Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    Älanovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Forum »    MUZIKA » Sve o muzici.. » ESTRADNE NOVOSTI (Novosti sa ex-yu estrade)
ESTRADNE NOVOSTI
lunapikilexDatum: Srijeda, 14.04.2021, 18:46 | Poruka broj: # 221

Poruka: 735
Status:

ZavrÅ”eno snimanje filma o Tomi Zdravkoviću

U Čikagu je zavrÅ”eno snimanje filma o legendarnom pjevaču Tomi Zdravkoviću. Članovi ekipe kažu da su dani snimanja u Americi protekli i bolje nego Å”to su očekivali.

Ekipa filma Toma bila je zadovoljna nakon zavrÅ”etka snimanja u Čikagu, gdje su snimljeni posljednji kadrovi o legendarnom pjevaču Tomi Zdravkoviću koji je jedno vrijeme proveo u ovom gradu.

Na konferenciji za Ŕtampu bili su i statisti i drugi saradnici i prijatelji.

U ulozi korežisera bio je Dragan Bjelogrlić koji je istakao da je u SAD doÅ”ao sa zebnjom da li će snimanje proteći kako treba.

ā€œIpak smo u stranoj zemlji, komplikovane sceneā€¦ Ali bilo je jako lijepo, divna atmosfera, podrÅ”ka naÅ”ih ljudi. Prvi put sam u Čikagu, sjutra putujem i nadam se da niÅ”ta neće pokvariti ovaj divan utisakā€, rekao je Bjelogrlić.

Kako kaže, prijatno ga je iznenadilo da snimanje u Americi nije viŔe tabu tema.

ā€œSa dobrom organizacijom, sa ljudima koji su ovdje starosjedioci i uspjeÅ”ni, pa mogu da pomognu na razne načine, možda mogu i ovdje da se rade neke značajne stvariā€, rekao je proslavljeni glumac i režiser.

Očekuje se da će premijera filma Toma biti 30. septembra u Beogradu, a autori se nadaju da mjesec dana kasnije odu u Čikago na američku premijeru.
lunapikilexDatum: Srijeda, 14.04.2021, 18:47 | Poruka broj: # 222

Poruka: 735
Status:

Milica Pavlović o sajber nasilju koje je doživjela

Pjevačica Milica Pavlović se prije izvjesnog vremena naÅ”la na meti internet huligana zbog posljednje pjesme koju je objavila, a sada je progovorila o tome kroz Å”ta je proÅ”la.

Ona je protekli period provela na crnogorskom primorju gdje je radila jednu kampanju, a sada se za medije u regionu osvrnula na ne tako lijepu temu.

ā€œPrijalo mi je da malo pobjegnem od gradske gužve i ludila ovdjeā€, započela je pjevačica. Ja sam odlično, mislim da tako i izgledam, u punom sjaju se vraćam za Beograd. Ovdje me ljudi zaustavljaju da čestitaju, i drago mi je, jer sam doživjela nepravdu. I dalje mi je gorak ukus u ustima jer sam doživjela sajber nasilje. To je bolno, ali znam da je moja namjera bila ispravna, ja tu pjesmu vidim isključivo kao lijepuā€, priča Milica.

ā€œJako mi fali muzika i teÅ”ko mi pada Å”to ne nastupamā€, dodaje Pavlovićeva i otkrila da vrijedno radi u studiju tokom ove poÅ”asti koja nas je zadesila.

ā€œPripremam studijski album, radim kampanje, aktivna sam, ako niÅ”ta u studiju sam 24 časa dnevnoā€.

Otkrila je i da se ne kaje ni zbog čega u životu, jer kako kaže, sve se desilo sa razlogom.

ā€œNemam stvari zbog kojih se kajem, sve je urađeno sa razlogom i ne kajem se ni zbog čega i u to ime živjeliā€, zaključila je pjevačica za medije.
lunapikilexDatum: Četvrtak, 15.04.2021, 05:44 | Poruka broj: # 223

Poruka: 735
Status:

Brena kupila novu jahtu, slobodno vrijeme provodi u Budvi

Pjevačica Lepa Brena odavno je željela jahtu, a sada je i to priuÅ”tila. Pjevačica je nakratko doÅ”la u Beograd kako bi zavrÅ”ila svoje poslovne obveze, a odmah nakon toga se vratila u Budvu gdje joj je usidrena nova jahta kojom već mjesecima krstari Jadranskim, ali i Sredozemnim morem.

Za Blic.rs otkrila kako izgleda njena nova jahta, ali i pokretanje novog posla.

ā€œPa to je jedan lijep brodić od nekih 30 metara, s pet, Å”est spavaćih soba. Nije to bio poklon samo za naÅ”e duÅ”e. Željeli smo da priuÅ”timo neÅ”to jer je bila specifična situacija. Nismo se mogli družiti, mogli smo samo ploviti. Tako da sam imala godinu dana pauze i odmora da prođem ono Å”to sam cijelog života zaista željela, da plovim i da sam na vodi. Obožavam more i vodu, a volim i brodove. Naravno da nisam stigla da obiđem sve Å”to sam htjelaā€, rekla je Brena kroz osmijeh, a zatim nastavila o tome koliko joj je teÅ”ko palo Å”to ā€˜Grand produkcijaā€™ poslije osamnaest godina nije u njenom vlasniÅ”tvu.

ā€œGrand je naÅ”e dijete. Bio je trenutak i takav poslovni dogovor. Bez obzira Å”to nismo u vlasničkim odnosima, uvijek ću ostati raditi i sarađivati s ā€˜Grandomā€™ jer je to neÅ”to Å”to je meni blisko, a u toj kući se osjećam kao u svom domuā€, objasnila je pjevačica koja očigledno ne gubi vrijeme jer je već uplovila u novi posao.

Kaže kako je glavni pokretač za sve poslove u njenoj kući, njen suprug Slobodan Boba Živojinović.

ā€œOd trenutka kada se prestao baviti tenisom bio je pokretač svih velikih poslova unutar naÅ”e porodice pa tako i ā€˜Grandaā€™, pored Saleta i meneā€, rekla je Brena i dodala:

ā€œSpremamo sada neÅ”to novo, a ja ću se baviti nekim sitnim i lijepim stvarima koje će biti posvećene ženama. NeÅ”to Å”to se zove ā€˜Brena beautyā€™ i ā€˜Brena healthyā€™. Sigurno se neću baviti modom jer to prepuÅ”tam velikim svjetskim kreatorima, a ja u tome nisam vična. Ne vjerujem da im mogu biti konkurencijaā€.
lunapikilexDatum: Četvrtak, 15.04.2021, 05:45 | Poruka broj: # 224

Poruka: 735
Status:

Boris Novković dobio četvrto dijete

Pjevač Boris Novković dobio je četvrto dijete.

Njegova partnerica, studentica modnog dizajna i ā€œNajseksi Hrvaticaā€ 2016. godine Iris Volf rodila je sina.

ā€“ Kao i svaki put kad sam postao otac tako mi je i ovaj dan jedan od najsretnijih u životu. Sve je proÅ”lo u najboljem redu s mamom i bebom i jedva čekam da dođu kući ā€“ rekao Novković za tportal.

Boris i Iris u aprilu 2019. godine postali su roditelji kćerkice Si.

ā€“ Iris i ja smo zajedno birali ime. Korijeni su iz hebrejskog, a čak i u Kini postoji ime. Mi smo napravili izvedenicu iz naÅ”ih imena Iris i Boris ā€“ ispričao je tada pjevač ā€œprocesā€ odabira imena.

Pjevač i njegova voljena proŔle godine nakratko su se razdvojili, ali ne i razveli.

Premda nisu živjeli na istoj adresi, Boris i Iris ipak su ostali u dobrim odnosima, ali kriza je bila prolazna jer je ljubav pobijedila.

Muzičar iz braka s Lucijom Matić ima dva sina, desetogodiÅ”njeg Nou i sedmogodiÅ”njeg Bona.

Osim na privatnom planu, kantautor je zadovoljan i s profesionalnim dijelom života. U kreativnom je zanosu, a nedavno je objavio novi singl ā€œPun mjesec ti i jaā€ koji će se pojaviti na novom albumu u maju.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 18.04.2021, 20:07 | Poruka broj: # 225

Poruka: 735
Status:

Pjevaču prijete izvrÅ”itelji jer ne plaća alimentaciju

Pjevač Darko Lazić navodno duguje bivÅ”oj supruzi Ani Sević 1,4 miliona dinara zbog alimentacije koju nije plaćao dvije godine.

Naime, kako se navodi, folker otkako se razveo od Ane, navodno nije uplaćivao mjesečnu aplimentaciju za njihovu Å”estogodiÅ”nju kćerku Lorenu.

ā€“ Ana je Darku poslije razvoda rekla da sam odluči koliko novca će biti dovoljno za Lorenu. On se tad pred sudom obavezao da mjesečno uplaćuje Ani 58.500 dinara, odnosno 500 eura. Međutim, do danaÅ”njeg dana nije uplatio ni dinar! Ani smeta Å”to se njen bivÅ”i hvali luksuznim životom, vozi skupe automobile i nosi brendiranu garderobu, a za kćerku ne da ni dinar! Zbog toga je rijeÅ”ila da ga tuži zbog duga koji je do danas narastao na 1,4 miliona dinara ā€“ priča izvor.

Kad je Darko saznao da će sa Anom morati da se suoči na sudu, pozvao ju je i rekao joj da je od njega dobila dovoljno poslije razvoda.

ā€“ Ostavio sam ti stan poslije razvoda, Å”ta hoćeÅ” viÅ”e od mene? ā€“ navodno je rekao Darko bivÅ”oj ženi.

Ana je, međutim, ostala pri stavu da će pravdu potražiti na sudu.

ā€“ Ana mu je rekla da joj njegov stan i ne treba i da sudske obaveze mora da ispunjava. Krivo joj je Å”to se Darko mjesecima ne sjeti da pozove kćerku, a kamoli da je vidi. Lorena je posljednji poklon od oca dobila proÅ”le godine u julu, za svoj Å”esti rođendan!
lunapikilexDatum: Nedjelja, 18.04.2021, 20:08 | Poruka broj: # 226

Poruka: 735
Status:

Novi biznis Maje Berović: Na Instagramu objavljuje fotografije, sa porukom za dame!

Već neko vrijeme pjevačica Maja Berović najavljuje novi biznis posvećen damama. Riječ je o liniji Å”minke, a posebno mjesto u njenom asortimanu imaće proizvodnja karmina koralno crvene boje.

Za naziv karmina odabrala je stihove svoje numere ā€œMala lomiā€, dok će i drugim kozmetičkim preparatima takođe dati imena po svojim pjesmama.

Podsjećamo, Maja nije jedina pjevačica koja je pokrenula svoju liniju Å”minke. Tokom protekle godine, u sličan biznis je ā€˜uplovilaā€™ i njena kolegica Emina Jahović.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 18.04.2021, 20:09 | Poruka broj: # 227

Poruka: 735
Status:

Tonči Huljić i Petar GraÅ”o predstavili singl ā€œInamoranaā€

Deset godina nakon Å”to su zajedno snimili ā€œProvidencuā€ Tonči Huljić i Petar GraÅ”o objavili su novu saradnju. Riječ je o pjesmi ā€œInamoranaā€ uz koju su objavili i poseban spot.

Pjesma ā€œInamoranaā€ ujedno je i naslovna pjesma istoimenog CD-a Tončija i Madre Badesse, koji će biti predstavljen javnosti za sedmicu.

ā€œSvako malo bih ja htio htio pjevati ono Å”to sam pisao za njega i upropastiti stvar, a on bi htio pjevati neÅ”to Å”to sam ja pisao za sebe, pa eto naÅ”li smo se na pola putaā€, rekao je Huljić opisujući proces nastanka ove pjesme.

Novi singl je oda zaljubljenosti, a tekst pjesme potpisuje Huljićeva supruga Vjekoslava.
lunapikilexDatum: Ponedjeljak, 19.04.2021, 19:15 | Poruka broj: # 228

Poruka: 735
Status:

Darko Lazić se pohvalio novim imidžom

Pjevač stalno mijenja frizure, a sada je uslijedila velika transformacija.

Folker Darko Lazić često mijenja imidž, a ovoga puta je odlučio da skroz oÅ”iÅ”a kosu, do kože.

Svojim novim imdižom se odmah pohvalio na druŔtvenim mrežama, a miŔljenja fanova su podijeljena.

Dok su mu jedni govorili da mu je novi imidž dobar, drugi su ga oÅ”tro kritikovali ā€œda ne zna viÅ”e Å”ta će od sebeā€. Međutim, bilo je i onih koji su ga uporedili sa Milanom Topalovićem Topalkom, pa mu je jedan od pratilaca napisao komičan komentar.

ā€“ A, ne, ne, nema stikera za tebe ko za Topalka ā€“ poručio mu je fan uz smajlije. Stavovi su nastavili da se Å”ire, pa su Laziću, takođe, poručili da će ā€œnarod taman imati Å”ta da pričaā€, kao i da nije važno ā€œÅ”ta nosiÅ” na glavi, već ono Å”to imaÅ” u duÅ”iā€.
lunapikilexDatum: Ponedjeljak, 19.04.2021, 19:15 | Poruka broj: # 229

Poruka: 735
Status:

Sloba Radanović progovorio o javnoj prevari u ā€œZadruziā€: Stidim se!

Sloba Radanović bio je gost jedne emisije, a ono Å”to niko nije očekivao je njegova izjava da se stidi deÅ”avanja iz ā€œZadruge 1ā€.

Popularni pjevač veoma rijetko i govori o svom učeŔću, pa često i vjeÅ”to izbjegava ovu temu, kao i učesnice ljubavnog trougla u kojem je i on bio, a to su njegova bivÅ”a supruga Kija Kockar i bivÅ”a djevojka Luna Đogani, čiju su javnu prevaru pratili milioni u prvoj sezoni rijalitija ā€œZadrugaā€.

ā€“ Po kući radim sve Å”to moram. Ne stidim se nijednog posla, dosta sam živio sam i sve sam sam naučio da radim. Stidim se mnogo toga. Naravno da se stidim onoga Å”to se desilo u ā€Zadruziā€. Tada sam se tako osjetio u rijalitiju, svi smo mi živa bića, grijeÅ”imo ili ne grijeÅ”imo. Gledam da učim na tuđim greÅ”kama, a ne samo na svojim ā€“ rekao je Sloba.
lunapikilexDatum: Ponedjeljak, 19.04.2021, 19:17 | Poruka broj: # 230

Poruka: 735
Status:

Estrada nosi satove od 40.000, a Jutjub zvijezda od 55.000 eura

Javne ličnosti u Srbiji nerijetko vole da se pohvale skupocijenim satovima koji su uglavnom pozlaćeni ili optočeni dijamantima.

Iako je supruga Novaka Đokovića Jelena nedavno uslikana s ā€œprimjerkomā€ vrijednim 47.000 eura, ima pjevača, pjevačica, jutjubera, koji su dali viÅ”e para za tačno vrijeme.

Najveći kolekcionar skupocijenih satova je SaÅ”a Popović, koji je čak nedavno u Jutarnjem programu proÅ”etao ā€œroleksā€ vrijedan skoro 27.000 eura. Ipak, taj model od žutog zlata nije najskuplji u Popovićevoj kolekciji:

ā€œSaÅ”a ima satove koji su vrijedni i po 40.000 eura. Opsjednut je njima. Godinama kupuje satove, ali je nedavno ostao bez dijela kolekcije kada mu je u kuću provalio Vojislav Stojčić, sin ubijenog policijskog generala Radovana Stojičića Badže! Tom prilikom je iz Popovićevog sefa nestalo osam modela u ukupnoj vrijednosti od 142.000 eura. Bez obzira na to, Sale i dalje ima ubjedljivo najviÅ”e skupocijenih satova na estradiā€, rekao je neimenovani izvor Informera.

I Svetlana Ceca Ražnatović voli da se počasti dobrim modelima. Najvrijedniji u njenoj kolekciji je ā€œroleks dejtonaā€, vrijedan čak 40.000 eura.

Ova marka je ubjedljivo najpopularnija među estradnjacima, pa tako njihove modele imaju i RadiÅ”a Trajković Đani, Marija Å erifović, SaÅ”a Kovačević, Sandra Afrika, Aleksandra Prijović i Sofija MiloÅ”ević. Đanijev model, koji je veoma rijedak, koÅ”ta čak 38.000 eura i važi za ā€œroleksā€ sa najboljim mehanizmom.

Sandrin je neŔto skuplji i koŔta 41.000 eura, a napravljen je od žutog zlata. Afrika svog ljubimca nikada ne skida sa ruke.

Model koji ima Sofija MiloÅ”ević koÅ”ta oko 30.000 eura i od osamnaestokaratnog je zlata.

Zglob Elene Kitić, kćerke Mileta Kitića, krasi ljepotan iz kolekcije ā€œAPā€ od 45.000 eura. I Jelena Đoković se pohvalila časovnikom iste marke, vrijednim 47.000 eura. Okvir ovog sata ima 32 dijamanta, ali se Å”uÅ”ka da ga je dobila kada je Novak Đoković bio zaÅ”titno lice ā€œAPā€ satova, prije nego Å”to je počeo da reklamira marku ā€œseikoā€.

Zvanično najskuplji sat na estradi ima Baka Prase.

On se pohvalio modelom ā€œfrenk milerā€, na kom se nalazi čak 340 dijamanata i koji koÅ”ta 55.000 eura.
lunapikilexDatum: Ponedjeljak, 19.04.2021, 19:17 | Poruka broj: # 231

Poruka: 735
Status:

Nada Topčagić smatra da Miroslav nije Devinov otac

Mirjana Antonović, bivÅ”a ljubavnica pjevača Miroslava Ilića godinama pokuÅ”ava da je on otac njenog sina Devina.

Ona je prije nekoliko dana bila i na sudu zbog dokazivanja očinstva, dok se Miroslav nije pojavio na tom ročiÅ”tu. Tim povodom oglasila se pjevačica Nada Topčagić koja je ubijeđena da Miroslav nikad neće priznati Devina.

Nada je istakla da smatra da nije moguće da Miroslav ima vanbračno dijete, te je otkrila da bi i ona u takvoj situaciji postupila identično kao njen kolega.

ā€“ Ma, ja znam Miroslava. On je u cijeloj ovoj halabuci kao prase u njivi koga svi jure da uhvate kako bi neÅ”to priznao. Nas dvoje smo tu isti, i dobri na hljeb da nas mažeÅ” i neka vrsta budala. E, pa sad neću da priznam pa da mi život zavisi od toga, nema Å”anse. Neću makar cijeli svijet da se okrene naglavačke. Plus, smatram da on nije njegov sin. Mi smo u to vrijeme puno radili zajedno i sigurno bih neÅ”to čula, a nisam. Mislim da oni nisu ni bili zajedno, tako da mislim da on ni nije njegov sin ā€“ ističe Nada i dodaje da joj u cijeloj priči nije jasna Mirjana Antonović.

ā€“ Čekaj, ti svjesno uđeÅ” u neku Å”emu ili romansu sa čovjekom za kog znaÅ” da je oženjen, da ima porodicu. OstaneÅ” trudna, pa valjda rađaÅ” dijete sebi, zato Å”to želiÅ”, a ne poslije 30 godina da ti juriÅ” nekog da prizna dijete, i ne odustajeÅ”. Ja da imam kćerku kao Å”to je ta žena, rekla bih joj, Å”uti, pokrij se uÅ”ima i ne izlazi iz kuće. Kad ne znaÅ” dostojanstveno da se ponaÅ”aÅ” do kraja. Ne znam Å”ta očekuju uopÅ”te. Da Miroslav prizna tog sina i Å”ta? Pa, on i sin se ni ne poznaju. Ti ćeÅ” na silu da natjeraÅ” nekog da te voli i bude ti otac? ā€“ rekla je Nada za Svet, prenijeli su mediji.
lunapikilexDatum: Srijeda, 28.04.2021, 18:37 | Poruka broj: # 232

Poruka: 735
Status:

TEODORA DŽEHVEROVIĆ POKREĆE NOVI BIZNIS: Fanovi je isprozivali

Pjevačica Teodora Džehverović odlučila je da se posveti novom biznisu i planira da uskoro lansira lutku sa svojim likom.
Teodora je nedavno na svom Instagramu objavila sliku igračke koja neodoljivo podsjeća na nju, kako likom, tako i po načinu oblačenja, zbog čega je dobila ideju i podijelila je sa svojim pratiocima.

ā€“ Ko je za da uradim ovakvu lutku ā€“ pitala je ona.

Izvor tvrdi da je ona već krenula sa osmiÅ”ljavanjem kako će lutka izgledati.Ukoliko uspije da nađe sponzora s kojim bi sklopila saradnju, do kraja godine bi lutka s njenim likom mogla da bude na tržiÅ”tu u Srbiji. Ukoliko se projekat pokaže dobro, izvor kaže da bi onda proÅ”irila biznis i na region, najprije Republiku Srpsku, gdje ima dosta fanova.

Iako se mnogim njenim pratiocima dopala ideja i složili su se da treba da svoj lik pretoči u lutku, bilo je i onih koji su osudili ovaj njen potez i optužili je da, ā€œkao i uvijek, kopira drugeā€.

ā€“ Džehva umislila da je Lepa Brena ā€“ napisao je njen pratilac, stavljajući do znanja da je Brena prva pjevačica na ovim prostorima koja ima lutku sa svojim likom.

ā€“ Prvo kopira Bijonse i druge svjetske zvijezde i krade im spotove, a sada je preÅ”la i na domaće pjevačice. Smisli neÅ”to originalnije ā€“ glasio je drugi komentar.
lunapikilexDatum: Srijeda, 28.04.2021, 18:38 | Poruka broj: # 233

Poruka: 735
Status:

ADIL SE POSVAĐAO SA KĆERKOM SINANA SAKIĆA: Tvrdi da je Sinan Rom, ona poriče

Pjevač Adil Maksutović i Đulkica Sakić, kćerka pokojnog folk pjevača Sinana Sakića, žestoko su se posvađali oko nacionalne pripadnosti.

Adil je na Instagramu čestitao Svjetski dan Roma i kao romsku legendu naveo pokojnog Sinana, Ŕto je Đulkici zasmetalo, pa je morala da reaguje.

ā€œSakić i Å aulić porodice potiču od muslimana starosjedilaca Loznice. Sinan nikad riječ romskog nije znao niti zna bilo ko od nas i moj otac nema romsko porijekloā€, poručila je Đulkica Adilu, koji joj je odgovorio:

ā€“ Draga Đulkice, nacionalnost nije isto Å”to i vjeroispovijest. Naciju određuje genetika, mentalitet, tradicija, fizionomija i na kraju subjektivni osjećaj pripadanja nekom narodu. Ni Džej nije govorio romski jezik, ali u njegovoj porodici se održao duh i tradicija najveselijeg i najmuzikalnijeg naroda, čega se on nikad nije odrekaoā€.

Maksutović je pokuÅ”ao da Sinanovoj kćerci objasni da nije htio da uvrijedi njenog pokojnog oca, ali je nju to joÅ” viÅ”e iznerviralo.

ā€œTužno je da neko ko je proveo toliko vremena sa Sinanom nema pojma ko je i Å”ta je bio. Adil nam je dolazio u kuću, a sad tvrdi da je Sinan ono Å”to nije. PoÅ”tujem Adila, ali ova njegova izjava mi je dvolična. Moj otac nije mogao da se odrekne nečega Å”to mu nikad nije pripadalo, a to je romsko porijeklo. Ne znam zaÅ”to je uopÅ”te bilo kome bitna nacionalnost. Mom tati to nije bilo bitno. Njega je boljelo uho ko je i Å”ta je. Pjevao je za sve ljude. On je prvi put u emisiji kod Milomira Marića, poslije 40 godina karijere, rekao da nije Rom. Nije ga bilo briga da objaÅ”njava ko je i Å”ta je. Ili si čovjek ili nisiā€, rekla je Đulkica, pa se dotakla i sahrane Džeja Ramadanovskog:

ā€œKoliko sam ja čula, oni su Džeja sahranili kao muslimana, a on to nije bio. Čovjek je za života bio pravoslavni Rom i slavio Svetu Petkuā€.
lunapikilexDatum: Srijeda, 28.04.2021, 18:38 | Poruka broj: # 234

Poruka: 735
Status:

SaÅ”a Matić: Naponosniji sam na pjesmu sa Severinom

Pjevač SaÅ”a Matić za dvije decenije uspjeÅ”ne muzičke karijere snimio je pjesme bez kojih ne može da prođe nijedno slavlje. Zbog situacije sa koronavirusom pjevač je spriječen da proslavi jubilej koji je namjeravao da obilježi velikim beogradskim koncertom.

ā€žPoslije 20 godina karijere, to je trebalo da proslavimo na najbolji mogući način, ali izgleda da ćemo to morati da ostavimo za slijedeću godinu. Bili su razni planovi, koji se nisu ostvariliā€œ, rekao je Matić za ā€žGrand onlineā€œ.

Pjevač se prisjetio i svojih početaka, kada je 2001. godine objavio svoj prvi album, pa otkrio Å”ta je bio prelomni trenutak da izađe iz anonimnosti.

ā€žIÅ”ao sam sa nekog puta. Dan ranije je izaÅ”ao moj album, a tog dana je na radiju iÅ”la emisija ā€žHit danaā€œ, a ja sam bio u prijedlozima. Inače, kada putujem, nemam živaca da sluÅ”am jednu stanicu samo, ja to vrtim, mijenjam, tražimā€¦ Međutim u tom programu su uključivali sluÅ”aoce da glasaju. Maksimalan broj poena je bio 5 i ja sluÅ”amā€¦ Svi se javljaju i kažu: ā€žMatić 5ā€œ, i ja na kraju izbijem na prvo mjesto. Mislim da je bila pjesma ā€žProkleta je violinaā€œ, kazao je folker.

Matić vjeruje da je balada ā€žKad ljubav zakasniā€œ obilježila prvu deceniju njegove karijere, a ā€žNađi novu ljubavā€œ smatra pečatom svoje karijere.

ā€žSvaku pjesmu sam snimio sa istim žarom i nikada ih nisam izdvajao i rangirao koja je loÅ”ija, koja je bolja. Međutim, najponosniji sam na numeru koju sam komponovao, a to je sa Severinom ā€žMore tugeā€œ, ispričao je Matić za ā€žGrand onlineā€œ.
lunapikilexDatum: Srijeda, 28.04.2021, 18:41 | Poruka broj: # 235

Poruka: 735
Status:

Anid ĆuÅ”ić i Darko Lazić predstavili pjesmu ā€œKloÅ”arā€

Njih dvojica su udružili snage i snimili duet koji je osovjio publiku. Čim je predstavljena pjesma ā€œKloÅ”arā€ publika je reagovala pozitivno.


Poruku uredio lunapikilex - Srijeda, 28.04.2021, 18:42
lunapikilexDatum: Srijeda, 28.04.2021, 18:43 | Poruka broj: # 236

Poruka: 735
Status:

SVAĐA SA DJEVOJKOM PRETHODILA SAMOUBISTVU MOMIRA LUKOVCA?

Vijest o smrti mladog pjevača iz Crne Gore, učesnika ā€œZvezda Grandaā€ Momira Lukovca, danas je Å”okirala i rastužila mnoge.

Njegove kolege takmičari joÅ” uvijek su u nevjerici zbog nezvanične informacije da je mladić sebi oduzeo život. Učesnica pomenutog takmičenja, Slađa Zubčević, iz Sarajeva potresena je vijeŔću o smrti mladića koji je rodom iz Banje Luke.

ā€“ Bili smo na zavrÅ”noj audiciji za ā€œZvezde Grandaā€ zajedno. Znamo se i od prije, sa nekih svirki. Nažalost, tačno je da se ubio, tako sam i ja čula. Å okirana sam, jer mi nije djelovao kao osoba koja bi bilo Å”ta uradila sebi. Bio je vedrog duha, pozitivan. Činilo mi se da ga nikakav problem ne može izbaciti iz takta. Barem u tom takmičarskom dijelu, bio je uporan i jak. BaÅ” me je ovo iznenadilo ā€“ kazala je Slađa, prenosi Dnevni Avaz.

Ona je dodala i da je u prvom trenutku pomislila da je Momir preminuo od koronavirusa.

ā€“ Kada su mi javili Å”ta se zapravo desilo, nije mi dobro bilo. Apsolutno nije bio takva osoba. Uvijek je bio veseo. Na takmičenju, prije snimanja, svi su nekako isprepadani, pod stresom, a on je uvijek bio Å”aljiv i vedrog duha. Bodrio je druge, nije bio pod strahom. Ne znam Å”ta mu se desilo. Vjerovatno neka krupna stvar, čim je doÅ”lo do toga. Jeste mlad, ali je zrelo razmiÅ”ljao. Tragično je ovo ā€“ zaključila je Zubčevićka.

Kako prenose mediji, mladić je navodno digao ruku na sebe nakon Å”to se posvađao sa djevojkom sa kojom je živio.
lunapikilexDatum: Srijeda, 28.04.2021, 18:43 | Poruka broj: # 237

Poruka: 735
Status:

Haris Džinović konačno objasnio kada je i zbog čega počeo da nosi Å”eÅ”ir

Å eÅ”ir je zaÅ”titni znak Harisa Džinovića (69) već decenijama i prava je rijetkost vidjeti ga bez tog modnog detalja.

Osim ŔeŔira, tu su naravno i prepoznatljivi brkovi.
Haris se, naravno, sa Å”eÅ”irom pojavio i na snimanju emisije Studio, koja će biti emitovana u subotu u 22.40 na RTS 1.

Pjevač je konačno u emisiji otkrio kada je počeo da nosi ŔeŔir i zbog čega:

ā€“ Ja sam Å”eÅ”ir nosio kao klinac, zato Å”to sam viÅ”e volio kauboje nego Indijance. I onda kad smo se igrali kauboja i Indijanaca, uvijek mi je bio Å”eÅ”ir na glavi, i dobro mi je stajao. A i brkove sam pustio veoma rano joÅ” u gimnaziji, i eto ā€“ tako je i ostalo.

Haris je u Studiju otpjevao je i jednu čuvenu flamenko numeru koju voli, i često je, na oduÅ”evljenje publike, izvodi na koncertima. Riječ je o pjesmi ā€œBamboleoā€ grupe Džipsi Kings.
lunapikilexDatum: Srijeda, 28.04.2021, 18:44 | Poruka broj: # 238

Poruka: 735
Status:

Marina Tucaković otkrila kako su joj potpuno upropastili život i ko je najveći krivac za sve to!

Tekstopisac Marina Tucaković već nekoliko godina vodi bitku protiv opake bolesti. Njen oporavak za sada teče u dobrom pravcu.

Međutim, ona je sada priznala da ju je njen sin Milan Laća Radulović mnogo naljutio kada je zimus objavio njenu sliku sa odmora na Zlatiboru, poslije čega je dobila dosta negativnih komentara.

ā€“ Ja Laći stalno govorim: ā€œSine moj, treba da napraviÅ” kompromis neki, nemoj sve brzo i takoā€, ali ne vrijedi, on sve radi usijane glave. Zato ne mogu da utičem na njega, jer nije viÅ”e mali. Inače me nervira zbog mnogih stvari. Zimus me je slikao na Zlatiboru i tu sliku objavio javno preko druÅ”tvenih mreža, a ja to ne volim. Onda je krenuo buljuk komentara, te kako sam smrÅ”ala, te da loÅ”e izgledam, te da nosim periku, pa Å”ta?! Tako je, kako je. Nisam mogla da ga bijem zbog toga, ali sam bila ljuta. Ljudi su čudni, jedva dočekaju da nekoga ogovaraju. Tada su me bukvalno sahranili. Pa normalno je da nosim periku poslije toliko hemoterapija ā€“ zaključila je Marina u intervju za gorepomenuti medij.
lunapikilexDatum: Srijeda, 28.04.2021, 18:44 | Poruka broj: # 239

Poruka: 735
Status:

Pjevač Alen Muković puÅ”ten iz pritvora, oslobođen optužbi za nasilje

Crnogorski pjevač Alen Muković, poznat javnosti po pjesmama ā€œPriđi miā€ i ā€œNa srcu kvarā€ kog je nevjenčana supruga Ana optužila za navodno nasilje u porodici, oslobođen je svih optužbi.

ā€œVeliki sam protivnik svega toga, ako neko mrzi nasilje to sam jaā€, rekao je Muković za ā€œNs uživoā€ i istakao da je nakon iznoÅ”enja svih dokaznih materijala donijeta odluka o oslobađajućoj presudi.

Mukoviću je nakon optužbi nevjenčane supruge određen pritvor, a pjevač se nakon izlaska iz pritvora, gdje je proveo 71 dan, vratio u Crnu Goru, dok mu je ulaz u Srbiju zabranjen.

ā€œDobio sam zabranu ulaska u Srbiju na tri mjeseca, jer sam tu boravio neprijavljen. Da su me teretili za doživotnu ja ne bih pobjegao iz Srbije, tamo je moj život dobio smisao kad sam dobio Lanu. Zauvijek ću poÅ”tovati ženu koja mi je dala najveći poklon u životuā€, rekao je pjevač.

Podsjetimo, Alen je priveden u policiju nakon svađe sa nevjenčanom suprugom Anom, koja se 8. februara dogodila u Hadži Ruvimovoj ulici na Detelinari ispred zgrade broj 27 u kojoj je povremeno živio sa njom i ćerkom Lanom.
lunapikilexDatum: Srijeda, 28.04.2021, 18:45 | Poruka broj: # 240

Poruka: 735
Status:

Mina Kostić: Ja se ne stidim Å”to sam Romkinja!

Pjevačica Mina Kostić je proÅ”le nedjelje, u jednoj emisiji, pričala o svojoj nacionalnosti!
Mina je otvoreno pričala Ŕto je dio romske populacije:

ā€“ Ja se ne stidim Å”to sam Romkinja, nikada to nisam krila. Veliki pozdrav za moje Rome. Nije mi uvredljivo kada mi kažu da sam Ciganka. NiÅ”ta ne može viÅ”e da me uvrijedi, znam ko sam i Å”ta sam i nemam razloga da se vrijeđam. Bitno je da sam čovjek, a koje je neko boje kože to je stvarno potpuno irelevantno ā€“ rekla je Minau ā€œSharanovoj radioniciā€.
Forum »    MUZIKA » Sve o muzici.. » ESTRADNE NOVOSTI (Novosti sa ex-yu estrade)
Search:
Top 30 Forumasa