Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Archive - read only
Forum »    TV I RADIO » Zakljucane teme » IPTV - Ponuda i Potraznja (IPTV oglasi za resellere,restreamere i potrazioce !)
IPTV - Ponuda i Potraznja
100jkoDatum: Nedjelja, 03.01.2016, 17:01 | Poruka broj: # 1

Poruka: 2077
Status:

Pravila reklamiranje foruma

1)reklamiranje samo u ovoj temi (IPTV - Potraznja i Ponuda)
2)reklamiranje moze biti jednom ili dva puta na dan (a ne jedna za drugom i to vise puta)
3) reklame nesmiju biti prevelike (size max 12)
4)reklame slika nesmiju takodze biti velike (max 200x200)

Dabi svi bili jednaki i pravilno se reklamirali molio bi sve clanove da se predrzavaju pravila ili u protivnom se brisu reklame. Takodze moguce sankcionisanje tog clana.Svim clanovima zelim uspjesno reklamiranje i veliki pozdrav.


SMIN

Poruku uredio mvg - Nedjelja, 03.01.2016, 17:02
nedjoDatum: Petak, 15.01.2016, 17:06 | Poruka broj: # 41

Poruka: 4
Status:

Pozdrav ovaj email mi vraca od bostv dali ima kakav drugi kontakt info@bostv.net .Hvala
Buza65Datum: Petak, 15.01.2016, 17:24 | Poruka broj: # 42

Poruka: 7
Status:

pand, Probaj na ovaj email poslati zahtjev

jmnemonic158@gmail.com
blekiDatum: Subota, 16.01.2016, 09:41 | Poruka broj: # 43

Poruka: 1126
Status:

http://www.balkaniyum.tv/srpski/tv/tvkanal_RTS.shtml
pandDatum: Nedjelja, 17.01.2016, 03:46 | Poruka broj: # 44

Poruka: 10
Status:

Next-tv.ml
Čuo sam da ste blokirali novi korisnici iz USA, Engleska i Australija.
boracorbaDatum: Nedjelja, 17.01.2016, 16:29 | Poruka broj: # 45

Poruka: 185
Status:

Quote tandrcak ()
http://www.balkaniyum.tv/srpski/tv/tvkanal_RTS.shtml


zasto na stranici ne mogu da se registriram
blekiDatum: Nedjelja, 17.01.2016, 17:57 | Poruka broj: # 46

Poruka: 1126
Status:

Quote boracorba ()
Quote tandrcak ()http://www.balkaniyum.tv/srpski/tv/tvkanal_RTS.shtml zasto na stranici ne mogu da se registriram


A zasto pitas mene,pitaj njih,ja sam tandrcak a ne google
boracorbaDatum: Nedjelja, 17.01.2016, 18:09 | Poruka broj: # 47

Poruka: 185
Status:

Quote tandrcak ()
A zasto pitas mene,pitaj njih,ja sam tandrcak a ne google


oooo izvinjavam se, za vase potroseno vreme
blekiDatum: Ponedjeljak, 18.01.2016, 10:05 | Poruka broj: # 48

Poruka: 1126
Status:

Quote boracorba ()
Quote tandrcak ()A zasto pitas mene,pitaj njih,ja sam tandrcak a ne google oooo izvinjavam se, za vase potroseno vreme


Ja mislim da tebi nije mesto ovde na forumu!
jmnemonic158Datum: Utorak, 19.01.2016, 09:12 | Poruka broj: # 49

Poruka: 358
Status:

Quote pand ()
Niko se ne javlja preko http://www.next-tv.ml.


Vama je vec receno da necete imati vise prilike ni za test a pogotovo za pretplatu.
Vase ime i prezime kao i 3 e-maila koje koristite su na crnoj listi medju svim resellerima i od nikoga necete dobiti pretplatu sto ste se i uvjerili u ovih par dana. I nemoj vise da smaras,stvarno si dosadan vec postao..

Sajt radi uredno kao i e-mail,vama se nejavljam jer nema potrebe za to,takvi ljudi kao vi su samo za izbjegavanje.Tako da se ne pravis lud ovdje i cudis se.

Ostali koji zele isprobati uslugu neka se slobodno jave jave preko web sajta:

http://www.next-tv.ml

Poruku uredio jmnemonic158 - Utorak, 19.01.2016, 09:13
pandDatum: Utorak, 19.01.2016, 21:29 | Poruka broj: # 50

Poruka: 10
Status:

Mislim da je bitno da svi znaju koji servis pustate. Vas ceo server je bio skroz blokiran za Paypal placanje tako da nemoj da se pratiš tu da si u pravu. Znate šta radite i znate sto ste bili blokiranji.
pandDatum: Srijeda, 20.01.2016, 06:20 | Poruka broj: # 51

Poruka: 10
Status:

Narode pazite se od next-tv.ml i sve ostalo koji koriste server http://cms.bossna-caffe.com jer oni su svi blokirani od Paypal. Tako da znate koliko je sati kada već stvari stoje tako. Daleko od nih.
blekiDatum: Srijeda, 20.01.2016, 14:14 | Poruka broj: # 52

Poruka: 1126
Status:

ja mislim da posle ove diskusije bice mnogo manje onih koji ce vas zeleti
blekiDatum: Srijeda, 20.01.2016, 18:17 | Poruka broj: # 53

Poruka: 1126
Status:

Quote jmnemonic158
Ne znam sad jel meni upucen odgovor ili ne,slucajno sam isao na edit i obrisao odgovor.
Ne volim kad me netko proziva zbog svoje greske i bezobrazluka kao ovaj pand,ali nema veze,vrijeme uvijek pokaze sve..


Ja sam probni test kod tebe imao i bio sam zadovoljan,dobro da si obrisao,jer ti to samo skodi
meni momentalno ne treba jer sam dobio za novu godinu dobru listu koja jos ide,a imam i cs
jmnemonic158Datum: Srijeda, 20.01.2016, 18:21 | Poruka broj: # 54

Poruka: 358
Status:

Quote DIVAK22 ()
pa videl je da nevredis nista i hoce pare da mu vratis sta ima tu da se prica.


Ne nego je inzistirao da hoce pretplatu ali ja nisam ga htjeo,pa je uplatio i ja mu odmah pare nazad vratio.Pa je nakon sat vremena opet uplatio,ja sam mu opet nazad vratio.
Divak nemoj brate da pljujes stalno po drugima,znamo da radis za cika kureta i to je to.. smile
DIVAK22Datum: Srijeda, 20.01.2016, 19:03 | Poruka broj: # 55

Poruka: 360
Status:

Quote jmnemonic158 ()
Ne nego je inzistirao da hoce pretplatu ali ja nisam ga htjeo,pa je uplatio i ja mu odmah pare nazad vratio.Pa je nakon sat vremena opet uplatio,ja sam mu opet nazad vratio.
Divak nemoj brate da pljujes stalno po drugima,znamo da radis za cika kureta i to je to.. smile

Xexexe kakav kureta be hahaha velma si me nasmesil ja radim za Telenor,Blizoo,Movistar ,NTV+,Digi,Nettvplus i jos 50 drugih ,stalno gi informisem sta se desava u internetu za nihovi kanali kto preteruje ,gde im se nalazat rupe u sistem da izbacat ovakvi dzaba gledalzi koj preterujet takvi stvari -velma dobar biznes .hehehe.A kureta je kao tobom zaradzjue malo visak na svoja plata ali za to je ulozil neki pare za to treba dati takvi ljudi mogucnost da zaradat nesto ne prima svaki -znaci to je covek koj misli sa glava ne hoce odmah stati milionar kao tobom.hahaha
jmnemonic158Datum: Srijeda, 20.01.2016, 19:24 | Poruka broj: # 56

Poruka: 358
Status:

sta god da si reko ali 90% nisam ni razumio,ali nema veze,ziv ti meni bio..potzz
IbrahimovicDatum: Srijeda, 20.01.2016, 20:43 | Poruka broj: # 57

Poruka: 671
Status:

DIVAK22,
Ne diraj ljude bez razloga .. niko te ne tjera na nista nije fazon da zarade samo jedni te isti .. neka svako pokusa svoju sansu .. ljudi su ti koji odlucuju sta hoce uzet i sta moze sebi ko priustiti svak ima pravo na svoj izbor .. tebi ni udzep ni iz dzepa .. nemoj se trudi kako bi bio svakoj serpi poklopac no
Buza65Datum: Srijeda, 20.01.2016, 23:08 | Poruka broj: # 58

Poruka: 7
Status:

@DIVAK22

Mogu zamisliti taj izvjestaj koji posaljes npr, Nettv-plus-u.... Ono, kad im napises izvjestaj i potanko objasnis "rupu" u sistemu....
Bilo gdje, 99% saradnika, dobijaju, pored novca, i pun paket usluga. vjeroatno i ti. Nema potrebe da posjecujes ovakve teme na ovakvim forumima. U sustini, zasto nam nisi preporucio koji od tih davalaca usluga IPTV, jer je tema ovdje... "IPTV-Ponuda i Potraznja".
DIVAK22Datum: Četvrtak, 21.01.2016, 11:43 | Poruka broj: # 59

Poruka: 360
Status:

Quote jmnemonic158 ()
sta god da si reko ali 90% nisam ni razumio,ali nema veze,ziv ti meni bio..potzz

Kazem ti da ne radim za nikav kureta , u stvari ti si mala ribica koja trenutno niko nesmeta.Malo me iznerviralo to sto si preteral ovde sa reklama a ne znas sta se desava u stvari sa tvoj serviz-ljudi nisu bas zadovolni ot tobom i koliko da saljes ovde neki sa po 2-3 posta da te hvale.Budi malo skromni i sve ce bude ok to je kraj diskusije.
Buza65Datum: Četvrtak, 21.01.2016, 18:00 | Poruka broj: # 60

Poruka: 7
Status:

Quote DIVAK22
dalje boli te k.... sta dobijam nali ti nista ne dobijas tako da nema sta brines za stvari ot koj nemas neka korist za tobom.

Ej Shop, bas si neki Torlak, otkud znas jesam li musko ili zensko?

Poruku uredio Buza65 - Četvrtak, 21.01.2016, 18:01
Forum »    TV I RADIO » Zakljucane teme » IPTV - Ponuda i Potraznja (IPTV oglasi za resellere,restreamere i potrazioce !)
Search:
Top 30 Forumasa