Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Forum »    TV I RADIO » Internet radio i TV » Smart TV - IPTV (Gledanje IPTV putem Smart TV-a)
Smart TV - IPTV
SatkoDatum: Petak, 26.06.2015, 11:59 | Poruka broj: # 81

Poruka: 91
Status:

SS IPTV
-besplatni app za gledanje IPTv
-DNS adresa 91.122.100.196
uputstvo za inastalaciju na adresi http://ss-iptv.com/en/users
---------------------
Fork player
-besplatni app za gledanje IPTv
-DNS adresa 46.36.222.114
uputstvo za inastalaciju na adresi http://obovse.ru/ čirilica,
---------------------
SIPTV
-placa se 5 i po eura za trajno korištenje, moguc 7 dana testni period,
-DNS adresa 84.55.62.75
uputstvo za inastalaciju na adresi http://siptv.eu/news/
---------------------

pročitajte uputstva sa orginal stranica a zatim prijašne postove biti če vam jasnije, aplikacije idu na samsung, LG, Philips te Sony,
---------------------------

instaliranje aplikacija na samsungu identično kao za nettv samo pomjenite ip adresu (dns) od aplikacije koju želite instalirati, ovdje ima uputstvo sa slikama,
https://www.nettvplus.com/gledaj_besplatno/nettv-samsung-smart.html
--------------------------

Poruku uredio Satko - Petak, 26.06.2015, 16:57
senid57Datum: Srijeda, 01.07.2015, 10:49 | Poruka broj: # 82

Poruka: 34
Status:

Pozdrav.
Poruku uredio senid57 - Petak, 03.07.2015, 22:07
max931Datum: Subota, 11.07.2015, 16:00 | Poruka broj: # 83

Poruka: 6
Status:

SS IPTV
-besplatni app za gledanje IPTv
-DNS adresa 91.122.100.196
uputstvo za inastalaciju na adresi http://ss-iptv.com/en/users
---------------------
Fork player
-besplatni app za gledanje IPTv
-DNS adresa 46.36.222.114
uputstvo za inastalaciju na adresi http://obovse.ru/ čirilica,
---------------------
SIPTV
-placa se 5 i po eura za trajno korištenje, moguc 7 dana testni period,
-DNS adresa 84.55.62.75
uputstvo za inastalaciju na adresi http://siptv.eu/news/

prvi sam instaliro na tv a ovaj zadnji imam otkljucan jell sam platio onih 5 dolara e sad me zanima kako da ih zadrzim oba i jos dodam jos koji od tih playera jer naime dok tamo promjenim adresu u smart hub i ono pod zadnje napravim on mi promjeni aplikaciju znaci mene zanima jel mogu ih imat sve a ne dok drugu aplikaciju dodam da mi ova nestane mozete mi i javit ako ko zna i na mail maksi23@net.hr

Poruku uredio max931 - Subota, 11.07.2015, 16:02
SatkoDatum: Subota, 11.07.2015, 18:50 | Poruka broj: # 84

Poruka: 91
Status:

Quote max931 ()

prvi sam instaliro na tv a ovaj zadnji imam otkljucan jell sam platio onih 5 dolara e sad me zanima kako da ih zadrzim oba i jos dodam jos koji od tih playera jer naime dok tamo promjenim adresu u smart hub i ono pod zadnje napravim on mi promjeni aplikaciju znaci mene zanima jel mogu ih imat sve a ne dok drugu aplikaciju dodam da mi ova nestane mozete mi i javit ako ko zna i na mail maksi23@net.hr

ovisno o tv -u ako je samsung onda nema prboblema, ako je LG sa web os samo preko dns adrese znači samo jedna app, ako je stariji LG može preko USB-a više aplikacija,, napiši koji TV imaš pa čemo provjerit,,,

Pozdrav,,,,
max931Datum: Subota, 11.07.2015, 19:28 | Poruka broj: # 85

Poruka: 6
Status:

ma samsung je model 2014 serije 6 al mi cim unesem drugu ipe adresu on samo promjeni tu aplikaciju a ja bi naprimjer i da mi ostane i ta aplikacija a i druge neke na taj nacin koje se daju preko ip adrese unasat
SatkoDatum: Nedjelja, 12.07.2015, 13:41 | Poruka broj: # 86

Poruka: 91
Status:

Quote max931 ()
ma samsung je model 2014 serije 6 al mi cim unesem drugu ipe adresu on samo promjeni tu aplikaciju a ja bi naprimjer i da mi ostane i ta aplikacija a i druge neke na taj nacin koje se daju preko ip adrese unasat

-na samsung se instaliraju, znači ikona aplikacje ostaje u TV, moraš TV prije sinhronizacije prijaviti kao develop,,

Poruku uredio Satko - Nedjelja, 12.07.2015, 13:42
max931Datum: Nedjelja, 12.07.2015, 20:20 | Poruka broj: # 87

Poruka: 6
Status:

ma jesam prijavljen kao develop inace nebi mogo uopce do ip adrese znaci onda nema one dvije stavke pod ikono dok stisnes i drzis al cim promjenim ip adresu tamo znaci i taj program se promjeni znaci neostaje u meniju od smart huba nego se pojavi drugi program od kojeg sam uneso ip a onaj prethodni nestane
oblakDatum: Petak, 17.07.2015, 10:48 | Poruka broj: # 88

Poruka: 43
Status:

Dobar dan imam samsung tv i gledam preko nStreamLMod 3.0 kanale hocu da isprobam ForkLmod da li ce ostati obije aplikacije kad instaliram ForkLmod ili ce se nStreamLMod izbrisati i kako da instaliram ForkLmod hvala unaprijed
IlkeDatum: Utorak, 21.07.2015, 09:05 | Poruka broj: # 89

Poruka: 1
Status:

Pozdrav svima. Imam Samsung Smart TV UE46H7080 (2014). Instalirao sam aplikaciju smart IPTV (siptv.eu). Tokom probnog perioda je nisam koristio. Uplatio sam 5,4 eura donacije, ali ne mogu nikako da instaliram listu ExYu kanala. Kontaktirao sam ih putem mejla, objasnio stvar, ali me oni samo šalju na stranice njihovog sajta sa instrukcijama, koje su nejasne. Uglavnom, počeo sam na Tv-u, i kada dođem do momenta kada treba da kliknem na "Choose File", pojavi mi se "Please try another Browser" (vidi sliku). Od njih je stigao info da sve prvo moram preko PC-ja da odradim, ali meni ipak ništa nije jasno. Znači koji file da odaberem i odakle? Ako prvo nešto moram da skinem, šta i odakle da skinem, a ako prethodno moram tu ExYu listu da konvertujem, isto kako, i da li samo jednostavno da zapamtim tu str. nakon konvertovanja ili šta već. Ljudi hvala svakome unapred na pomoći, ali molim vas neko korak po korak da da objašnjenje, molim vas! Sve sam pokušao po njihovim instrukcijama, ali ne ide mi nikako, negde nešto ne umem da uradim, ali ne znam šta! E, da, uspeo sam na tu aplikaciju da instaliram i kanale sa antene, ali ovo drugo neće pa neće. Može i PP za dogovor za kontakt preko skype i sl.
Hvala svima unapred!!!

Poruku uredio Ilke - Nedjelja, 26.07.2015, 11:39
senid57Datum: Nedjelja, 26.07.2015, 11:14 | Poruka broj: # 90

Poruka: 34
Status:

Evo za samsung smart ovako nesto ko hoce vise app za iptv.
Prijavis se kao develop
Pasword 123456
Onda unjeti uvu sifru i instaliraces na svoj samsung smart 53 aplikacije.Smart 53 app
93.188.161.233

Poruku uredio senid57 - Utorak, 28.07.2015, 17:11
andrijana2106Datum: Nedjelja, 26.07.2015, 13:03 | Poruka broj: # 91

Poruka: 1
Status:

POZZ.... jel mi moze netko pomoc imam philips smart tv i sve sam napravila po uputstvima..al nikako u fork playeru nemogu nac korisnicko ime i lozinku da se prijavim na http://obovse.ru/ ..sve mi je na ruskom i nista ne razumijem...ako netko moze stavit neku sliku ili nesto....HVALA!
dklettDatum: Četvrtak, 30.07.2015, 09:59 | Poruka broj: # 92

Poruka: 583
Status:

Playlist Smart TV Futbol

Lista para ver el partido Real Madrid vs AC Milán

Saludos
PolpkDatum: Petak, 31.07.2015, 23:19 | Poruka broj: # 93

Poruka: 7
Status:

https://youtube.com/watch?v=iKTLE733Afw

People what do you think about this?

Poruku uredio Polpk - Petak, 31.07.2015, 23:20
banjalucaninnDatum: Subota, 01.08.2015, 16:47 | Poruka broj: # 94

Poruka: 10
Status:

Pozdrav ekipa

Uzeo sam neki smart tv "samsung ue32h5303", sad imam par pitanja.
1. Kada odem preko browsera na internet, nađem prenos neke utakmice, ispiše mi da nedostaje plugin (flash player). Postoji li neki način da se instalira taj plugin tj flash player ili da se instalira neki drugi player umjesto ovog fabričkog, koji podrzava flash player? Mnogo volim fudbal i ovo bi mi stvarno puno značilo...

2. Instalirao sam iptv smart, prozlo 7 dana, sada mi trazi 5€ da bi koristio taj player... Nek vrag nosi 5€, nije problem 5€, problem je sto ja nemam karticu preko koje bi to platio... Postoji li slična aplikacija koja bi mogla da odradi posao? Jedan poznanik mi je rekao da isti posao odradjuje nstream, ali ja je nemam u ponudi, tj ne mogu da je instaliram.

3. Po uputstvu sam pokusao da instaliram fork player i jos jednu aplikaciju i ide to, ali kad sam instalirao jednu aplikaciju, posle instalacije druge nestane prva aplikacija... U cemu je fora? Nije valjda da mogu dodati samo jednu aplikaciju na onaj nacin?

Najvazniji bi mi bio odgovor na prvo pitanje, da rijesim taj flash player...
Zivim u malom gradu gdje su ljudi koji se razumiju u ovu naprednu tehnologiju rijetki, tako da ste mi vi jedina nada!

Lijep pozdrav narode!
banjalucaninnDatum: Nedjelja, 02.08.2015, 19:24 | Poruka broj: # 95

Poruka: 10
Status:

Stvarno ne mogu da vjerujem kakvo je sranje ovaj nazovi pametni tv..
Jebeni flash player ne radi samo na njemu i na nokiji 3310!!!
albert_policijaDatum: Ponedjeljak, 03.08.2015, 08:50 | Poruka broj: # 96

Poruka: 238
Status:

flash player ne mozes instalirati ali mozes neki drugi app sta imaju unutara flash plejera
to su lmod - to znas kako se instalira ako neznas mogu ti pomoci preko pm ok pozdrav
banjalucaninnDatum: Ponedjeljak, 03.08.2015, 11:33 | Poruka broj: # 97

Poruka: 10
Status:

Quote albert_policija ()
flash player ne mozes instalirati ali mozes neki drugi app sta imaju unutara flash plejera
to su lmod - to znas kako se instalira ako neznas mogu ti pomoci preko pm ok pozdrav


Ne znam drugar kako se instalira ta aplikacija. Pretpostavljam da se instalira kao i ove ostale (logovanje kao develop, potom da se unese onaj broj-koji broj je za ovu aplikaciju?)
Ne znam uopste o kakvoj se aplikaciji radi, probao sam sada da nadjem na google-u, ali neuspesno... U pitanju je neki browser?
SPASI ME smile
Poslao sam ti pm...
banjalucaninnDatum: Utorak, 04.08.2015, 23:20 | Poruka broj: # 98

Poruka: 10
Status:

Ekipa, haj da malo preformulišem pitanje, tj da postavim jedno drugo...

Da li je moguće na neki način instalirati neki drugi browser na smat tv-u??

Ne snalazim se sa Ruskim jezikom, a na nekim njihovim forumima sam naletio na milion aplikacija, ali ne znam iskreno koja za šta služi...
max931Datum: Srijeda, 05.08.2015, 08:48 | Poruka broj: # 99

Poruka: 6
Status:

postavio sam pitanje več tu uvezi aplikacija znaci prijavljen sam kao develop i unesem ip adresu playera ili aplikacije i ona se pojavi ali međutim ak unesem neku drugu ip adresu znaci ona prvobitno nestane i pojavi se ta od koje sam unio ip sad me zanima dali mogu obe aplikacije ostat znaci posjedujem samsung UE40H6200. hvala unaprijed na odgovoru
banjalucaninnDatum: Srijeda, 05.08.2015, 09:12 | Poruka broj: # 100

Poruka: 10
Status:

Quote max931 ()
postavio sam pitanje več tu uvezi aplikacija znaci prijavljen sam kao develop i unesem ip adresu playera ili aplikacije i ona se pojavi ali međutim ak unesem neku drugu ip adresu znaci ona prvobitno nestane i pojavi se ta od koje sam unio ip sad me zanima dali mogu obe aplikacije ostat znaci posjedujem samsung UE40H6200. hvala unaprijed na odgovoru


http://obovse.ru/widgetlist/

označi koje aplikacije želiš, kliknes na dugme odma ispod aplikacija, prikazace ti onda onaj broj koji trebas da ukucas... Ona standardna procedura...
Forum »    TV I RADIO » Internet radio i TV » Smart TV - IPTV (Gledanje IPTV putem Smart TV-a)
Search:
Top 30 Forumasa