Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Forum »    TV I RADIO » Internet radio i TV » Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om? (Jesam li zadovoljan sa uslugom mojeg IPTV-a?)
Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om?
mirzakralj2007Datum: Četvrtak, 24.11.2016, 01:35 | Poruka broj: # 1

Poruka: 42
Status:

Pozdrav svima!
Htio sam da otvorim novu temu u kojoj bi svi forumaši imali priliku da napišu nešto o svojim iskustvima sa IPTV-om i da preporuče dobre servise ili nas upozore da obratimo pažnju na pojedince.
stlouisDatum: Utorak, 29.11.2016, 15:09 | Poruka broj: # 41

Poruka: 135
Status:

Do sada sam koristio
-Nettv plus 5 godina)najbolji,najstabilniji,najskuplji iptv servis.Dok su izgubili Arenu sport kraj
-Bosna tv-najveci lazovi na podrucju S.Amerike
-Gss-bili nekad odlicni,dok su izgubili Sport club kanale kraj
-Fasttv-bili su ocajni ,popravili se ali isto problem sa sportskim kanalima
-Mirobec dobar servis,dobar izbor kanala ...problem bio kod mene
-NextGen odlican servis,tehnicka sluzba,nemaju Moja Tv ...problem kod mene
-Bitka na Neretvi-dobar servis,kvalitet slike odlican,izbor kanala isto tip nula od covjeka
-IptvBosnia-odlicni u svim segmentima...problem do mog interneta
-BigTv-najbolji servis koji se pojavio na ovim prostorima(ne rade vise)
-BalkaniyumTv-ljudi koji nisu u servis ulozili 1 dolar da se poboljsaju,malo kanala ,los kvalitet
-ExYuiptvusa/canada odlicni bili,ne znam sto su prestali
Bilo ih je jos ali ono sto pamtim.Hvala svima koji su nam omogucili da mozemo gledati nase kanale vamo preko bare.Nekad je problem do nas nekada do njih ali takav je internet .Ja recimo trenutno imam pretplatu na dva tv-a od dva servisa ali ne mogu gledati skoro nista jer slika konstantno ledi i mnogi su mi pokusali pomoci ali bez uspjeha tako da nokon isteka pretplate sve cu odjaviti i zahvaliti se vlasnicima servisa na pomoci.Poz.
DNSLinkDatum: Utorak, 29.11.2016, 15:17 | Poruka broj: # 42

Poruka: 25
Status:

@stlouis, e mozes li se meni javiti, da ti dam test,cisto da mi testiras, da vidim kako rade kanali tamo preko bare?
Da znam, sta da radim po tom pitanju. Mozes na mejl: dnslinkcontact@gmail.com
Pozdrav
MilasinDatum: Utorak, 29.11.2016, 20:27 | Poruka broj: # 43

Poruka: 10
Status:

DNSLink, Ne radi mi nijedan program
Poruku uredio Milasin - Utorak, 29.11.2016, 21:21
MilasinDatum: Utorak, 29.11.2016, 20:30 | Poruka broj: # 44

Poruka: 10
Status:

ovde
Poruku uredio Milasin - Utorak, 29.11.2016, 21:02
DNSLinkDatum: Utorak, 29.11.2016, 23:11 | Poruka broj: # 45

Poruka: 25
Status:

Quote Milasin ()
DNSLink, Ne radi mi nijedan program

Sredjeno. Pozdrav
mirzakralj2007Datum: Utorak, 29.11.2016, 23:44 | Poruka broj: # 46

Poruka: 42
Status:

Stlouis hvala ti na komentaru.
Po svemu sudeći ti imaš probleme sa serverima iz drugih dijelova svijeta i samo si mogao pratiti programe od onih provajdera koji su imali servere u SAD.
Traži nešto tamo ili gledaj i ti bitku pošto i za nju pišeš da je dosta dobra, ali je tip nula od čovjeka. Pusti njega jarane, gledaj tv i uživaj!
MilasinDatum: Srijeda, 30.11.2016, 01:41 | Poruka broj: # 47

Poruka: 10
Status:

Quote DNSLink ()

Poruka: 6
Nagrada: 0 +
Reputacija: 0 ±
Status:

Quote Milasin ()
DNSLink, Ne radi mi nijedan program

Sredjeno. Pozdrav


Super hvala ti
stlouisDatum: Srijeda, 30.11.2016, 03:16 | Poruka broj: # 48

Poruka: 135
Status:

Quote mirzakralj2007 ()
Stlouis hvala ti na komentaru.
Po svemu sudeći ti imaš probleme sa serverima iz drugih dijelova svijeta i samo si mogao pratiti programe od onih provajdera koji su imali servere u SAD.
Traži nešto tamo ili gledaj i ti bitku pošto i za nju pišeš da je dosta dobra, ali je tip nula od čovjeka. Pusti njega jarane, gledaj tv i uživaj!

Ne znam u cemu je problem znam da sam bezze maltretirao vlasnike servisa i tehnicku sluzbu na kraju mi se javio covjek koji kaze ,,tvoj ping je pregolem i ne mozes imati dobar servis".Trenutno mi Nextgen radi perfektno ali je to kratkotrajno i nakon toga pocinju problemi.BNN je realno dobar servis ali je momak koji radi za vlasnika ili nepismen ili neodgojen pa casti ljude svim i svacim .Necu do sredine decembra uzimati nista jer vec imam uplaceno a onda cu pokusati ili nettv ,fasttv ili gss nekoga sa svojom app.Poz.
brkicr65Datum: Srijeda, 30.11.2016, 20:46 | Poruka broj: # 49

Poruka: 56
Status:

Sve zavisi od toga sta ko hoce za mene je presudno da su sportski kanali u visokoj rezoluciji, a ostali kanali manje-vise sve je to isto. Naravno da kanali imaju epg, eh kad bi jos moglo da se sredi to da se moze vratiti unazad, a evo izgleda da neki rade na tome.
Usput, nije reklama ali imao sam proliku testirati dok je jos radio na listi ovaj DNSLink i napravio je dobru listu, narocito sam uzivao dok je Arenasport bila FHD i kod mene je bilo bez zamrzavanja slike sve ok, odgledao sam ligu sam ligu sampiona bez ikakvih problema (imam dobar internet), ali kao sto i on sam kaze kod nekih "puca veza" i nastaju problemi kad je FHD. Kod onih kod kojih je tv do 42 inca i ne primjeti se puni, koliko kod onih koji imaju vece tv (mislim na razliku HD i FHD), a SD bolje negledati utakmicu "lose, lose do bola"
brkicr65Datum: Srijeda, 30.11.2016, 21:02 | Poruka broj: # 50

Poruka: 56
Status:

A ovaj fastv oni imaju to za vracanje i sportskekanale sky sport, arena, euro,fox u HD su i posto nemoze se testirati jel neko imao i da li vrijedi?
stlouisDatum: Četvrtak, 01.12.2016, 04:12 | Poruka broj: # 51

Poruka: 135
Status:

Quote brkicr65 ()
A ovaj fastv oni imaju to za vracanje i sportskekanale sky sport, arena, euro,fox u HD su i posto nemoze se testirati jel neko imao i da li vrijedi?

Ako upitas njih licno recice ti da su najbolji i dasu jedini ovlasteni distributer exYu kanali,zatim pozovi Nettv i naravno i oni ce ponoviti isto.probaj i sa Gss cak su i oni jedini ovlasteni distributeri a to isto tvrde i ovi iz Bostel-a.Pa Bujrum izaberi.
seadsaldic321Datum: Četvrtak, 01.12.2016, 12:26 | Poruka broj: # 52

Poruka: 14
Status:

Nextegen najbolji ubjedljivo nema dvojbe!Pozdrav za sve i hvala stlouis za prepllatu.
stlouisDatum: Subota, 03.12.2016, 21:00 | Poruka broj: # 53

Poruka: 135
Status:

Ima li neko da je koristio ovaj servis
IPTV BIRD-NEW OFFERS-available now,expires in 20.12.16:
Smart Deceber EX-YOU package:5,99$-With BIGGEST VOD,all with ex-you subtitles:
You can watch on max 12 devices,with different IP adresses,but RESTREAM-inserting playlist in Xtream-codes,FullIPTV etc... is STRICTLY FORBIDDEN,and your account will be BANNED in just 3 seconds after try to RESTREAM.Also,VPN PROXIES who can"t be located is FORBIDDEN,and you become BANNED after this.
mirzakralj2007Datum: Nedjelja, 04.12.2016, 01:15 | Poruka broj: # 54

Poruka: 42
Status:

Pa gdje ga nadje Stlouis?
Ti se ubi tražeći idealni iptv servis. Teško je naći nešto što radi 100% dobro, ali moguće je naći neke sa 90%-95-%!
Samo ti traži i napiši nam šta nude i kako si zadovoljan.
stlouisDatum: Nedjelja, 04.12.2016, 18:58 | Poruka broj: # 55

Poruka: 135
Status:

Quote mirzakralj2007 ()
Pa gdje ga nadje Stlouis?
Ti se ubi tražeći idealni iptv servis. Teško je naći nešto što radi 100% dobro, ali moguće je naći neke sa 90%-95-%!
Samo ti traži i napiši nam šta nude i kako si zadovoljan.

Eno ga reklamira se tamo na ,,Ponuda i potraznja"/Narucicu ga ovo koji dan da vidim vrijedi li.Inace nema idealnog iptv serisa ,sve i jedan ponekad prekida.
DNSLinkDatum: Nedjelja, 04.12.2016, 23:52 | Poruka broj: # 56

Poruka: 25
Status:

Jos nisi probao DNS Link. biggrin
stlouisDatum: Ponedjeljak, 05.12.2016, 01:16 | Poruka broj: # 57

Poruka: 135
Status:

Quote DNSLink ()
Jos nisi probao DNS Link.

Ne znam sta vise nisam probao za ovih 5-6 godina.Ako nisam promjenio 20-ak servisa Bog me ubio,sve iz radoznalosti i sve se svodi na isto
DNSLinkDatum: Ponedjeljak, 05.12.2016, 17:00 | Poruka broj: # 58

Poruka: 25
Status:

Mozda je problem u tebi. Nemoj vise TV da gledas. biggrin biggrin
Salim se malo. smile
Pozdrav
stlouisDatum: Utorak, 06.12.2016, 02:50 | Poruka broj: # 59

Poruka: 135
Status:

QuoteDNSLink ()
Mozda je problem u tebi. Nemoj vise TV da gledas.
Salim se malo.
Pozdrav

Moze bit problem u mom internetu ne moze u meni.Nekad radi odlicno nekad nikako ali sve manje i manje gledam tv pa radilo ne radilo ne smeta mi vise.Rakija se pece,susi se meso,sudzuk kome je jos do tv-a.Poz.i tebi
phabetanalDatum: Utorak, 06.12.2016, 21:08 | Poruka broj: # 60

Poruka: 1
Status:

citam upravo komentare, pa rekoh da i ja dodam svoj. koristim next-gen iptv vec drugi mjesec, preko kodi-ja na amazon firestick-u.
dok sam bio na oficijelnoj kodi verziji 16 - Jarvis, bilo je sporo prebacivanje kanala, sa beta 17 - Krypton, ide jednako brzo kao na kablovskoj (koju sam upravo otkazao jer sam jako zadovoljan sa next-gen) - znaci BEZ pauze - kvalitet slike je sjajan, istina da s vremena na vrijeme prekine signal na kratko, ali to se da pretrpit. na macbook je brzina neopisiva, od starta kodi-ja do momenta kad se slika pojavi prodje 5 sekundi, mijenjanje programa je brze nego na bilo kojem drugom uredjaju (tv, receiver...). zna se desit da u isto vrijeme zena na tv gleda film, a ja na laptopu utakmicu - obadvoje preko negt-gen - i opet sve ide tecno. cijena je po mom misljenju vise nego fer, ako sve ostane ovako ja sigurno necu mijenjati. ako nekog zanima, zivim u austriji i imam internet teoretske brzine 75 mbit/s, kodi ide preko wifi-ja. ovo nije pokusaj reklamiranja, samo iznosim moje licno iskustvo. jedina negativna stvar je epg, otprilike 50% je pogresno, tako da se program mora negdje drugo traziti
pozdrav svima
Forum »    TV I RADIO » Internet radio i TV » Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om? (Jesam li zadovoljan sa uslugom mojeg IPTV-a?)
Search:
Top 30 Forumasa