u njen plakar, da bi devojka imala gde da stavi 150 pari cipela. Od mene za početak soba", rekao je on kroz smeh i dodao:

"Ovo je zapravo od samog početka trebalo da bude naš stan, ali smo se malo posvađali... ali sada nećemo."
lunapikilexDatum: Nedjelja, 10.01.2021, 14:46 | Poruka broj: # 19

Poruka: 735
Status:

RASTIN ADVOKAT PROGOVORIO: Evo koje sve KAZNE su moguće kad je reper u pitanju!

Stefan Đurić Rasta je već tri i po meseca iza rešetaka, budući da se istraga vezana za njegov slučaj odužila.

Podsetimo, kod repera je pronađeno pola kilograma skanka, te se postavilo pitanje da li je Stefan nedozvoljene supstance koristio za ličnu upotrebu ili za prodaju.

Pre nekoliko dana je doneta presuda po kojoj je ustanovljeno da je Đurić koristio drogu za lične svrhe, bez namere da je prodaje, a sada se očekuje i izricanje kazne.

"Mi smo to tvrdili sve vreme, a sada čekamo šta će Osnovni sud reći. Razne mere i kazne su u opticaju. Od uslovne slobode, preko kućnog pritvora, zatvora, do novčanih kazni, uplaćivanja određene svote novca u humanitarne svrhe", ispričao je Uroš Milosavljević, Rastin advokat, za "Svet" prenose mediji.

Osim toga, on je dodao da reper neće tužiti državu i tražiti odštetu, iako se u domaćim medijima spominjala mogućnost da on to učini budući da mu je tri puta produžavan pritvor iako se novi dokazi u istrazi nisu pojavljivali.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 10.01.2021, 14:47 | Poruka broj: # 20

Poruka: 735
Status:

CECA OTKRILA ZAŠTO NE SNIMA DUET SA ANASTASIJOM! Evo kako savetuje ćerku i zbog čega ona PREVRĆE OČIMA!

Ćerka folk dive Svetlane Cece Ražnatović, Anastasija Ražnatović krenula je majčinim stopama, a svoju karijeru gradi isključivo sama zahvaljujući svom glasu i radu.

Ceca je sada progovorila o duetu sa Anastasijom, te je otkrila da njena naslednica za sada ne želi da snime pesmu zajedno.

"Mlada je ona još uvek na estradi, i potpuno je svesna da je na početku karijere. Ma ne odbijam ja, odbija ona. Nije do mene. Imala sam neku pesmu i kažem joj: "Super bi bilo da ti i ja snimimo duet", ona kaže: "Ne, mislim da još nije vreme da ti i ja radimo na duetu". Ona je skromna devojka. Stalno se konsultujemo, i sa njom i Veljkom. I ona sa mnom, idemo zajedno u studio. Ona je aktivna, vredna", rekla je pevačica.

Na pitanje da li je ona Anastasiji najveći kritičar i kako je savetuje što se tiče muzike, Ceca je odgovorila:

"Kritična jesam, ja sam objektivna. Ako tražiš moje mišljenje, očekujem da ću iskreno i da ti kažem. Ja nisam u fazonu: "Divna si, to ti je sve fenomenalno i super". Ne činim joj tako nikakvu uslugu. Kažem joj kad mi se ne sviđa kako je otpevala, ovo možeš bolje. Ne da ja sad namećem svoj model pevanja, to mi nikada ne bi palo na pamet. Ona gradi sebe. Ali da pokuša ponovo, dodaj još neku fazu ovde... I zaista sluša, jer ima apsolutno poverenje u mene. Kada je u gluvoj sobi i kada počne da prevrće očima, tačno znam da sam je udavila. I onda je pitam: "Da li ti to prevrćeš očima", a ona kao "Ma ne. U redu je, opet ću". Mislim majina ćerka, i ja to isto radim kada sam u gluvoj sobi", priča ona kroz osmeh.

Voditeljka Dajana Paunović pitala je svoju gošću da li je mirnija i poslužnija Anastasija ili njen sin Veljko.

"Anastasija. Ona je dete za poželeti. Veljko je uvek bio nemirno dete, ali uvek lepo vaspitan, činjenica je. To mogu da kaže, baš me briga šta će ko da misli. Ali nemirno duha, ne može da sedi mirno dva minuta. Anastasija je mirna, tiha... Ona je sve svojom mirnoćom dobijala odmah. A on kad krene "Želim, hoću, želim, hoću", e onda ne može", rekla je Ražnatovićeva.

S obzirom da je Veljko u junu postao i otac, Ceca je istakla da je on veoma posvećen sinu Željku kojeg je dobio u braku sa Bogdanom Ražnatović.

"Predivan je otac. Jako posvećen svom detetu. I to sam od njega očekivala jer obožava decu. Posvećeni sportista. Zaista mogu da kažem da sam srećna žena što se moje dece tiče. Samo nek i Bog čuva i nastave da budu ovakvi i za mene je misija u životu ispunjena", zaključila je ona u emisiji "Svitanje".
Forum »    MUZIKA » Sve o muzici.. » ESTRADNE NOVOSTI (Novosti sa ex-yu estrade)
Search:
Top 30 Forumasa