Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    Älanovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Forum »    MUZIKA » Sve o muzici.. » ESTRADNE NOVOSTI (Novosti sa ex-yu estrade)
ESTRADNE NOVOSTI
lunapikilexDatum: Ponedjeljak, 05.04.2021, 21:55 | Poruka broj: # 201

Poruka: 735
Status:

Crni se zbog jednog dueta i dalje kaje!

Dragan Krstić Crni pojavio se na muzičkoj sceni krajem devedesetih, a prva poznatija pjesma naÅ”la je put do srca publike.

Dragan je bio i ostao prepoznatljiv po crnoj marami, bez koje nije mogao da prođe nijedan nastup. Ipak, jedna pjesma, vinula ga je u nebesa, u pitanju je hit ā€˜Kaži važiā€™.

Poslije ovog hita, Crni je snimao do 2006. godine, a onda se povukao iz javnog života. Sada je iznio neke detalje koji nisu bili poznati javnosti.

Iako gaji veliko poŔtovanje prema svom muzičkom idolu, i u nekoliko navrata imao je priliku da zapjeva sa njim, Crni ističe kako nikada nije razmiŔljao o zajedničkom duetu.

ā€“ Kada se Å aban spomene to je jedno klanjanje i to je neka ljubav prema njemu i tom glasu i pjevanju. Na nekoliko svadbi sam pjevao sa njim Å”to mi je bila čast i sve dok postoji ova zemlja trajaće i njegove pjesme ā€“ ispričao je pjevač dodajući kako se za neke poteze u svojoj karijeri ipak kaje.

ā€“ Dosta sam dueta uradio, za neke se i kajem. Eto, svi mi nekad ne odlučujemo sami. U tom momentu neko nam kaže ajde Å”to da ne i ti pristaneÅ”. Za jedan duet se kajemā€¦ To je dobra pjesma, ali ne bih da imenujem ā€“ objasnio je Crni u emisiji ā€œGrand magazinā€.
lunapikilexDatum: Ponedjeljak, 05.04.2021, 21:56 | Poruka broj: # 202

Poruka: 735
Status:

Aleksandra Prijović priznala da li se podvrgla estetskim korekcijama

Pjevačica je priznala da je pristalica estetskih korekcija i uljepŔavanja, ali samo ako je u grannicama pristojnosti.

ā€œRadila sam neke estetske korekcije. Pristalica sam toga, ali sve u mjeri. Ja sam uradila stvarno minimalno i popravila ono Å”to mi se nije svidjelo, čisto radi toga da se osjećam ljepÅ”eā€, rekla je za ā€œGrandā€ i prokomentarisala zatezanje lica.

ā€œSvaka žena kada pređe 40 godina stavlja botoks. Za sada nisam razmiÅ”ljala o tome. Voljela bih da Å”to duže izdržim bez toga. Polako, imam tek 25 godina. Neću da razmiÅ”ljam joÅ” o tomeā€, istakla je pjevačica, piÅ”e Blic.
lunapikilexDatum: Ponedjeljak, 05.04.2021, 21:57 | Poruka broj: # 203

Poruka: 735
Status:

MILICA PAVLOVIĆ NAŠLA NOVI HOBI!

Milica Pavlović često umije da izrazi svoju kreativnu stranu mimo muzike i u drugim djelatnostima.

S obzirom na to da je uključena u cijeli stvaralački proces svojih pjesama, nastupa i spotova, pjevačicu saradnici opisuju kao inspirativu ali i zahtjevnu za saradnju jer tačno zna Ŕta želi.

Milica se na posljednjem studijskom albumu oprobala i kao tekstopisac, a sada je rijeŔila da svoju kreativnost uposli i izrazi na joŔ jedan način.

Pavlovićka je krenula na časove vajarstva, a sudeći prema objavama na druÅ”tvenim mrežama, zasad joj sjajno ide.

Pjevačica je spremno zasukala rukave, a nakon nekoliko sati pohvalila se rezultatom uz poÅ”aljicu da joj ā€œpredstoji velika karijera u vajarstvuā€.
lunapikilexDatum: Ponedjeljak, 05.04.2021, 21:57 | Poruka broj: # 204

Poruka: 735
Status:

Željko Å aÅ”ić opleo po Darku Laziću: On voli da bude uhvaćen, to mu je reklama

O pjevaču Darku Laziću mnogo se priča u posljednje vrijeme, a najnovija vijest da je nestao potresla je domaću javnost.

Pjevač Željko Å aÅ”ić prokomentariso je i natpise koje su ranijih nedjelja kružili o Laziću i njegovim nastupima na korona žurkama, pa nije Å”tedio riječi.

ā€œKlinci su malo nestaÅ”ni. U tim godinama nisu ni svjesni svojih postupaka. Mogu negdje i da ih razumijem, ne drži ih mjesto. Ali znaÅ” Å”ta je najjače, oni vole da budu uhvaćeni. Njima je to vjerovatno isto reklamaā€, rekao je Željko i dodao:
Često gosti i pjevač vole da pokazuju pratiocima na druÅ”tvenim mrežama kako oni super žive, kako im je sve ekstra. Meni je to sve glupo. Ne razumijem ljudsku potrebu da svaki korak dijeliÅ” sa drugima, pa i tu korona žurku. To je očigledno potreba da svi budu bitni i poznati. Sami se svi odajuā€, poručio je Å aÅ”ić za ā€œSvetā€.
lunapikilexDatum: Ponedjeljak, 05.04.2021, 21:58 | Poruka broj: # 205

Poruka: 735
Status:

Alen Islamović pokrenuo biznis i otkrio o čemu se radi

Pjevač Alen Islamović neko vrijeme se nije pojavljivao u javnosti, a sada je otkrio kako provodi vrijeme tokom pandemije korona virusa.

ā€œJa sam čovjek sagrađen od takvih gena da uvijek voli neÅ”to da radi. Pobjegao sam iz Zagreba koji je zatvoren, moja porodica živi u kavezu godinu dana, a ja sam ovdje na području Bihaća, pa sam dosta u prirodi. Imam farmu ljeÅ”nika, imam dosta poslova, sređujem kućuā€¦ Provodim vrijeme pored rijeke, sužen mi je krug prijatelja. Pazim se dostaā€, počeo je Alen.

On je prije četiri godine posvetio novom biznisu, sadnji ljeŔnika, Alen je ispričao kako mu ide posao.
ā€œTo Å”to sam ja posadio, to su najbolje i najslađe sorte u Evropi. Ovo su jako krupni ljeÅ”nici. Ta sorta je uspjela, plasiram na tržiÅ”te. Nadam se da će se taj urod povećati. To je posao budućnosti, savjetujem svima da krenu time da se bavi. Za sve se koristiā€, priča pjevač.

Na pitanje da li ga je neko od kolega pozvao zbog biznisa, Islamović je odgovorio:

ā€œJeste, jedan od prvih je bio Goran Bregović, prije jedno četiri godine. Tražio je odmah da mu poÅ”aljem dva, tri stabla, kaže ima vjeverice. Čujemo se redovno nas dvojica i nadam se da će se smiriti ova situacija da bismo mogli neÅ”to da radimo.

Alen je istakao da se veoma pazi, te je naglasio da se nedavno vakcinisao protiv korona virusa.

ā€œJa sam se vakcinisao zahvaljujući Srbiji i kolegama koji su mi omogućili da primim vakcinu u Beogradu, od srca sam zahvalan. Doći ću i na drugu dozu. Treba se svi vakcinisati, da čuvamo sve oko sebeā€, zaključio je pjevač u emisiji ā€œPremijera-Vikend Specijalā€.
lunapikilexDatum: Ponedjeljak, 05.04.2021, 21:58 | Poruka broj: # 206

Poruka: 735
Status:

Knez predstavio novu numeru Zarobljeni

Pjevač Nenad Knežević Knez obradovao je svoje fanove novom pjesmom poslije dužeg vremena.

ā€œTo je pjesma koja govori o odnosu muÅ”karca i žene i o nedostatku komunikacije. Nekada se prosto zarobimo u svojim riječima. Pjesma je jako dobra, potpuno jedna nova energija, koja podsjeća melodijski i tekstualno na moje stare pjesme, ali upakovane u jedno potpuno novo, moderno ruhoā€, započeo je pjevač.

Pjevač je otkrio i da li se on nekada naÅ”ao ā€œzarobljenā€ kao Å”to pjeva njegova pjesma.

ā€œÅ to se tiče zarobljenosti u riječima, to nije samo ako ne možemo da se izrazimo dobro, nego nekada prosto nemamo snagu. Nekada smo zarobljeni samo reći ,,izviniā€ ili smo zarobljeni da kažemo ,,volim teā€. Upravo su to neke stvari koje nam otežavaju život, a treba reći. Ja mislim da je komunikacija sve rjeÅ”ava. Bilo kakav problem u vezi, jedna zdrava komunikacija to rjeÅ”ava. Pjesma je vrlo romantična, on se njoj obraća na taj način da su i dalje nesigurni u svoju ljubav, tj traže jeā€, pojasnio je Knez za IDJTV.
lunapikilexDatum: Ponedjeljak, 05.04.2021, 21:59 | Poruka broj: # 207

Poruka: 735
Status:

IVAN GAVRILOVIĆ TRAŽI RAZOD DA BI OTPOČEO BRAK SA LJUBAVNICOM

Denser Ivan Gavrilović javno je prevario suprugu sa Milijanom Bogdanović, a sada je otkrio i da je spreman da se oženi njome.

ā€“ Ja moram da kažem da sam presretan. Sve Å”to mi se desilo sa Milijanom je prava ljubav. Drago mi je Å”to je baÅ” ona pored mene i mogu da kažem samo joÅ” jednom da želim da je oženim. NaÅ”a ljubav je do sada pobjeđivala, pa će tako biti i u budućnosti ā€“ reko je Ivan.

Milijana je stajala pored njega i zadovoljno se smjeŔkala na sve ono Ŕto je Ivan rekao. Na njegove riječi ona je samo dodala:

ā€“ Ljubav će pobjediti sve ā€“ rekla je ona.
lunapikilexDatum: Ponedjeljak, 05.04.2021, 21:59 | Poruka broj: # 208

Poruka: 735
Status:

Ana Sević najavila tužbu protiv bivÅ”eg supruga Darka Lazića

Pjevač Darko Lazić nedavno je od bivÅ”e supruge Ane Sević preuzeo kćerku Lorenu, koja živi sa majkom, a poslije sat vremena provedenih u Brestaču, navodno ju je ostavio samu i otiÅ”ao u kafanu.

Branka Lazić, majka pjevača Darka Lazića sada tvrdi da njen sin prije viÅ”e od mjesec dana nije ostavio kćerkicu Lorenu sa njom i da se tada nije vrato kući dva dana, kao i da je Ana Sević tada zaista doÅ”la u Brestač po kćerku iako je trebalo da je Darko vrati kod majke.

Ona tvrdi da je pjevač cijeli dan bio sa kćerkicom, ali da jeste otiÅ”ao na jednu privatnu proslavu uveče, te da se vratio tokom noći i da je naredni dan poroveo sa njom, a uprkos dogovoru da je on vrati u Beograd, Ana je tada doÅ”la po nju u Brestač.

Lazićeva majka ispričala je da su se Ana i Darko tada dogovoarali kada će on Lorenu da vrati u Beograd, ali da je Sevićeva doÅ”la u Brestač po nju.

Lazićeva majka je izjavila da nije istina da je unuka provela dva dana sa njom bez Darka, a poslije njene izjave oglasila se i pjevačica Ana Sević.

ā€“ Slatko se ismijahā€¦ Jao, ko sam ja da odgovaram sveviÅ”njim bićima koji, kako rekoÅ”e, ā€œimaju tako rijetku krvnu grupu pa ne mogu da dobiju koronuā€?! Zar je potrebno iÅ”ta dalje komentarisati? Zaista za bilo koju njihovu izjavu nemam komentar. Ima moj advokat koji ima sve dokaze u vidu poziva, poruka, slika, listinga vezano za ovaj slučaj i koji će se sa akterima družiti na sudu.
lunapikilexDatum: Srijeda, 14.04.2021, 18:37 | Poruka broj: # 209

Poruka: 735
Status:

PORODILA SE JELENA GERBEC: Pjevačica donijela na svijet drugo dijete

Pjevačica Jelena Gerbec i njen suprug Vladan dobili su drugo dijete. Pjevačica se porodila i na svijet donijela djevojčicu, a sretnu vijest podijelio je njen suprug na druŔtvenoj mreži Instagram.

Vladan je, naime, otkrio da je na svijet doÅ”la njihova kćerka kojoj su dali ime Anđelija.

ā€œOtac po drugi put! Na svijet je doÅ”la Anđelija Đorđević, živa i zdrava! Hvala ti hrabra ženo do nebaā€, napisao je Vladan.

ā€œSve je proÅ”lo super, hvala Bogu. Tata i babe kažu da liči na mene (smijeh). Taman su se podijelile, Sofi na tatu, Anđelija na mamuā€, rekla je Jelena.

Podsjetimo, Vladan i Jelena već imaju kćerkicu koja se zove Sofija. Inače, mnoge je iznenadilo kad su prije izvjesnog vremena njih dvoje saopÅ”tili da će se rastati, a onda su tek Å”okirali javnost kada su rijeÅ”ili da se pomire. Pjevačica se trudila da skriva trudnoću od javnosti, ali jednom kada se saznala vijest, nije skrivala sreću.
lunapikilexDatum: Srijeda, 14.04.2021, 18:38 | Poruka broj: # 210

Poruka: 735
Status:

Dok pola estrade grca u dugovima za nju nema krize!

Usljed pandemije korona virusa, mnogi pjevači su ostali bez posla i u loÅ”oj su finansijskoj situaciji, ali to nije slučaj i kod pjevačice Dare Bubamare. Iako se brojne njene kolege žale na finansijsku krizu zbog manjka posla, kod nje definitivno ā€œnema zimeā€.

Ona je svoje slobodno vrijeme iskoristila da obiđe nekoliko luskuznih destinacija, a nakon Å”to je uživala na Zanzibaru, Maldivima, te Maldivima i Dubaiju, pjevačica je zapičila na novo putovanje.

Naime, Dara je svoje pratioce počastila fotkom iz aviona, ali joŔ uvijek nije otkrila gdje se uputila, pa je tako sve bacila u rebus.
lunapikilexDatum: Srijeda, 14.04.2021, 18:39 | Poruka broj: # 211

Poruka: 735
Status:

KORONA IH JE PONOVO SPOJILA: Zlata Petrović se pomirila sa Hasanom!

BivÅ”i supružnici Zlata Petrović i Hasan Dudić godinu dana nisu komunicirali. Međutim, kada se pjevač i kantautor zarazio koronavirusom i zavrÅ”io u bolnici, folkerka ga je odmah pozvala telefonom i naÅ”la mu se ā€œpri ruciā€.

Pjevačica Zlata Petrović pomirila se sa bivÅ”im suprugom, kantautorom Hasanom Dudićem, nakon godinu dana svađe.

Nakon Å”to je Dudić obolio od koronavirusa, a potom i prebačen na bolničko liječenje zbog obostranog zapaljenja pluća, folkerka se zabrinula za njegovo zdravstveno stanje pa je odmah pozala telefonom i ponudila pomoć. Ona je čak pokrenula sva moguća ljekarska poznanstva kako bi se raspitala i kako bi je izvjeÅ”tavali o njegovom zdravlju.

ā€œZlata i Hasan poslije razvoda su ostali u fenomenalnim odnosima. Uvijek su bili tu jedno za drugo, pogotovo kada su imali problema sa sinom zbog kockarskih dugova. I to su uspjeli zajedno da prebrode. Međutim, njihov odnos je zahladnio u posljednjih godinu dana iz nama nepoznatih razloga, te uopÅ”te nisu imali kontaktā€, otkriva izvor i dodaje da je Zlata prva stupila u kontakt sa Hasanom.

ā€œPozvala ga je telefonom čim joj je sin javio da se Hasan ne osjeća dobro. Razgovarali su kao dvije normalne i odrasle osobe, odnosno koliko je Dudić u tom stanju mogao da komuniciraā€, rekao je naÅ” izvor.

Podsjetimo, Hasan je u petak 2. aprila primljen u KBC Zvezdara sa obostranom upalom pluća i otežanim disanjem, te je bio i na kiseoniku., a 10. aprila izaÅ”ao je iz bolnice.
lunapikilexDatum: Srijeda, 14.04.2021, 18:39 | Poruka broj: # 212

Poruka: 735
Status:

Aleksandra Mladenović progovorila o bivÅ”em dečku kog je sponzorisala!

U ovonedjeljnom izdanju emisije ā€œMagazin Inā€ goŔće Sanje Marinković bile su Aleksandra Mladenović, Vanja Mijatović, Ilda Å aulić, Dajana Paunović, Dragica Radosavljević Cakana i Nada Blam.

Aleksandra Mladenović je ovom prilikom priznala da je bila u vezi sa muÅ”karcem koji ju je koristio i praktično bio sponzoruÅ”a.

ā€“ Imala sam muÅ”karca koji je bio koristoljubiv. Traži poklone, ovo, ono. Bilo je momenata, ali na vrijeme sam prepoznala da mi takav muÅ”karac ne treba u životu. Å to je najgore, kupila sam poklon, ali sve je bilo malo (smijeh). Na sreću, na vrijeme sam shvatila da mi takav muÅ”karac ne treba ā€“ rekla je Aleksandra Mladenović.
lunapikilexDatum: Srijeda, 14.04.2021, 18:40 | Poruka broj: # 213

Poruka: 735
Status:

Rada Manojlović se izjasnila i otkrila da li je istina da je trudna!

Nakon Å”to je ā€œisplivalaā€ fotografija Rada Manojlović na kojoj navodno izgleda kao da je u drugom stanju, pjevačica se sada oglasila i otkrila Å”ta je istina.

Naime, na njenim fan stranicama isplivala je fotka gdje se pjevačica drži za stomak i gdje liči kao da je u početnom stadijumu trudnoće, a Rada je otkrila da je u pitanju samo dezinformacija.

ā€“ Ma kakvi, slike ja od prije Hrista, joÅ” od 2017. Ja mislim kad sam bila u Sarajevu na nastupu. Takva je haljina ā€“ rekla je Manojlovićeva.

ā€“ Ne, ne, takva je haljina ā€“ rekla je Manojlovićeva na pitanje da li je u drugom stanju.
lunapikilexDatum: Srijeda, 14.04.2021, 18:41 | Poruka broj: # 214

Poruka: 735
Status:

Sandra Afrika otkrila Å”ta se desilo u noći kada ju je uhvatila policija

Gosti u ovonedjeljnom izdanju emisije ā€œAmidži Å”ouā€ kod voditelja Ognjena Amidžića bili su Relja Popović, Sandra Afrika, Teodora-Tara Stojanović i glumci Marijana Mićić, Dragan Marinković Maca i Đorđe Stojković.

Kako se nedavno pisalo da je Sandra imala bliski susret sa policijom, ona je objasnila o čemu se radi.

ā€“ Ma niÅ”ta straÅ”no. Ograničenje je bilo 80, ja sam vozila 85. Dobro, 116. Moj auto to ne osjeća. Zaustavio me, dala sam dokumenta, napisali su mi kaznu i to je to. To veče nisam neÅ”to raspoložena, bila sam u pidžami, otiÅ”la neÅ”to da uzmem sa svojim kumom. Nije me pitao da li vidim znak, nisam jurila, dala sam dokumenta i to je to. Kad sam raspoložena, uđem u neku priču i generalno me puste, ali to veče eto nisam bila raspoložena, reko piÅ”i kaznu i to je to ā€“ rekla je Sandra.
lunapikilexDatum: Srijeda, 14.04.2021, 18:42 | Poruka broj: # 215

Poruka: 735
Status:

Ljupka Stević na sasluÅ”anju u policiji

Pjevačica Ljupka Stević sasluÅ”ana je u policijskoj stanici na Voždovcu zbog toga Å”to je izjavila da je njen bivÅ”i partner DragiÅ”a Simić podvodio maloljetnice.

Pjevačica se iznenadila kada je dobila poziv od policije.

ā€œJa kada sam vidjela da me zovu iz Voždovca, nije mi bilo dobro. BaÅ” sam se uplaÅ”ilaā€, rekla je Ljupka za ā€œKurirā€, a zatim objasnila detalje.

ā€œSada sam doÅ”la zbog neke optužbe, tiče se tog septembra, kada je bio skandal. Vezano za ona maloljetna lica Å”to sam spominjala u onom stanju. Sada smo to ispeglali, nadam se da će sve da bude okej, jer je podnijeta krivična prijava. Nije krivična prijava protiv mene, radna grupa MUP-a je Drugom osnovnom sudu podnijela neku prijavu, tužbu, i ja sam pozvana u svojstvu građanina da dam izjavu za te navode koje sam tada reklaā€, rekla je Ljupka.

Ljupka je objasnila policiji da je to pričala kada je bila ljuta i u rastrojstvu, te se nada da će se slučaj obustaviti.

ā€œU onom stanju sam svaÅ”ta izupetala, nije mala stvar i naravno da mi se sada obija o glavu. Pročitali su mi Å”ta sam rekla. Mislim da će cijeli slučaj da se obustavi, jer nema Å”ta dalje da se zahtjeva, da se traži. Rekla sam da sam bila u nervnom rastrosjtvu, to je sasvim dovoljnoā€, rekla nam je Ljupka.
lunapikilexDatum: Srijeda, 14.04.2021, 18:42 | Poruka broj: # 216

Poruka: 735
Status:

Stihovi jedne BalaÅ”evićeve pjesme kriju dugo skrivanu tajnu: Riječ je o pjevačici

Popularni kantautor Đorđe BalaÅ”ević napustio nas je 19. februara ove godine.

Muzičar je preminuo od posljedica zaražavanja koronavirusom, a za sobom je ostavio suprugu, troje djece i dvije unuke.

I ne samo to, već brojne legendarne pjesme u kojima će zauvijek živjeti. Jedna od njih je i pjesma ā€œJedan SaÅ”a iz vozaā€, koja krije priču koju malo ko zna.

Naime, inspiraciju za ovu pjesmu potražio je prvoj ljubavi pjevačice Bilje Krstić, koja joj se desila tokom studija na Fakultet muzičke umjetnosti. Bilja i Đorđe su se tada družili, a iz prijateljstva se kasnije rodilo i kumstvo.

Iako je ovo bila Biljina prva ljubav najveća joj se desila sa glumcem Tihomirom Arsićem osamdesetih godina proÅ”log vijeka. Bilja iz braka sa Tihomirom ima dvije kćerke Milicu i Lenku.

Tihomir Arsić je preminuo od kancera 7. decembra 2020. godine.
lunapikilexDatum: Srijeda, 14.04.2021, 18:43 | Poruka broj: # 217

Poruka: 735
Status:

ACA LUKAS O PJEVAČKIM TAKMIČENJIMA: Roditelji su mi nudili svoje kćerke

Aca Lukas se oglasio putem svog kanala sa albumom ā€žUspavanka za ozbiljne bebeā€œ. Pjesme su sjajne, presluÅ”ane mnogo puta, ali ā€žMachinaā€œ i ā€žHotelā€œ su tako brzo ā€œprobiliā€ sva očekivanja. Probirljiva zvijezda kakav je Lukas, pri pomeni ženske populacije trenutno, kaže, apstinira od partnerica dok ne naiđe neka koja će privući njegovu pažnju i koja posjeduje magiju koja će probuditi leptiriće između dva bića.

ā€œZvezde Grandaā€ u kojima je do nedavno učestvovao kao član žirija ne gleda, pa uz sve iznosi i detalj koji je bio prisiljen da kaže a vezan je za roditelje kandidata koji se takmiče u ovom muzičkom rijalitiju.

-Roditelji klinaca koji učestvuju u takmičenju ā€œZvezde Grandaā€ misle da će odmah njihova djeca postati pjevači, misle da će rijeÅ”iti sve životne probleme ā€“ kazao je Lukas nastavljajući kako je to prosto nemoguće, da je to samo jedan mali iskorak a onda ishitreno dodao da su mu neki od roditelja nudili i brojeve telefona kćerki.

To ga je smrtno razočaralo pa iz protesta svakoj od takvih takmičarki nije davao prolaznu ocjenu. To je bila njegova kazna roditeljima tih kandidata. Tako neÅ”to nikada mu neće biti jasno ali, eto, i to postoji.
lunapikilexDatum: Srijeda, 14.04.2021, 18:44 | Poruka broj: # 218

Poruka: 735
Status:

HRVATSKA GLAZBENA UNIJA POMAŽE SVOJIM MUZIČARIMA: Pet miliona kuna za koncerte

Hrvatsko ministarstvo za kulturu i HGU organizuju 166 koncerata u ovom pandemijskom vremenu. Koncerata viŔe nego li se desilo u vremenu bez virusa.

Toni Cetinski, Gibonni, GraÅ”o, Prljavo kazaliÅ”te koje će se predstaviti u Puli, Tomphson u splitskoj Areni, Parni Valjak u Zagrebu te na turneju idu Josipa Lisac, Hladno pivo, sve uz četiri koncerta Gorana Bare.

Koncertni serijal naslovljen ā€žJer svirati se moraā€œ će država finasirati, naravno kapacitet posjetitelja i sve ostale predostrožnosti biće uključene, a ukupni troÅ”kovi koncerata biće 5 miliona i 266 hiljada kuna.
lunapikilexDatum: Srijeda, 14.04.2021, 18:44 | Poruka broj: # 219

Poruka: 735
Status:

JoŔ jedna takmičarka odustala od Zvezda Granda

Stela Rade je, nakon Vanje Knežević, druga takmičarka koja je odjednom odlučila da odustane od učeŔća u takmičenju ā€œZvezde Grandaā€.

Ona je na svom jutujub kanalu objasnila i zaŔto.

ā€“ Odustala sam od ā€œZvezda Grandaā€. Nemam niÅ”ta protiv produkcije, Å”taviÅ”e, bilo mi je lijepo, uživala sam, bilo je to jedno lijepo iskustvo za mene. Mnogo toga sam naučila i osvjestila, a isto tako sam osvjestila i da to nije moj put- rekla je Stela i dodala:

ā€“ Ne želim da potpiÅ”em ugovor sa ā€œGrandomā€. Otvaram svoj studio i produkcijsku kuću. Sa dečkom radim na pjesmi koju ću uskoro objaviti. Odlučili smo da idemo dužim i težim putem jer ne želim da se moja karijera gradi na žutilu i tračevima.
lunapikilexDatum: Srijeda, 14.04.2021, 18:45 | Poruka broj: # 220

Poruka: 735
Status:

Tijana Dapčević otkrila da je u jednom trenutku imala 115 kilograma

Pjevačica Tijana Dapčević podijelila je svoje iskustvo vezano za skidanje viÅ”ka kilograma koje je dobila tokom trudnoće.

Tijana je ispričala da se u periodu kada je bila trudna ugojila 45 kilograma i da je pred porođaj imala 115 kilograma.

Ona je dodala da je osjećala glad maltene 24 sata dnevno, i da je često posezala za nezdravom hranom.

ā€“ Bukvalno sam nosila joÅ” jednu osobu u sebi. Nisam imala vrat, a ruke su mi bile kao butine. Tada sam rijeÅ”ila da uradim neÅ”to po tom pitanju. Međutim, počela sam da mrÅ”avim tek kada sam shvatila da meni ne treba nikakva dijeta, nego da promijenim način života. Mi žene imamo nevjerovatnu blokadu u glavi kada se pomene riječ dijeta. Tada mislimo samo o hrani i o tome Å”ta ćemo da jedemo, a Å”ta ne smijemo ā€“ rekla je pjevačica za ā€œHit Informerā€.

Tijana, kako se navodi, dan započinje ovsenim pahuljicama sa čijom i crvenim voćem, za ručak obično jede ćuretinu s povrćem, a za večeru brancin ili oradu uz salatu.

ā€“ Imala sam krizu u početku, ali sam dala sve od sebe da izdržim. Svi treba da se hranimo bez Å”ećera, braÅ”na i mlijeka. Tako ćemo doći do željene kilaže, međutim, kao i ostale žene i ja se često opustim pa se ugojim ā€“ rekla je Tijana, kojoj je cilj da smrÅ”a joÅ” devet kilograma.
Forum »    MUZIKA » Sve o muzici.. » ESTRADNE NOVOSTI (Novosti sa ex-yu estrade)
Search:
Top 30 Forumasa