Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Forum »    TV I RADIO » Internet radio i TV » Pitanja,komentari,diskusija i ostalo ??? (Ovdje mozete komentarisati,pitati,diskutovati itd...)
Pitanja,komentari,diskusija i ostalo ???
nunomarDatum: Srijeda, 04.02.2015, 00:20 | Poruka broj: # 81

Poruka: 410
Status:

Ovaj forum je postao dosta pristran prema pojedinim članovima,govorim za temu UZIVO TV STREAMOVI koja je najposjećenija.
Ne mozete nečiji post obrisati bez ikakvog razloga ili objašnjenja o kršenju pravila,a isti nije naveden u pravilima ovog foruma.Jednostavno ta pravila ne postoje,
barem ih ja nigdje nisam pronašao osim pravila o etičnom ponašanju na forumu!
Kada se postave nova jasna pravila spomenute teme onda se uključujem do tada samo promatram ako me ne isključite jer vam smetam.
Malo razmislite što se smije a što ne i dogovorite zajedno pravila,sve dok to ne napravite ovo se zove javašluk i smijarija.
Za primjer ću uzeti post od člana DIVAK22 koji nije ništa pogrješio,što je sada dok ovo pišem postavio stream iz
jedne liste koja radi jako dugo.Sa tim je čovjeku pomogao,mnogi će reći moglo je i na p.m. to se uraditi ali on je za inat to postavio jer razumije šta sada ovdje piše.
Nije uredu da svaki moderator,čast izuzetcima po svome vlastitom nahođenju upozorava,dodaje nova pravila u temi kao što je ovaj:

i briše postove a skoro na svakoj drugoj stranici teme UZIVO TV STREAMOVI se nalazi sličan takav post moderatora samo u drugoj boji.
Da samo razjasnim,nemam ništa protiv @echolite on je dobar kao i svi koji vrše tu funkciju.
Ako ne znate odrediti pravila koja svatko moze jasno pročitati pitajte nekoga da vam pokaze kako se to radi.
Izvinjavam se što je malo opširnije i kritički napisano ali nema drugog načina da ukazem na taj problem.
I za ovaj post je lako doći,kazem opet čast izuzetcima,nepismenom Modu i samo ga obrisati a nema pojma što ili šta u njemu piše.
Nadam se da to neće biti slučaj.
Ako sam nešto pogrešno sročio u ovom gore tekstu zelim da me ispravite u čemu ja to griješim a ne samo reći ovo je dobro-ovo ne valja
pa briši.Zelim odgovor ovdje u ovoj temi,hvala.
Lijep pozdrav administratoru i moderatorima "čast izuzetcima"
pakovictanjaDatum: Srijeda, 04.02.2015, 20:45 | Poruka broj: # 82

Poruka: 162
Status:

Pozdrav moze li neko da mi pokaze kako da dodam proxy na tv listu, hvala
nunomarDatum: Četvrtak, 05.02.2015, 06:48 | Poruka broj: # 83

Poruka: 410
Status:

Izvini echolite ja te nisam nigdje pogrdno prozvao niti je moja namjera bila uvrijediti ta na bilo koji način,kazem opet izvini ako sam uzeo za primjer tvoj post upozorenja.Moja namjera je bila baš upravo to što piše gore,znači ukazati na ono šta meni smeta u temi "UZIVO TV STREAMOVI" i što po mom mišljenju nije dobro u toj temi.
Mozda nisi dobro razumio moj post gore pa ako vama ADMINISTRACIJI nije problem još jedanput ga pročitati,ukratko ako je zabranjeno iznjeti svoje mišljenje u ovoj temi "Pitanja,komentari,diskusija i ostalo" onda stvarno meni nije mjesto ovdje.
Znam da je moderator uvijek u pravu i ti na to imaš pravo pa tako eto priznajem da sam pogrješio što ti se obraćam ako prihvaćaš moje izvinjenje ovako javno.
Zar se zbog toga banuje članove što iznose svoja mišljenja i zaključke u temi koja je za to predviđena onda slobodno.
rudnikDatum: Petak, 06.02.2015, 14:37 | Poruka broj: # 84

Poruka: 12
Status:

Ima li neko pravo uputstvo kako koristiti PROXY na linkovima za strema, ali molim vas bez toga da monjam da menjam moj IP ili tako nesto, nego jednostavno preko URL. Hvala unapred. I jos jedn molba, neki clanovi su postavljali neka uputsva ali nazalost do sada nisam video ni jedno da iskreno valja. Hvala unapred svima, koji mi to budu ucinili.
nimlaDatum: Petak, 06.02.2015, 19:45 | Poruka broj: # 85

Poruka: 163
Status:

Pitanje: Da li neko zna kako tvviet.tv radi u vlc-u. Svaka informacija u inbox. hvala
NenadStanojevi1Datum: Petak, 06.02.2015, 22:08 | Poruka broj: # 86

Poruka: 10
Status:

tvviet.tv neide u vlc moras se logovati pa gledati
00001Datum: Subota, 07.02.2015, 10:26 | Poruka broj: # 87

Poruka: 262
Status:

@ rudnik

Uradi ovako u vlc: Tools/Preferences/Input Codecs
i tamo gde pise HTTP proxy URL stavi proxy, sparaj i gledaj smile
00001Datum: Subota, 07.02.2015, 13:00 | Poruka broj: # 88

Poruka: 262
Status:

Pa sad' ja ne znam sta on oce al' u vlc se gleda tako sa proxy smile
nimlaDatum: Subota, 07.02.2015, 21:19 | Poruka broj: # 89

Poruka: 163
Status:

rtmp://s4.tvviet.tv/live99/AlJazeeraBalkans?u=XXXX&p=XXXX (umjesto XXX pisete svoj user i paass) ostale kanale slicno wink pozdrav
BVBfanDatum: Nedjelja, 08.02.2015, 02:04 | Poruka broj: # 90

Poruka: 53
Status:

pa jel postoji sada neka mogucnost da se gleda free tj jel ima neka sifra ili user besplatan, ako moze neko da mi da da probam na PM

i hteo sam da pitam za iskon tv online player kako to mogu da gledam i dali to moze free da se glada??

Hvala unapred

Poruku uredio BVBfan - Nedjelja, 08.02.2015, 02:05
nimlaDatum: Nedjelja, 08.02.2015, 12:32 | Poruka broj: # 91

Poruka: 163
Status:

" AK IPTV

Privremeno smo zaustavili besplatni racun zbog ogromnog broja konekcija."
Tako kazu
ViceDatum: Nedjelja, 08.02.2015, 22:34 | Poruka broj: # 92

Poruka: 116
Status:

ne radi mi vise niti url helper niti bit analyzer?
pokusao sa uninstall i program i onaj win cap...
da li je ovo samo do mene ili i drugi imaju problema sa navedenim programima?
i da li ima nekih slicnih programa koji rade poput url helpera ?
napomena prije su programi radili sad ne... ako mozda zna neko u cemu je problem?
hvala
nimlaDatum: Nedjelja, 08.02.2015, 23:11 | Poruka broj: # 93

Poruka: 163
Status:

probaj sa wireshark-om
GogikermanDatum: Nedjelja, 08.02.2015, 23:52 | Poruka broj: # 94

Poruka: 65
Status:

url snooper
BoggiDatum: Ponedjeljak, 09.02.2015, 19:26 | Poruka broj: # 95

Poruka: 2116
Status:

Ko hoce domacu listu samo sa hvala reputacijom se javite
nimlaDatum: Ponedjeljak, 09.02.2015, 21:44 | Poruka broj: # 96

Poruka: 163
Status:

bin66, ispuni obećano !!!!!!!!! Ne budi navlakušaa
gasansDatum: Ponedjeljak, 09.02.2015, 23:11 | Poruka broj: # 97

Poruka: 61
Status:

Morao sam da napisem ovaj komentar znajuci da se nista nece promeniti, ali dugo pratim i ovaj i onaj
forum a uveren sam i ostali clanovi oba foruma rade isto.Stalno se kuka kako se liste besomucno
ponavljaju a nista ne cinimo da to promenimo,mislim da nam je svima zajednicki interes da sto duze
imamo sta da gledamo.Na ovaj nacin kako smo dosad radili cinimo uslugu nekom trecem a sebi
uskracujemo uzitak.Licno mislim da imamo zajednicki interes i da treba da saradjujemo a objavljivanjem
na oba foruma po vise puta iako su svi registrovani i tamo i ovde to nije moguce.Pratim intezivno jos
dvadesetak foruma i verujem da nisam jedini, pa sam primetio da nakon objavljivanja dobrih strimova
nije uvek pravilo da se oni rasire,ali posle vise ponavljanja nema gde ih nema.Svako bi trebao da
razmisli koji mu je cilj da gleda ili da ugasi.Normalno je neko ce reci liste dolaze i prolaze al ajd da ih
gledamo sto duze.E da i nisam zagovornik da se ne deli na protiv ali na ovaj nacin sebi odmazemo.
PS.Ponavljaci bez uvrede, sve sto iskopirate sa onog foruma vec je verovatno objavljeno par stranica unazad.
Pozdrav.
pakovictanjaDatum: Ponedjeljak, 09.02.2015, 23:35 | Poruka broj: # 98

Poruka: 162
Status:

Moze li neko XBMC listu za TV NOVA Hrvatska na PM, hvala
pakovictanjaDatum: Ponedjeljak, 09.02.2015, 23:42 | Poruka broj: # 99

Poruka: 162
Status:

Moze da neko ima beINSport od 5 pa nadalje ali VLC, onaj .ts ne radi
pakovictanjaDatum: Ponedjeljak, 09.02.2015, 23:53 | Poruka broj: # 100

Poruka: 162
Status:

Ti linkovi ne rade to je demo
Forum »    TV I RADIO » Internet radio i TV » Pitanja,komentari,diskusija i ostalo ??? (Ovdje mozete komentarisati,pitati,diskutovati itd...)
Search:
Top 30 Forumasa