Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Forum »    TV I RADIO » Internet radio i TV » Preprpodaja iptv
Preprpodaja iptv
DIVAK22Datum: Petak, 25.09.2015, 20:48 | Poruka broj: # 21

Poruka: 360
Status:

Quote iptvtvpagetl ()
prvo probas pa ondak se bunite, sve lijepo radi

evo primjer na kodiu


A bre idiote znas li kakva oprema treba da imas da mozes da pustis bar 200 kanala u internetu i to da bude stabilnije .hahahah a ti ce pustas 1300 kanala sve to je velika laz -sakupil malo kanala iz interneta hehehe sad resil da zaradi brze pare .hehehe pa kad ti je sve uredu zasto ne das kao nettvplus test na 1 nedelja zasto sve odmah ce pocine da ti trza i nema nista da ti radi .
gcanariaDatum: Petak, 25.09.2015, 22:15 | Poruka broj: # 22

Poruka: 95
Status:

necu da vam se mesam u svadju ali ja sam iskoristio free listu i odlicno je mi radila jedini minus samo 12h
klauskiDatum: Subota, 26.09.2015, 01:41 | Poruka broj: # 23

Poruka: 25
Status:

Ma Divak ima svoj neki interes. 100%
Prodaje neke svoje liste pod drugim imenom pa pljuje sve redom. Svaku konkurenciju. Ti si je testirao 12h a ja vec nedelju dana skoro,tdoduse ne ovu gore pomenutu ali isto preko 1300 kanala. Slika fantazija. Ni jednom nije stucnula. Nemam prigovora ni malo...
Manje citajte komentare...trazite test...uverite se i sami. Plati mesec dana pa produzavaj ako si zadovoljan. Nije jeftino ali ni skupo u odnosu sta sve ima. Te liste od 7-8 eura i manje to mi je sumnjivije od ovih ali opet kazem da nije za svaciji dzep.
iptvtvpagetlDatum: Nedjelja, 27.09.2015, 22:37 | Poruka broj: # 24

Poruka: 7
Status:

Quote klauski ()
Ma Divak ima svoj neki interes. 100%
Prodaje neke svoje liste pod drugim imenom pa pljuje sve redom. Svaku konkurenciju kao vas www.iptvtogo.ml


Bravo klauski,
klauskiDatum: Ponedjeljak, 28.09.2015, 01:01 | Poruka broj: # 25

Poruka: 25
Status:

Quote iptvtvpagetl ()
Svaku konkurenciju kao vas www.iptvtogo.ml

Malo si pobrkao loncice...
jmnemonic158Datum: Ponedjeljak, 28.09.2015, 15:38 | Poruka broj: # 26

Poruka: 358
Status:

Quote zola5748 ()
ma kakvih 10e, za 10e imam celu listu od 200+ kanala, meni treba tri sportska i to je to, ako ima nekog da podeli neka se javi ... poz


Moja je lista sportska od 3 eura mjesec,imaju sve arene,sport klubovi i sky sportovi itd..

javi se na mail jmnemonic158@gmail.com za test liniju ako hoces na 24 sata da testiras..

Poruku uredio jmnemonic158 - Ponedjeljak, 28.09.2015, 15:38
miki2Datum: Ponedjeljak, 28.09.2015, 19:49 | Poruka broj: # 27

Poruka: 33
Status:

Quote jmnemonic158 ()
Moja je lista sportska od 3 eura mjesec,imaju sve arene,sport klubovi i sky sportovi itd..

Jako loša lista, što sportska tako i filmska, na areni1 hr ide eurosport, arena 5 hr ide srpska arena, sport klub 3 hd ide neki njemački film, NBA tv ide neki NDR opet njemački, cinestar premier 2 je zapravo cinestar premier 1 (znači isti program na dva različita kanala), be-insport 2 je zapravo be-insport 4 i to mi izgleda ko da se uzima neki stream sa neke web stranice preko koje se mogu gledati sportski streamovi, rtl 2 ne radi, eto, ukratko nije baš nešto psebno taj tvoj iptv.
Rtl 2 proradio ali slika je živi očaj.

Poruku uredio miki2 - Ponedjeljak, 28.09.2015, 19:50
klauskiDatum: Ponedjeljak, 28.09.2015, 23:35 | Poruka broj: # 28

Poruka: 25
Status:

Quote jmnemonic158 ()

Moja je lista sportska od 3 eura mjesec,imaju sve arene,sport klubovi i sky sportovi itd..


I ja sam je probao i isti komentar kao miki2.
Stvarno je blagi uzas. Ja bih dao i 5e za sport ali da je to-to.
Nije sport samo arena, sport klub i sky sport.
Nemci, spanci, italijani, portugalci, turci...fudbal brate. Sky ni ne prenosi bas nesto atraktivno.

Poruku uredio klauski - Ponedjeljak, 28.09.2015, 23:36
KancelarDatum: Utorak, 29.09.2015, 09:35 | Poruka broj: # 29

Poruka: 8
Status:

Također potvrđujem ovo što je Miki napisao.Na NBA TV mi se pojavio NDR kod Bein sporta 2 je bio Bein sport 4 itd...
DIVAK22Datum: Utorak, 29.09.2015, 17:02 | Poruka broj: # 30

Poruka: 360
Status:

Quote klauski ()
I ja sam je probao i isti komentar kao miki2.
Stvarno je blagi uzas. Ja bih dao i 5e za sport ali da je to-to.
Nije sport samo arena, sport klub i sky sport.
Nemci, spanci, italijani, portugalci, turci...fudbal brate. Sky ni ne prenosi bas nesto atraktivno.

Xexexexe pa uzmi ot ovi iptvtvpagetl nali kazes da sve radi kao sat pa i test si radil na nedelju dana sta je cene li sa preveliki druze.hahaha.

Poruku uredio DIVAK22 - Utorak, 29.09.2015, 17:36
klauskiDatum: Utorak, 29.09.2015, 18:31 | Poruka broj: # 31

Poruka: 25
Status:

Quote DIVAK22 ()
Xexexexe pa uzmi ot ovi iptvtvpagetl nali kazes da sve radi kao sat pa i test si radil na nedelju dana sta je cene li sa preveliki druze.hahaha.


Nemoj ti makedonac da brines za mene. Testiram ja 2-3 liste u isto vreme a ovu od +1300 kanala evo vec 9 dana bez ikakvog problema. Ta tvoja prica koju pokusavas ovde da prodas ljudima ne pije vise vodu. Kad budu testirali uverice se sami a to znaci da ti i slicni tebi polako ostajete bez biznisa... (javice se vec i oni)
DIVAK22Datum: Utorak, 29.09.2015, 18:45 | Poruka broj: # 32

Poruka: 360
Status:

Quote klauski ()
Nemoj ti makedonac da brines za mene. Testiram ja 2-3 liste u isto vreme a ovu od +1300 kanala evo vec 9 dana bez ikakvog problema. Ta tvoja prica koju pokusavas ovde da prodas ljudima ne pije vise vodu. Kad budu testirali uverice se sami a to znaci da ti i slicni tebi polako ostajete bez biznisa... (javice se vec i oni)

Xexexe ma odi be testeru i ti znas gde hahaha ti ce sjebes biznes ljudi hahaha,auuuuu pazite klauski ide biznes vi je u opasnost.haha
iptvtvpagetlDatum: Utorak, 29.09.2015, 19:14 | Poruka broj: # 33

Poruka: 7
Status:

Quote DIVAK22 ()
Xexexexe pa uzmi ot ovi iptvtvpagetl





Poruku uredio iptvtvpagetl - Utorak, 29.09.2015, 19:19
klauskiDatum: Utorak, 29.09.2015, 19:44 | Poruka broj: # 34

Poruka: 25
Status:

Quote iptvtvpagetl ()
iptvtogo.ml je tacna adresa


Zemljak nemoj se opterecivati pacenikom. Taj na ovom forumu nista pametno napisao nije. Od 129 postova koje ima 90% je omalovazavanje i podsmevanje drugih korisnika. Drugim recima on ti dodje kao neki lokalni klovan a mozda i obavlja prljav posao za gazdu...
Samo ti sibaj svoju listu a vreme ce pokazati...
nolteDatum: Četvrtak, 01.10.2015, 19:14 | Poruka broj: # 35

Poruka: 6010
Status:

Quote klauski ()
Sto? Si probao?


ja sam probao tu famoznu listu od 1300 kanala iptvgo.ml i mogu reci da je tesko smece , dosta kanala ne radi kao npr. beinsport , arenesport hrvatske uopce nisu u hd-u iako tako pise u listi i uz to blokavaju cak i na 50 megabita brzini ( jer naravno nije do brzine vec do servera) , uz to sve to je jedan obicni preprodavac tudjih lista jer tu istu listu ako se potrudite mozete pronaci i za 5 eura (sa malo manje kanala , ali sta ce vam npr. 200 arapskih , 100 vod filmova bez prevoda).
Radi se o ovoj listi koja pocinje sa http://portal.rapidiptv.com:8080 , svima nama vrlo poznata a neki od nas gledaju takve liste besplatno a mnoge smo i objavili javno.

dao bog da mi srce odmah stane ako lazem

Lp


Published files ( scanners . combo list , proxy list , iptv list and more .... )
https://www.up-4ever.com/users/nolte
klauskiDatum: Četvrtak, 01.10.2015, 23:00 | Poruka broj: # 36

Poruka: 25
Status:

Quote nolte ()
dao bog da mi srce odmah stane ako lazem

Nisam ni rekao da lazes. Samo pitah jesi probao pa da cujemo kakva je. U medjuvremenu sam je i ja probao i previse je para to. Makar meni. Suvise nepotrebnih kanala...za 15 eura. Da je 10 pa aj jos nekako...al 15...
Ekipa je uzela da preprodaje rapid iptv i jos za istu cenu kao i oni sto prodaju. Poznato je da Rerselleri dobijaju dosta dobre popuste ali nasi kao nasi...alavi...zeljni brze love...jbg.
Steta sto smo takvi kakvi smo...
iptvtvpagetlDatum: Četvrtak, 01.10.2015, 23:26 | Poruka broj: # 37

Poruka: 7
Status:

Quote klauski ()
Nisam ni rekao da lazes. Samo pitah jesi probao pa da cujemo kakva je. U medjuvremenu sam je i ja probao i previse je para to. Makar meni. Suvise nepotrebnih kanala...za 15 eura. Da je 10 pa aj jos nekako...al 15...
Ekipa je uzela da preprodaje rapid iptv i jos za istu cenu kao i oni sto prodaju. Poznato je da Rerselleri dobijaju dosta dobre popuste ali nasi kao nasi...alavi...zeljni brze love...jbg.
Steta sto smo takvi kakvi smo...


zato se i zove rubrika Preprpodaja iptv wink
cijena je za 3 mjeseca 25€ (10€ jeftinije nego kod nija)

Poruku uredio iptvtvpagetl - Četvrtak, 01.10.2015, 23:35
nolteDatum: Petak, 02.10.2015, 08:36 | Poruka broj: # 38

Poruka: 6010
Status:

eto me , ziv sam jos mi srce nije stalo ..... bb2

Published files ( scanners . combo list , proxy list , iptv list and more .... )
https://www.up-4ever.com/users/nolte
klauskiDatum: Petak, 02.10.2015, 09:07 | Poruka broj: # 39

Poruka: 25
Status:

Quote DIVAK22 ()
U tvoj slucaj treba da ni platis minimum 30 evra za 3 meseza da gledamo kanale koj si sakupil iz interneta ,nema koj da ti placa za to sto si nesretnik i se cudis kako da lazes ljudi po internetu da zaradis nesto.


Ne moze da prodje nista bez Ajnstajna i njegovog "sakupili iz internet". A ne, nasao je u mesari...
Slika je super. Izbor kanala ogrman. Sve na jednom mestu. Poenta je u tome da je previse nepotrebnih kanala. Arapskih, africkih, albanskih...makar za nas ovde. I to je naravno trziste i to ogromno ali nama nezanimljivo i samim tim i preskupo. Da je lista svedena na 250-300 kanala i da je cifra malo manja, makar 10€ ja bih je prvi uzeo ako nista drugo onda zbog sporta...ali je to neizvodljivo zbog cene po kojoj je on dobija. Tad ne bi imao zaradu vecu od 2€ mesecno po coveku...a to je jako malo da bi se neko obavezao da bude 24/7 na raspolaganju...
nolteDatum: Petak, 02.10.2015, 11:56 | Poruka broj: # 40

Poruka: 6010
Status:

Quote klauski ()
Slika je super. Izbor kanala ogrman.


ne lazi da je slika super , ako je tebi to dobra slika onda ti i neznas sta je dobra slika , kao sto rekoh, arenesport hr pise da su u hd-u a nisu i uz to jos pocnu prekidati nakon 30 sekundi max
bye


Published files ( scanners . combo list , proxy list , iptv list and more .... )
https://www.up-4ever.com/users/nolte
Forum »    TV I RADIO » Internet radio i TV » Preprpodaja iptv
Search:
Top 30 Forumasa