Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Forum »    TV I RADIO » Internet radio i TV » DreamBox 500HD Re-Stream (Pomocc!)
DreamBox 500HD Re-Stream
kurodramaDatum: Nedjelja, 09.02.2014, 17:54 | Poruka broj: # 1

Poruka: 99
Status:

Zdravo, evo ovih par dana razmisljam da kupim dreambox 500 HD i da uradim re stream kanala na PC VLC player, Android... ako neko zna neka se javi da pomogne imat ce listu kanala obecavam 1000%..
Dakle potrebno mi je malo pojasniti koji img. ubaciti u drimbox., vasa misljenja u vezi toga, kako cu da podesim ovaj dreambox restraem evo stranica odakle sam skinoo.. ii da li je najbolji Wowza Media. da mi radi preko nje ono npr.. http://mojhost:8090/testkanal&u=vaseime&p=vaspasvord.

Hvala unaprijed volijo bih da cujem vasa misljenja
brajllaDatum: Ponedjeljak, 17.02.2014, 11:34 | Poruka broj: # 2

Poruka: 78
Status:

Code
Zdravo, evo ovih par dana razmisljam da kupim dreambox 500 HD i da uradim re stream kanala na PC VLC player, Android... ako neko zna neka se javi da pomogne imat ce listu kanala obecavam 1000%..  
Dakle potrebno mi je malo pojasniti koji img. ubaciti u drimbox., vasa misljenja u vezi toga, kako cu da podesim ovaj dreambox restraem evo stranica odakle sam skinoo.. ii da li je najbolji Wowza Media. da mi radi preko nje ono npr.. http://mojhost:8090/testkanal&u=vaseime&p=vaspasvord.  

Hvala unaprijed volijo bih da cujem vasa misljenja

Ako vec nisi podesio ,znaci najbolji image za strimove je Open pli ,znaci instaliraj open pli image i ubaci spremnu listu preko "tc" il "dcc" za open pli image na putanju etc/enigma2/userbouquet.favourites.tv.Ako sta nebude jasno javi se pa cemo podesiti smile

Added (17.02.2014, 09:34:37)
---------------------------------------------
re stream da bi isao u public prvo i osnovno trebas imati dobar internet najmanje 100/100,i mislim da to nebi islo kako treba dok nebi zakupio neki isto dobar server da bi to sve lijepo konvertovao i poslozio...skup je ovaj hobi biggrin

nolteDatum: Ponedjeljak, 17.02.2014, 14:17 | Poruka broj: # 3

Poruka: 6010
Status:

mozes strimati preko dm-a u lokalnoj mrezi , ne treba ti nikakva posebna podesenja , a mozes strimati i prema vani ali kao sta rece kolega brajla treba forwardovati portove, imati brz internet , tj. uplink ili zakupiti server sta isto nije bas jeftino ......
kurodramaDatum: Ponedjeljak, 17.02.2014, 14:34 | Poruka broj: # 4

Poruka: 99
Status:

Aham hvala Vam na odgovorima, a da pa dobro ne bih ja to prodavao nego samo za lokalnu upotrebu ili cak mozda 5 - 6 klijenata, ali prijateljima samo naravnoo
jose8083Datum: Utorak, 18.02.2014, 03:32 | Poruka broj: # 5

Poruka: 10
Status:

it is possible to get more than one external connection on dreambox??
leacxxxDatum: Ponedjeljak, 24.02.2014, 03:24 | Poruka broj: # 6

Poruka: 144
Status:

angry
pejaDatum: Ponedjeljak, 24.02.2014, 12:10 | Poruka broj: # 7

Poruka: 503
Status:

Code
Hvala Vam na odgovorima, a da pa dobro ne bih ja to prodavao nego samo za lokalnu upotrebu ili cak mozda 5 - 6 klijenata, ali prijateljima samo naravnoo

kurodrama
Ne radi se ovdje o tome koja je tvoja namjera strimovanja i sa koliko korisnika želiš to da podijeliš nego o tome da ti za lokalnu mrežu nije potrebno otvaranje portova na ruteru a ne treba ti neki ni brz net izuzev za hd kanale ali može i tu proći neki prosječan upload kojeg danas daju uglavnom svi provajderi.Znači lokalna mreža je ono našto ti se kače samo tvoji mrežni uredjaji sa tvoje strane rutera, onako narodski rečeno ,dakle lokalna upotreba ide samo u lokalnoj mreži a za ostalo moraš poraditi na preduslovima koje su ti kolege u predhodnim postovima pomenuli...
Nik007Datum: Utorak, 12.08.2014, 15:52 | Poruka broj: # 8

Poruka: 1
Status:

Quote peja ()
oad kojeg danas daju uglavnom svi provajderi.Znači lokalna mreža je ono našto ti se kače s


Postovani hteo bih da pitam kolkiko mojih prijatelja mogu da povezem i da li mogu da se strimjuju svi kanali preko dreamboxa? Tacnije da li svi kanali koji su dostupni na dreamboxu mogu da prate svi prijatelji koji su povezani u mrezu? Npr neko zeli da gleda rts 1 a drugi Happy tv u tom istom terenutku . Da li je moguce povezati neki Televizor NA MREZU PREKO STB -a da bi mogao da prati kanale sa dreamboxa. Koji od progreama preporucujete ja sam nasao program XBMC kojim moze da se napravi Video server i mogu da se strimuju kanali ali ne znam koliko ljudi odjedanput moze da gleda te kanale. Pozzzz
Forum »    TV I RADIO » Internet radio i TV » DreamBox 500HD Re-Stream (Pomocc!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Top 30 Forumasa