Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Forum »    TV I RADIO » Internet radio i TV » EPG Service (Electronic Program Guide)
EPG Service
DilberDatum: Srijeda, 23.12.2015, 06:03 | Poruka broj: # 1

Poruka: 1860
Status:



Features
Runs in Windows, Linux and OS X.
Can grab from multiple sites, programmable by user trough a siteini file.
As of March 2014 siteini files available for 200 TV-guide sites worldwide.(see the supported sites)
Very fast through incremental grabbing (only changed and new shows grabbed)
Ability to import epg data from (other source) xmltv files and merge that with that of the grabbed data.
Programmable through editing commands that enable changing, filtering, adding, moving, removing (parts) and calculating of the xmltv elements.
Support of combi-channels, channels that show programs from different source channels at specific periods of the day.
Support of time-offset channels, channels that only differ from another one through a timeshift.
Ability to grab from a very wide range of epg structures of the supported html pages. E.g. single-day, multi-day, multi-page single-day, channel-fragmented single-day and many other variants.
Supports grabbing from compressed feeds (gzip and deflate) through build-in decompression.
Can extract xmltv elements from a very wide range of webpage data formats like html, ftp, xml, xmltv, mxf, csv and others.
Very flexible url-builder (that builds the url of the index-page) with support for day-number, weekday-name, weekday-number, date-string, date-number, date-lists and sub-pages.
Support for Http WebRequest methods GET and POST, plus header specifications.
Support for Ftp WebRequest, including access credentials username and password.
Support of grabbing of nearly all (25) xmltv elements.
Support of grabbing in all languages (that can be represented in a standard character set), including the non alphabetic like Chinese, Russian, Greek, Japanese etc.
Can grab from 1, 2 or 3 web pages (index - , detail - and subdetail page)
Automatic DST (daylight saving time) adaptions.
Fair use of site resources through user programmable delays between subsequent channels, index pages and detail pages.
Programmable retry and time-out settings for bad or slow internet connections.
Conforms to the ROBOTS exclusion standard through a screen warning.
Optional MDB postprocessor that automatically grabs additional IMDb data.
Optional REX postprocessor that allows re-allocation and merging of xmltv elements



Molim da ako zelite da mi se zahvalite povisite mi reputaciju ili mi dajte nagradu umjesto spamovanja po temama, hvala

Pleasse if you want to thank me give me reputation instead of spamming topics, thank you
XteamDatum: Petak, 25.11.2016, 04:20 | Poruka broj: # 2

Poruka: 1342
Status:

EPG / XMLTV

Available to users only
zeljeznjakkikiDatum: Subota, 26.11.2016, 06:15 | Poruka broj: # 3

Poruka: 8
Status:

Kako si sad slozit epg preko toga http://tvprofil.net/xmltv/ . ako moze netko pokazati, npr za kanal FOX ?
meaglej2013Datum: Utorak, 20.12.2016, 07:09 | Poruka broj: # 4

Poruka: 13
Status:

have a look
bozickoDatum: Utorak, 21.02.2017, 16:09 | Poruka broj: # 5

Poruka: 35
Status:

Ima li ko link ya exyu EPG?
davordavor4Datum: Srijeda, 22.02.2017, 20:36 | Poruka broj: # 6

Poruka: 64
Status:

Quote bozicko ()
Ima li ko link ya exyu EPG?
bozickoDatum: Petak, 24.02.2017, 15:38 | Poruka broj: # 7

Poruka: 35
Status:

EXYU

Poruku uredio bozicko - Petak, 24.02.2017, 15:41
dani3277Datum: Subota, 25.02.2017, 01:55 | Poruka broj: # 8

Poruka: 36
Status:

hvala
HostIptvDatum: Petak, 10.03.2017, 20:06 | Poruka broj: # 9

Poruka: 64
Status:

Kod mene ne radi serbian forum epg, jel ima neki drugi sa ex-yu kanalima?
Ne mora da bude free
HostIptvDatum: Petak, 17.03.2017, 01:41 | Poruka broj: # 10

Poruka: 64
Status:

ex-yu
vladeitoDatum: Četvrtak, 06.04.2017, 15:42 | Poruka broj: # 11

Poruka: 7
Status:

Neko da ima kodi koji radi :(? pomoc
heoconit999Datum: Petak, 07.07.2017, 06:58 | Poruka broj: # 12

Poruka: 16
Status:

hvala
dejaaanDatum: Četvrtak, 03.08.2017, 12:42 | Poruka broj: # 13

Poruka: 61
Status:

Quote vladeito ()
Neko da ima kodi koji radi :(? pomoc


šta ti ne radi na kodi-ju?
nextgenDatum: Utorak, 08.08.2017, 14:51 | Poruka broj: # 14

Poruka: 82
Status:

Kome treba EPG, može slobodno koristiti moj.
Svaki dan se radi update i ima većinu kanala što treba ljudima (ja sam ga napravio za moje kanale na listi, ali dao sam da ga koristi kome god treba jer znam koliko je meni bilo gadno gledati bez EPG-a).

http://guide.nextgen-iptv.com/
ili
http://epg.nextgen-iptv.com/

Da bi vam EPG radio morate kanale na listi preimenovati da odgovaraju nazivu kanala u "display-name". Mora biti identično (velika-mala slova, razmaci....)

Npr. za Domu morate preimenovati kanal na listi u "Doma TV" da bude identično kao ovo: <display-name lang="hr">Doma TV</display-name> i onda bi moralo raditi.


e-mail: nextgen.iptv@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/NextGenFanpage/
Web: http://www.nextgen-iptv.com/
DIVAK22Datum: Utorak, 08.08.2017, 20:49 | Poruka broj: # 15

Poruka: 360
Status:

Quote nextgen ()
Kome treba EPG, može slobodno koristiti moj.
Svaki dan se radi update i ima većinu kanala što treba ljudima (ja sam ga napravio za moje kanale na listi, ali dao sam da ga koristi kome god treba jer znam koliko je meni bilo gadno gledati bez EPG-a).

http://guide.nextgen-iptv.com/
ili
http://epg.nextgen-iptv.com/

Da bi vam EPG radio morate kanale na listi preimenovati da odgovaraju nazivu kanala u "display-name". Mora biti identično (velika-mala slova, razmaci....)

Npr. za Domu morate preimenovati kanal na listi u "Doma TV" da bude identično kao ovo: <display-name lang="hr">Doma TV</display-name> i onda bi moralo raditi.

Nije nesto koj zna sta nema za dosta kanala epg ,ce go koristime kad go sredis bolje.
nextgenDatum: Utorak, 08.08.2017, 23:30 | Poruka broj: # 16

Poruka: 82
Status:

Quote DIVAK22 ()
Nije nesto koj zna sta nema za dosta kanala epg ,ce go koristime kad go sredis bolje.


Divak, bez ljutnje, ali na ovom forumu sam skoro 2 godine i nikad nisam čuo da si za iti jednog člana i listu (osim one misteriozne koju prodaješ, a nećeš da javno kažeš koja je) rekao išta pozitivno. Niti jedna ti ne valja. Sve su govna, samo je, "ta jedna, tvoja", najbolja.

Hajde, mogu shvatiti one što otvore lažni profil, pa je prvi post: "Ja koristim listu XY i najbolja mi je." Jbg, ljudi pokušavaju na sve načine prodati listu. Zato svaki oglas počinje sa "najbolja", "bez štekanja", "najstabilnija"... i slične gluposti što svatko tko nije juče ušao u IPTV zna da je nemoguće. Ali ti si ovdje jako dugo i čemu sve to?

Kao što možeš vidjeti da se jako dugo nisam javljao ovdje i rekamirao. Nisam, iz razloga, jer mi reklama ne treba. Imam sasvim dovoljno korisnika i više mi korisnika dolazi po preporukama nego dok sam pisao: "najbolja, najstabilnija, naj ovo, naj ono..."

Ali ono što mi nije jasno kod tebe je ta potreba da pljuješ čak i po nečemu što netko daje za džabe???
Dakle odmah sam napisao da sam EPG napravio za kanale koje imam na listi. Napravio sam ga za svoje korisnike jer sam bio nezadovoljan serbianforum epg-om (koji je jedini besplatni EPG na našim prostorima i svaka im čast na tome). Pošto znam koliko je EPG bitan ljudima (meni prvenstveno) dao sam ga na javno korištenje. Svima. Ne samo mojim korisnicima. Ako ga netko može iskorisiti, super. Čak sam vidio da puno sellera IPTV-ja daje moj EPG svojim korisnicima, ali nema veze. Nije mi krivo. Tih par MB koje će se skinuti sa mog servera mi ne predstavljau nikakv trošak, a ako mogu pomoći nekome drago mi je.

Ali to tvoje pljuvanje mi nije jasno. Jel te netko tjera da koristiš moj EPG ? Ne tjera. Čemu onda takvi komentari? Šta bih se ja sada trebao naljutiti i ukinuti EPG svima osim svojim korisnicima? Neću.
Kažeš: "Kad ga sredim bolje, koristiti ćeš ga" (ako sam dobro preveo tvoj "pidgin language" sa kojim uvijek imam problema da shvatim šta je "pjesnik htio reći").
Pa što se mene tiče, nemoj ga nikad ni korisititi. Koristi taj tvoj koji imaš sa "ultra-turbo-madafakin" liste koju već prodaješ i OK.


e-mail: nextgen.iptv@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/NextGenFanpage/
Web: http://www.nextgen-iptv.com/
DIVAK22Datum: Srijeda, 09.08.2017, 10:32 | Poruka broj: # 17

Poruka: 360
Status:

Quote nextgen ()
Quote DIVAK22 ()
Nije nesto koj zna sta nema za dosta kanala epg ,ce go koristime kad go sredis bolje.

Divak, bez ljutnje, ali na ovom forumu sam skoro 2 godine i nikad nisam čuo da si za iti jednog člana i listu (osim one misteriozne koju prodaješ, a nećeš da javno kažeš koja je) rekao išta pozitivno. Niti jedna ti ne valja. Sve su govna, samo je, "ta jedna, tvoja", najbolja.

Hajde, mogu shvatiti one što otvore lažni profil, pa je prvi post: "Ja koristim listu XY i najbolja mi je." Jbg, ljudi pokušavaju na sve načine prodati listu. Zato svaki oglas počinje sa "najbolja", "bez štekanja", "najstabilnija"... i slične gluposti što svatko tko nije juče ušao u IPTV zna da je nemoguće. Ali ti si ovdje jako dugo i čemu sve to?

Kao što možeš vidjeti da se jako dugo nisam javljao ovdje i rekamirao. Nisam, iz razloga, jer mi reklama ne treba. Imam sasvim dovoljno korisnika i više mi korisnika dolazi po preporukama nego dok sam pisao: "najbolja, najstabilnija, naj ovo, naj ono..."

Ali ono što mi nije jasno kod tebe je ta potreba da pljuješ čak i po nečemu što netko daje za džabe???
Dakle odmah sam napisao da sam EPG napravio za kanale koje imam na listi. Napravio sam ga za svoje korisnike jer sam bio nezadovoljan serbianforum epg-om (koji je jedini besplatni EPG na našim prostorima i svaka im čast na tome). Pošto znam koliko je EPG bitan ljudima (meni prvenstveno) dao sam ga na javno korištenje. Svima. Ne samo mojim korisnicima. Ako ga netko može iskorisiti, super. Čak sam vidio da puno sellera IPTV-ja daje moj EPG svojim korisnicima, ali nema veze. Nije mi krivo. Tih par MB koje će se skinuti sa mog servera mi ne predstavljau nikakv trošak, a ako mogu pomoći nekome drago mi je.

Ali to tvoje pljuvanje mi nije jasno. Jel te netko tjera da koristiš moj EPG ? Ne tjera. Čemu onda takvi komentari? Šta bih se ja sada trebao naljutiti i ukinuti EPG svima osim svojim korisnicima? Neću.
Kažeš: "Kad ga sredim bolje, koristiti ćeš ga" (ako sam dobro preveo tvoj "pidgin language" sa kojim uvijek imam problema da shvatim šta je "pjesnik htio reći").
Pa što se mene tiče, nemoj ga nikad ni korisititi. Koristi taj tvoj koji imaš sa "ultra-turbo-madafakin" liste koju već prodaješ i OK.


Ne pisi gluposti a pogledaj svoj epg Lig TV 1 (Tr) - Lig TV 1 (Tr) 2 i 3 takve kanale vec ne postojat isto sa Sky sports 1UK naziva sa savisim drugi ,nemas SK slovenija i jos mnogo drugi stvari - sve to govori da si to uradil kod prste e tako koliko da prodzje nomer i to dobro znas za to i bacas tako kao neka mesija u internetu kako kazes bezplatno(ostaje i za to hoces pare).E za to nema da ti koristime epg dok go ne privedes u vid kako treba da bude.
nextgenDatum: Srijeda, 09.08.2017, 15:26 | Poruka broj: # 18

Poruka: 82
Status:

Quote DIVAK22 ()
Ne pisi gluposti a pogledaj svoj epg Lig TV 1 (Tr) - Lig TV 1 (Tr) 2 i 3 takve kanale vec ne postojat isto sa Sky sports 1UK naziva sa savisim drugi ,nemas SK slovenija i jos mnogo drugi stvari - sve to govori da si to uradil kod prste e tako koliko da prodzje nomer i to dobro znas za to i bacas tako kao neka mesija u internetu kako kazes bezplatno(ostaje i za to hoces pare).E za to nema da ti koristime epg dok go ne privedes u vid kako treba da bude.


Znaš li ti uopće o čemu pričaš? Kakav mesija? Radio sam ga jako dugo i dao sam ga, ako nekome treba-treba, ne treba - ne treba. Šta ti imaš s time? Ili ga koristi ili nemoj. Možeš li napraviti bolji? Napravi, slobodno. Nemam ništa protiv
Najbolji su mi ovi što ne mrdnu onom stvari već bi sve za mukte i sve da netko drugi napravi i onda im opet ne valja.

Kakav SK Slovenija "i još mnogo drugih stvari"? Šta će mi EPG za taj kanal kad ga nemam u ponudi? Kad ubacim taj kanal, ubaciti ću i EPG.
Kažeš Sky sports 1 UK je sasvim drugi? Jbg, ja Sky UK vučem sa Sky UK stranice (vidi čuda), pa ako je kod njih netočno, ja tu ništa ne mogu.


e-mail: nextgen.iptv@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/NextGenFanpage/
Web: http://www.nextgen-iptv.com/
DIVAK22Datum: Srijeda, 09.08.2017, 20:55 | Poruka broj: # 19

Poruka: 360
Status:

Neznam sta vuces i ot gde (naravno da znam sta si uradil) ali kod nih sve je drugo evo gledaj ali izgleda ti cekas da grabe prvo sredat imena da moze posle ti da sve izkopiras lako , a ti nepada na pamet da to mozes sam da uradis kad promenis imena u fajlu.Evo gledaj na slika da kod englezi sve je ok.
Prilozi: 9017922.png (284.1 Kb)
slepacDatum: Ponedjeljak, 09.10.2017, 13:37 | Poruka broj: # 20

Poruka: 38
Status:

Trebaju mi nemacki epg koji rade.Dali moze uputsvo oko webrabplus ili mojprofil?Hvala svima
Forum »    TV I RADIO » Internet radio i TV » EPG Service (Electronic Program Guide)
Search:
Top 30 Forumasa