Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Forum »    TV I RADIO » Internet radio i TV » Smart TV - IPTV (Gledanje IPTV putem Smart TV-a)
Smart TV - IPTV
aldobkDatum: Četvrtak, 12.02.2015, 19:57 | Poruka broj: # 21

Poruka: 1
Status:

ne znam kako ste vi uspeli ali ja nikako ne mogu pokrenuti na mom samsung tv-u,inace model je serije F,koliko sam razumeo nemoguce je preko usb-a ali isto tako ne mogu ni uz pomoc sinhronizacije nista da instaliram,moze li mi neko pomoci i objasniti kako da to sredim ukoliko je moguce naravno sad
sedahzDatum: Četvrtak, 12.02.2015, 22:40 | Poruka broj: # 22

Poruka: 93
Status:

ima li kakva aplikacija za grundig smart tv, nešto putem usb-a ili nečeg drugog?
simeDatum: Utorak, 17.02.2015, 22:54 | Poruka broj: # 23

Poruka: 100
Status:

Bravo
dj0leDatum: Petak, 20.02.2015, 23:46 | Poruka broj: # 24

Poruka: 15
Status:

Quote aldobk ()
ne znam kako ste vi uspeli ali ja nikako ne mogu pokrenuti na mom samsung tv-u,inace model je serije F,koliko sam razumeo nemoguce je preko usb-a ali isto tako ne mogu ni uz pomoc sinhronizacije nista da instaliram,moze li mi neko pomoci i objasniti kako da to sredim ukoliko je moguce naravno

Ne mozes preko USB-a. Idi na http://www.ullrich.es/userappstore-app-auswahl-und-installation/ registruj se, uloguj i idi na "Smart-tv-apps", zatim "UserAppStore". Kliknes na "SmartIPTV" ili "nStreamLmod"..., "installieren", gore "SyncApps", cekiras app pored ikone i tvoju seriju TVa.
TV: uloguj se kao "develop", password prazno, opcije u TVapps, IP settings (ukucas 134.119.3.53), start App sync, sacekas da instalira i to je to. Ostalo je vec objasnjeno. :drunk:

Poruku uredio dj0le - Petak, 20.02.2015, 23:50
juancDatum: Nedjelja, 01.03.2015, 00:19 | Poruka broj: # 25

Poruka: 2
Status:

Ljudi, pozdrav, treba mi pomoc. nemam pojma kako dalje:
skinuo sam na mom samsung TV 48H6470 ovu Smart IP aplikaciju.
ubacio preko njihove stranice moju playlistu.
restartam aplikaciju, ucitava mi listu, stavim prvi kanal radi super.
prebacim na drugi, crno "cannot connect".
vratim se na onaj sto sam bio, isto tako.
nijedan ne radi. Probam na PC playlistu, fercera ko nova.
factory reset uradim na TV (jer tek tada hoce opet da mi proradi taj prvi kanal) i ispocetka sve.
Moram reci da sam ovu aplikaciju skinuo tek, tako da imam 7 dana fore da gledam.
Neznam do cega je, evo 2 dan izgubi trazeci gresku.
Mozda je neko imao slican problem!
juancDatum: Nedjelja, 01.03.2015, 14:51 | Poruka broj: # 26

Poruka: 2
Status:

rijesen problem.
ako ima ko slican problem, neka mijenja dns server na TV-u
emir1609Datum: Utorak, 03.03.2015, 16:55 | Poruka broj: # 27

Poruka: 22
Status:

ljudi pomagajte skinuo sam 4 app za smart tv samsung
forklmod
smart iptv
nstreamlmod
ulangotv
kako ubaciti moju listu svugdje se placa imali li igdje dabe
senid57Datum: Utorak, 03.03.2015, 22:15 | Poruka broj: # 28

Poruka: 34
Status:

Pa na siptv.eu platis jednom 5.40 i to ti je zauvijek otvoreno najbolji ti je to nacin ili prebaci listu na usb pa na nstreamlmod tu ti je dzabe.
emir1609Datum: Srijeda, 04.03.2015, 06:36 | Poruka broj: # 29

Poruka: 22
Status:

ok ali kako je upload preko usb ako moze pomoc novi sam u ovome
senid57Datum: Srijeda, 04.03.2015, 08:17 | Poruka broj: # 30

Poruka: 34
Status:

Ako ides preko nstreamlmod ne treba upload jednostavno ukljucis usb u tv udjes na nstreamlmod ima dole opcija skener usb ja mislim pod brojem 10 na ruskom Pise odma ce ti pokazati tvoj usb tu je lista kanala koje imas otvoros i to je to saltas preko daljinskog sve kanale i gledas.
senid57Datum: Srijeda, 04.03.2015, 08:21 | Poruka broj: # 31

Poruka: 34
Status:

http://siptv.eu/mylist/ ako hoces preko iptv app da gledas idi na ovu stranicu ubacis svoj mac od tv listu kanala odma u narednu ru riku klik es submit i imaces kanale na tv na iptv app ali je test 7 dana kasnije moras donirati prwko paypal 5.40 i to je otvoreno zauvijek nadam se da sam malo pomogao .
terapeutbzDatum: Srijeda, 04.03.2015, 22:25 | Poruka broj: # 32

Poruka: 2
Status:

Evo jedne dobre aplikacije, čini mi se da je litvanska, neka me neko ispravi ako grešim. naime, ja sam je instalirao na samsung smart tv putem android telefona tako što sam u pretraživaču telefona ukucao "sharksoft.duckdns.org" i u ponudi imaju mnogo apliacija za sinhronizaciju, počev od nstramlmod (koji radi) ali mnoge app ne rade, bar na mom modelu tv-a. E sad, štiklirate aplikaciju "samssTV" u odeljku "2012" i pritisnete "сохранитb" pri dnu stranice, a zatim će vam ponuditi IP adresu sa kojom se u tv-u ulogujete preko develop accounta i sinhronizujete aplikacije koje ste prethodno čekirali. Kažem, ja praktikujem ovu gore pomenutu jer pored ostalih opcija koje ima i nstream ima i opciju stavljanja kanala u favorite listu i ređanja kanala po želji a liste naravno povlačite sa USB sticka. Vizuelno mi je takođe lepši od nstreamlmod-a, besplatan je, samo mu je mana što je pomalo bagovit i hoće iz čista mira da prestane da radi pa ga morate ponovo po istom principu instalirati. Ali opet, verovatno sve zavisi od marke i modela Smart tv-a. Moj je konkretno samsung, ES5500. Nadam se da sam nekome pomogao. Pozz svima!
emir1609Datum: Srijeda, 04.03.2015, 22:49 | Poruka broj: # 33

Poruka: 22
Status:

skonto sam preko usb ali sidam liste sa neta da probam samo crn ekran listu spasim u notpade++ i pokrenem je sa usb i nece ako neko ima bilo koji kanal da radi nek mi posalje da pokusam jesam li na pravom putu
hvala svakako pomogli ste mi puno
senid57Datum: Četvrtak, 05.03.2015, 06:43 | Poruka broj: # 34

Poruka: 34
Status:

Javi se na pm da do ijes kanale na pro ni test 2 dana radice 100%.
mrle123Datum: Nedjelja, 08.03.2015, 21:32 | Poruka broj: # 35

Poruka: 1
Status:

Molim pomoc!!!

pokrenuo sam fork player na sony tv-u,registrirao se,ubacio m3u listu kanala,i kad pokusavam pokrenuti bilo koji kanal,crni ekran,nema slike ni tona,a u vlc playeru na pc-u radi uredno,znaci straemovi su ispravni,da li netko moze pomoci!????

probao sam ubaciti i xml listu u fork player ali isto se dogada,probao sam i razne druge free streamove,ista stvar,crna slika i nema tone,ne ucitava stream,a u vlc playeru radi uredno,streamovi su http...

Hvala unaprijed na pomoci!

Pozdrav.
pekisDatum: Ponedjeljak, 23.03.2015, 20:47 | Poruka broj: # 36

Poruka: 16
Status:

Video sam ovaj oglas: Prodajem IPTV EX YU,Sportski,Filmski i drugi kanali.
Zanima me sta je to i kako on moze garantovati da cu stalno imati kanale?
Kontaktirao sam na pp i kaze mi da posalje nesto ja to ubacim u smart tv na iptv program i tako cu ga gledati, sta vi mislite o tome?
Trazio mi je MAC adresu tv-a stacemu? I sta je uopste mac adresa tv-a? Sta ako mu ja greskom dam pogresnu adresu?
bergmannDatum: Srijeda, 25.03.2015, 21:37 | Poruka broj: # 37

Poruka: 21
Status:

Ima li neki program tipa nstreamlmod da podržava titlove.
braneDatum: Srijeda, 01.04.2015, 14:54 | Poruka broj: # 38

Poruka: 3
Status:

Odgovor za pekis
Klasični cs(card sharing)
Mac adresa mu je potrebna da može kontrolirati korisnike
što se tiče garancije možeš mu samo vjerovati
Provjeri sa trenutnim korisnicima nisu svi prevaranti
I sam sam koristio satelitski cs(card sharing) i bio zadovoljan
gagi021Datum: Srijeda, 22.04.2015, 19:26 | Poruka broj: # 39

Poruka: 95
Status:

jel moze neko detaljno uputstvo kako da gledam moje liste na philips smart tv probao sam sa nstreamlmod al se nesto nesnalazim
suljo5359Datum: Petak, 24.04.2015, 15:53 | Poruka broj: # 40

Poruka: 13
Status:

MOZE LI POMOC
imam fhilips smart tv promjenio sam onu dns adresu pratio opis instalacije onog forgplejera 2,5 instalirao sam ga ali nista od ponudjenih onih serija strimova ne radi predpostavljam da treba da se registrujem na njihov site i da li treba da im posaljem mac adresu ili nesto drugo hvala puno za bilo kakvu pomoc
Forum »    TV I RADIO » Internet radio i TV » Smart TV - IPTV (Gledanje IPTV putem Smart TV-a)
Search:
Top 30 Forumasa